Kızlık zarının dayanıklığı nedir ve zedelenme söz konusu olur mu?

ben daha 13 yaşındayken cinsel konuları ilk öğrendiğimde aptalca ve çok cahilce bişey yaptım parmağımı vajinama soktum canım yanmadı kanda gelmedi ama buna devam ettim zevk falan da almadım farklı bişeydi şu anda 19 yaşındayım ve kendimden nefret ediyorum bunu neden yaptım neden kimse bana zardan ve bunun ne kadar önemli olduğundan bahsetmedi ki. bi doktora sanal yoldan sordum kan gelmediyse bozulmamıştır fakat zedelenmiştir yine kanama olur merak etme dedi ama bu şekilde zeddelenme adı altında bişey olabilir mi bilmiyorum kan gelir mi ilk gece. en önemlisi de zar bozulsa bile tahrişten ötürü yine kan gelebilir mi ilk ilişkide ?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• canım ya... bunu öğrenmenin tek yolu gidip muayene olman. parmakla %100 bozulacağını sanmıyorum ama hiç kendini üzme bozulmuş olsa bile sen %100 bakiresin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• En iyi cevabı muayene ile alırsın bence.Esnek olabilir kan gelmediğine göre o zaman.Muayeneyi sorun yapma çok basit birşey.Kafandan çıkar hem.

0|0
    0|0
  • bakiresin kızlik zarin olmasa bile

2|5
    0|1
  • Bu sorunun en güzel cevabını bir jinekologa görünmen de olur,ne oldu durumu nedir,sıkıntın olurmu,seni rahatlatacak cevap doktor muayenesinden sonra olur,kimse sana burada öyle olur böyle olur desede için rahatlamaz,esnek zarlarda bile kan gelmez,

0|0
    0|0
  • Kan gelmediyse büyük ihtimalle bozulmamıştır. Doktor teşhisi haricinde öğrenmen zor.

0|0
    0|0
  • bir kere bunu merak etme ediyorsan da asla tek başına ayna karşısına geçsen dahi öğrenmezsin çoookmerak ediyorsan doktora git ama tavsiye etmem sonuçta bu zor öyle parmakla yırtılacak kadar zayıf penisle yırtılmayacak kadar sağlam değil bilmem anlatabildim mi saygılarımla :)

0|0
    0|0
  • senin parmağınla giren şeyin arasındaki farka bağlı bunu da evlendiğin zaman görebilirsin anca :D

0|0
    1|1
  • onu kimse bilemez bazilari esnektir ancak dogumda yirtilir bazilari cabuk olur ama evlendiginde zar yirtilmissa aciklamasini yapman guc olacak

0|0
    0|0
  • Seninki zedelenmiş bile.

0|0
    0|0
  • Kendinde suç bulma.Ama tabi parmagını vajinana sokmanda hata.Vajina yerine başka bişeyi icine alacaksn.Doktora gitmen daha ayrıntılı olur daha sağlam olur.Bozulmuşsan bile diktirme şansın var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sağlamdır

0|0
    0|0
  • yani emin ol bozulsaydı anlardın. bişey olmamıştır, ama belkide esnektir ? o zaman ilk gecede kan gelmez?

0|0
    0|0
Yükleniyor...