Genital bolge kokusu :( ?

Genital bolge kokusunu nasil gidebiliriz?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Koku bakterilerin türemesi ile oluşur
    Duşta iyice sabunla falan yıl
    Kanıp temizlendikten sonra nemli kalmamalı nemli kalınca bakteriler çoğalıyor iyice kurut gerekirse fön makinesiyle kurut ondan sonra kavabo ihtiyaçlarını karşıladıktan sonrada yıkatıp peçeteyle kurutmaya dikkaet et sıkıntı kalmaz :)

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• siklamen çiçeği bulman lazım :D

0|1
    1|0
  • Berbatsınız

0|0
    2|2
  • Ooo çok kötü bir arkadaşım papatya özlü jel kullaniyodu

1|0
    0|0
  • ineğe yalat

0|1
    1|0
  • koku genelde hastalık ya da akıntıdan olur temiz tutmaya özen göster sık sık temizle temizle su ve sabun

0|0
    0|0
  • Anal yapmak en baslica nedenidir bakteri cogaliyor kaslar acik kaliyor buda kokunun nedenidir anal birakilip temizligine dikkat edilirse kaybolacagini dusunuyorum tabi doktora gitmekte fayda var

0|0
    0|0
  • genital bölgemi vajinamı

0|0
    0|0
  • gayet normal kokması. sık duş al olsun bitsin

1|1
    0|0
  • Gargara yaptır :d

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Temiz tut

1|1
    0|0
  • için çürümüş senin^^
    iltihap var tedavi olman şart

1|3
    1|0
  • Bol su ic. Sarimsak baharat azalt biraz. temizligini iyi yap zaten bunu soylemeye gerek bile yok.

0|0
    0|0
  • yıkamıyosan kokar gerçi bu saatten sonra yıkasan da kokar kronikleşmiştir o belki

0|2
    0|0
  • kokunun tipine belli eğer sarı renkli akıntı ile birlikte hiç kokusuna dayanılmayacak kadar akıntı varsa o enfeksiyondur ve ilaçları vardır ama sen zaten vajinada olan kendine özgü bir kokudan bahsediyosan ve ondan rahatsız oluyosa n onun çözümü yok

0|1
    0|0
  • Rahatsız edici bir kokudan bahsediyorsan enfeksiyon vardır. İlaç tedavisi gerekir.

0|0
    0|0
  • Yalat panpa. Saka bir yana bir doktora gorun enfeksiyon olabilir. Eczanede bu bolge icin ozel urunler var koku giderici bir dene. Temiz tut tuysuz yani, cis yaptiktan sonra iyice yika orani, naylon ic camasiri kullanma bir de oyle dene bakalim sonuc ne

1|2
    1|1
  • Arada bir hava almasını sağla evde falan. Sık sık yıka. Ve koku giderici şeyler var onlardan kullan. Şahsen ben koku giderici değilde vücut kremi sürüyorum bol bol koku olmuyor.

1|1
    0|0
Yükleniyor...