Kız arkadaşla sevistik orta parmagim girdi sonuna kadar vajina içine git gel yaptim buna rağmen kan gelmedi kizim diyor ama dogrumu?

Kiz arkadasim kiz mi gerçekten anlayan yazabilirmi lütfen çok önemli 1 aylik sevgiliyiz

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Güvenmiyorsan ne hayır gelir o ilişkiden bir kere kız olup zarda olmayabilir zar esnek olabilir cabuk yirtiliyordur kaza ile yırtılmış fark etmemiş olabilir güvenmek zorundasın yani eli erkek eli deymeyip kanamayan çok insan var kadina sen kimse olmadı deyince i koşulsuz güveniyor ama demi

0|0
    0|0
    • Kız olmasa dahi devam edecek ilişki ama o kafaya takmış

• Hissettim parmagini diyor ama bozulmaz parmakla diyor

• İsim doğrusu doğru şekilde zorla yapmadan yapilan ilişkide aslında kanama olmaz yanlış yapılıp zorlayinca oluyor ve parmak ince zar aralığı geniş olabilir

Kızlar Ne Diyor 4

• Esnektir

1|1
    0|0
  • 1 ayda bunları yapan bakire olamaz

0|0
    0|1
  • Penis girdiğinde bile esnek oluyo ilk seferde. Parmak ipince bişey. Tabi girer çıkar. Güven kız arkadaşına.

0|1
    0|0
    • Güveniyorum zaten de parmakla bozulmaz yani

• kolay mı girdi yoksa zorlandın mı girerken?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• parmagınla bisi hissetmedin mi yırtılma gibi takılma gibi

0|0
    0|0
    • Yok hatta ikinci parmagimi sokcaktim acıyor dedi

• Kardeş ne diyimki yanlış yönlendirmek istemiyorum senın şansına

• cokmu ön sevismeyi uzattiniz. cok zevke gelmisse kan gelmeyebilir

0|0
    0|0
    • Evet

• aynisi bende olmustu. ilk beraberlikte görürsün. . ön sevisme uzun ve islanmistir o yüzden. kanama olmamistir. lakin belki sonradan agrilari olmustur

• Dogru olma ihtimali var zatin esnek olmasi vya tipine gore degisir bu

0|0
    0|0
    • Hymen sekilleri yaz gelecektir sonra kendin bakip anlayabilirsin

• Darligin zarla alakasi yok esnek olmasa kan gelirdi

• Kardes dedigim gibi kontrol edersin yardimci olabilecegim bisey olursa yaz kendine iyi bak mutluluklar sizinle olsun

• esnektir

0|0
    0|0
Yükleniyor...