İlk kez ilişkide bu normal mi?

Erkek arkadaşımla bikaç yıldır birlikteyiz. Bikaç ay önce vajinal seks denedik fakat korktum canım acıdı. İlk önce vajinismus olduğumu sandım, araştırma yaptım falan. Bu arada denemeye devam ettik. Tabi o süre içinde oldukça bunaldık. Neyse geçen gece tekrar denedik ve kasmamaya çalıştım. Sonunda oldu tabi ilk etapta biraz acıdı ama uzun zamandır bekliyorduk bunu, mümkün olduğunca kasmamaya çalıştım. Fakat denerken sanırım biraz da alışkın olmadığımdan bikaç kere çıktı içimden tamamen istemeyerek. Alışmam için tekrar denerken bu defa sertleşme sorunuyla karşılaştık. Acaba fazla mı stres yaptı? Bu ilk ilişkide normal mi?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• orda stres altında olan bir tek sen değilsin. karşı tarafı da düşünerek davran. yoksa ilişkiniz kötü noktalara geleceği gibi erkek arkadaşının da geleceğini mahvedebilirsin.

1|0
    0|0
    • Yo ben devamlı destek verdim ona sorunmus gibi davranmadim ki degil benim icin atlatiriz diye dusunuyorum surekli evet devam et cikmasina izin verme gibi seyler dedim gidip geldigi surece sertti zaten cikardignda da oral yaptim sertlesmesi icin bilmiyorum o uzulmesin kendini suclamasin diye elimden geleni yaptım hatta durmasin diye acidan gozumden yaslar gelirken durmamasini soyledim ilk seferde cok acıdı cunku. Baska ne yapabilirim ona nasil destek olabilirim bilmiyorum. Acaba hic ustunde durmasam mi bi sorun degil gibi davranip?

• alıyım en iyi cevabı :)

• Peki madem hakettin :)

Erkekler Ne Diyor 9

• gayet norma sıkıntı yapmayın bırkere gırdımı gerısı gelır

1|0
    0|0
  • Sendeki gibi sorunların onda da olması doğal.

Zamanlar geçecektir.

0|0
    0|0
    • Ben sabrederim hiç sorun değil. Sadece kendini suçladı biraz. Çok üzüldüm. Geçici olmasına sevindim. O sabretti benim için hiç zorlamadı. Bu kadar saygıyı hakediyor. Teşekkür ederim içimi rahatlattın :)

• Üzülmesi gayet doğal. Erkek iktidar sahibi olduğu için bu tür durumlar her yönden sarsar.

Böyle birşey yaşandığında sımsıkı sarılıp pozitif telkinlerde bulunmak lazım. Hatta ufak sevişme oyunları da iyi gelecektir.

Rica ederim. ;)

• Elimden geleni yapıyorum mutlu olmasi için çünkü bizim ilişkimiz bundan ibaret değil ve bu olsa da olmasa da aynı zamanda çok da aşığım ona umarım en kisa surede hallederiz

• Zamanla

0|0
    0|0
  • kayganlastırıcı kullanın

0|0
    0|0
  • ereksiyon problemi yaşiyo galiba sevgilin

0|0
    0|0
  • Bu ilk ilişkide normal.

0|0
    0|0
  • ilk olduğu içindir sıkıntı yapmayın

0|0
    0|0
  • alışırsın alışırsın merak etme,bu yaşta bununla başlarsın gerisi gelir öyle bolalırki daha doymazsın

0|0
    0|0
  • aynı şekilde çok fazla naz yapan orama elleme bunu yapma vs tirplerinde taklan kız arkadaşım var sertleşme sorunu onla beraberken bendede oluyo hatta bi ara kendimden süphelenmiştim farklı bi kızla beraber olunca sorun olmadıgında anladım yakında soğur senden zaten.

0|0
    1|0
    • Ben naz yapmıyorum ve yıllardır da birlikteyiz. Aksine dayanıyorum cok canım acımasına rağmen defalarca tekrar denemek istedim. Elimden geleni yapıyorum mutlu etmek için o da bunu biliyor.

Kızlar Ne Diyor 2

• normal

0|0
    0|0
  • adamın yemediği ot basını ağrıtırms:D

0|0
    1|1
Yükleniyor...