Travestileri merak ediyorum açıkçası niye?

Travestiler ilgimi cekiyor yani nasil desem yapilari neden öyle oluslari falan? Transseksüellerin cinsel organini Bülent abla gibi ameliyat ettiklerini biliyorumda. Travestiler niye kadin gibi görünüyor ama hala daha penisleri var? Mesela biseküel bayanlar acaba travestilere gitmismidir? Nasil birsey bu yoksa genelde erkeklermi beraber oluyor travestilerle?

0|0
5|14

En İyi Kız Görüşü

• Lût kavmi ne diye helak edildi ... Allah ıslah etsin. sende fazla meraklanma. kafanı günahlarla meşgul etme hanım abla

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bence travesti olmak bir seçim değil bir hastalık demekki kendilerini kadın gibi görüyorlar öyle hissediyorlar ki kadın olmayı tercih ediyorlar biz erkekler dekolteli bir kadın görsek hemen cinsel düşüncelerimiz kabarır cinsellik organı sertleşir onların yanında bir kız soyunsada hiç bir faliyet göstermezler

0|0
    0|0
    • yani bir kadinla beraber olmazlar diyorsun

• sanırım olamazlar hiç tanışım yok trevesti ama giden gerizekalı insalar tanıyorum

• Enterasan bir fantezi kurmuşsun. Biseksüel kadın ve Transeksüel erkek.

0|0
    0|0
  • Travesti Fransızca kılık değiştiren anlamına gelir.Yani erkek kılığına girmiş kadın ya da kadın kılığına girmiş erkek denir.Bu nedenle sadece kadın kılığına girmiş erkekleri Travesti olarak değerlendirme. Ayrıca kadın olmak için para gereklidir.Sadece kestirmekle bitmiyor.Bunun daha hormon tedavisi vs. var.

0|0
    0|0
    • ben travestinin anlamini biliyorum fakat sorum erkek travestilerle ilgili oldugu belli bence...

• anal meraklıları yapıyo daha çok

0|0
    0|0
  • birbirlerin de yapar onlar kızlarla neden yapmasınlar.

0|0
    0|0
  • Maşallah cok bilimsel yaklasmıssın olaya birbirlerini cuktuklerini duydum

0|1
    0|0
  • östrojen kullanıyorlar

0|0
    0|0
  • Seninde bi beraber olma isteğin var sanki öyle bi izlenim yarattın bende şimdi.

0|0
    0|0
    • düsünmek baska birsey yani merak etme birde uygulamak ayri bir sey... uygulamam ama merak ettim

• travestıler para karsılıgı kadınlarlada beraber oluyorlar bunuda bılıyormuydun

0|0
    0|0
  • onlarda kestiriyormuş die duydum

0|0
    0|0
  • bu mantıktan çıkan neden kestirmemiş belkide o hayatı merak etmiştir para kazanmak istemiştir falan canı sıkılınca yada amacına ulaşında hemen şipşak geri dönüşüm yapar :)

0|0
    0|0
  • Kadın gibi giyinince uyarılıyorlar :D kendilerini kadın gibi hissediyorlar işte. Öyle olmak istiyorlar.

0|0
    0|0
  • travestiler gay oldukları için öyledir

0|0
    0|0
  • hem erkeklerle hemde kadınlarla birlikte olmak isteyenler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bazı erkekler yattıktan snra anlıo arkadan ilşkiye giriyor arabayla gelirken bigün yolumuza çıkmıştı adam sanırım tamda bilmiorum ama yptıktan snra anlamış ve ttrafiğin ortasında travestiyi kovalıyordu ve altında hiçbir şey yoktu ben sadece üzülüyorum 20 lira için bilmiorum:s

0|0
    0|0
  • İstiklalde kovaladılar bizi :/

1|0
    0|0
  • travestilerle erkekler coğğunluklaaa

0|0
    0|0
  • nesini ediyon ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...