Kizlar bakar misiniz?

Hasta olmaya yakin vajina genisler mi sozde de oluyor mu.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Evet bir genişleme olur mutlaka bütün kasların açılır sadece o bölgen değil fiziksel anlamda bütün her yerin şişer ve deri gözenekleri bile açılır

1|0
    0|0
    • Ya bildigin baya genis hissediyorum ben noluyoruz dedim :)

• Normaldir hastalıktan sonra daralma ve sıkılaşma gerçekleşir kendi kendine şimdi libidoların, hormonların kendini yeniliyor gayet normal yani bir de yaş ilerledikçe daha fazla hissediyorsun bu durumu bilirim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Ya şimdi azdığınız da dış dudaklar felan böyle şişer dolgunlaşır. Klitoriste kızarır. Algılar çoğalır. Hasta olduğunuzda hmm ya içine doğru kapanır yani sıkılaşır. ya da açılır ağzı genişleme olur yani. Bana sorarsan genişler..

0|0
    0|0
    • Kızlık soyadını merak ettim.

"Kizlar bakar misiniz?" sorusu idi.

• Kızlar baksa ne olacak cahiller cahil cahil yazıcak sende kendini aldatıcaksın sana bilimsel olarak yardımcı oldum size yardım etmek suc mk

• Hayir genislemez

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Regli döneminde tabiki fiziksel değişiklik oluyo rahimin açılma sebebi de rahimin aşşağı inmesi dr o dönemde neden ağır kaldırmayın der? rahim vajina girişine çok yakındır ağrı kasılma birazda bundan kaynaklanır yani pembiş sende sıkıntı yok hepimiz aynı dert:)))) O genişleme olmasa regli dönemin çok sıkıntılı geçer.

1|0
    0|0
Yükleniyor...