Gençler bu mümkün mü acaba?

Oral seks ile hamile kalmak imkânsız. Ama arkadaşımın iddiasına göre vajina yalanması sonucu hamile kalma riski varmış. İnternetten bulamadık bilgisi olan varsa.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Tükürükte sperm olmadığı için imkansız :)

0|0
    0|0
    • Erkek kzıın ağzına boşalır , sonra erkekle kız öpüşür spermler erkeğin ağzına geçer sonra erkek kızın vajinasını yalarsa spermler kızın vajinasında olur bu söylediğime göre kız hamile kalabilir ama spermlerin çoğu ölmüş olur ve spermlerin yumurtayı bulması zor olur ama gene de bir ihtimal var bu söyediğime göre ama :)

• Bulsun bakem bulsun :)

• Hic şikayetçi bile değilsin. Yürekten tebrik ettim seni :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• kardeş saçmalıktan başka bişey değil birileri yazıyor hele görüşe yaptıgın yorum fıkra tadında rahat ol bişey olmaz

0|0
    0|0
    • Yav o. ç öyle bir anlattı ki yeminle tükürükte sperm olduğuna inanacaktım az daha :D

• bunları okutmalısın

• Bu soru günün sorusu olması lazim eminim binlerce kişi gerçeği öğrenecek ve rahatlayacak

• yakında çoçuğunu aldırmaya senden para ister para lazımmış demekki

0|0
    0|0
    • Tanıdık jinekolog var hallederiz

• Ahahaaaa nasıl olcak arkadaşım. Çocuğun basıl yapıldığını biliyomusunuz siz :)))

0|0
    0|0
    • Bende onu anlamadım tükürükle hamile kalması imkânsız. Hâlâ kalır diyenler var.

• Dalga geçiyorlar kardeşim inanma sen. İçine boşalmadığın sürece sadece sütünme yoluyla imkanı var. Kimyasal çekim dediğimiz. Ama normal yolla bile hamile kalmak çok zordur.

• Biliyorum kardeşim normal şartta bile hamile kalınması zorken tükürük imkânsız ama bilmeyen ve inandırmak için elinden geleni yapan sığırlar var

Yükleniyor...