Ella içtikten sonra ara kanama olduktan sonra?

Ertesi gün hapı kullandım ara kanamam oldu bundan sonraki adet kanaması eski günümde mi olmalı buna gore mi hesaplamaliyim

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• ara kanama olması gayet normal bir dahaki regl döngüsü kişiye göre değişiklik gösterebiliyor bazılarında 3. ye kadar sürebiliyor tabi bunları etkileyen en önemli faktor psikolojik çok fazla düşünmemeni tavsiye ederim ayrıca ellayı çok kullanmasan iyi edersin özellikle prospektuste 1 regl döneminde bir kere alınması tavsiye edilir ama ben gördüm 3 dönem geçmedikçe etkisi azalıyor sağlıklı günler dilerim mutluluklar sizinle olsun

0|0
    0|0
    • Çok sağolun ilk kullanisim hamile kalmamam lazim asla şu an olmaz aldiramamda yapmam öyle birşey panik sardı her gün hamileymisim gibi bir his var her belirtiyi ona yorar oldum hatta aslında içime bile boşalma olmadı ama korkuyorum

• Korkuyorum isin doğrusu yapmaya ilişki günü içtim ilacı hemen bir kaç saat sonra ve kanamam oldu hemen ertesi gün olma ihtimali var mi sizce ara kanama diye çok onemsemedim onu

• Olma ihtimali evet var ama cok dusuk bir ihtimal dedigim gibi bir test al derim cunki belirtiler varsa hcg hormonu salgilanir ki bu testler hcg ile bakilir

• Her zaman aynı değilmi zaten

0|0
    0|0
    • İlaç kullandım her yerde başka yazıyor onu anlamadim normalde duzrnli olur zaten

• Sormak istegin varsa cvplayabilirim insallah gonlune gore olur huzur seninle olsun

• Ya ne kadar biliyorsunuz bilemedim doktor musunuz internette adet donemi farklı yazıyor her doktorda ilaç sonrası normal olmalı diyen var bu yeni düzen diyen var anlamadım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...