Erkek arkadşım "seni sevmiyorum ayrılalım istiyorsan" dedi

2 aydır çıkıyoruz.benim ona suana kadar tek yalanım bakire oolduğumu söylememdi.2senedr arkadaş ortamından tanıyoruz birbirimizi.ama bu 2senedir başkasıyla çkiyodu o kızda aldatmış bunu güveni kırılmış.

Bunu daha önceki tecrübesizlikleri yüzünden hiç güvenemedi bana.

Aylarca onu ikna etmeye çalıştım birsuru güzel sözler söyledim.Ama gene de bişey farketmedi.Sevemedi beni.

Bugün 4 te işten çıktı. Sabah 7 de attığı mesaja uyanamadığm için 9 da cevap verdim.

işten çıkınca aradı. uykulu ve soğuk konuştm.

beni okuldaki bi arkadaşımdan kıskandı. dünden beri onu problem ediyodu.

msndede geç yazdı bende dedim ilgilenmiyosn falan diye.

şimdi bunları yazdı.neyse ben sana ilgi göstermiyorum ayrılalım istiyosan.diye

sevmiyomusun beni dedim hayır dedi.

sen dedi. seviyorm ama hayatımı mahvettin dedim.

naptım ben sana dedi.

dedim eski sevgilin bacaklarını kapamayı bilmedi diye benmi çekicem ızdıriabını.başından beri bana değer vermedin.Şikerim böyle aşkın ızdırabını .Bidaha bana sakin mesaj atma dedim.

Yarım saat sonra aradı.

dedi.Bidaha sana hiç mesaj atmicam .O okuldaki çocukla ,eski sevgilinle iyi yatmalar dedi suratıma kapadı.

halbuki onu hiç aldatmadım . onu tanıdığımdan beri bi tek onla oldum.

güvenmiyo bana.

sizce mesaj atayımmi şimdi?veya ne yazayım?veya ne kadar bi süre sonra mesaj atayım nolur yardım edin

Güncellemeler:
erkek arkadaşım bana guvenmediği için ayrıldık. nası guvenicekki bana

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• eski sevgilisinin verdiği güvensizlik sana yansımış..kimseye kolay güvenemiyor ama güvenini kazanabilirsen vazgeçilmezliğe gidersin..nasıl kazanacaksın onuda söyleyeyim..birkaç gün mesaj atma sonrada yavas yavas duruma göre tekrar yaklaşmayı denersin ama hemen şimdi atma bir yararı olmaz..onu incitmeden alttan alarak yaklaş ve derdini anlat yapmadığını samimi bi sekilde söyle ve yine mesaj atmayı kes..sonra tekrar at biraz zaman geçince ve deki seni seveni görmeyecek kadar körsen oda söylemeyecek kadar gururuludur beni istemiyorsan naz yapmana gerek yok söyle bende bileyim de ve bitir yada devam et gelen cevaba göre..etkili olacaktır güven bana kayıtsız kalmaz.! :)

1|0
    0|0
    • oha sen tam bi profesorsun.Bu tam aradığım cevaptı en iyi cevap sectim. Cok teşekkür ederim dediğin taktiği uygulycam.not ettim biyere. Zaten simdi işten geldi ve bugun cok yoruldu sinirini benden cıkardı.Sırf beni sinir etmemek için sevmiyorm dedi.Sevmese onca sıkıntıda para bulup yanıma gelmezdi.Beni istemezdi yanında.Kıskanmazdı.

Biliyo 2mizinde dayanamıycağını.Simdi atmıcam bikaç gun.

Sonra ne yazsamki mesela.GErçektende aldatmadım

• rica ederim yardım edebildiysem ne mutlu :) ne yazacağın konusunda birsey söylemek istemem çünkü aranızda geçenlere göre yazman gerekir..ama bukadar lafın arkasına kendi adına pişman olduğunu söyleyerek başlayabilirsin yok pişmanlık ağır olur dersen üzgn olduğunu söyle ozaman :)

• evet ama peki ben yazmazsam donmez mi bidaha?

bidaha mesaj atmıcam dedi.

eskidende böyle tartıştık 2 gun sonra mesaj atmıştı.Hani 1 gun bile dayanamazdın diye.Gene barıştık.

Bu sefer geri doner mi?

,Boşu boşuna kuruntu yaptı.Aldatmadığımı oda biliyo.

İlla ben mi donucem

Erkekler Ne Diyor 8

• İlk önce kalbini dinle ve kalbin ne hissediyorsa öyle davran ve kendin ol. Kendine iki soru sor onu kaybedersem ne olur, kaybetmezsem ne olur. onu seviyorsan ve kaybetmek istemiyorsan peşinden git, yaşanan süreçleri tüm gerçekliğiyle ve samimiyetinle anlat eğer olmuyorsa sen elinden geleni yapmışsındır.

0|0
    0|0
    • en iyi 2.cevap evet aslında hep yapıyorum ama bende yoruldm

• Teşekkür ederim sen yine de kalbini dinle bu durum da ilk adımı atacak kişi sen gözüküyorsun fazla üstüne gideyim deme gidersen bunalıp sıkarsın. Doğru zaman da doğru söylemleri gerçekleştir sadece. Ama hayat nelere gebe bilemezsin.

"Sana Listen to your heart" filmini armağan ediyorum.

• bende işte ondan dedim bikaç gün bekle diye :) dönerse gün içirisinde dönecektir zaten dönmezse sen atarsın insiyatifine kalmış tabi :) ama naza çekerse kendini yada ne bileyim canı istemez bir hava sezersen fazlada ısrarcı olma derim ki seni kaybedeceğini anlasın .

0|0
    0|0
    • Tamam .peki diyelimki sen onun yerindesin.

Beni 1 hafta once babanla tanıştırıyosun. sevişiyoruz .seni hamile bırakmak istiyorum falan diyosun.seviyorum diyosun hergun arıyosun saatlerce konuşuyosun benle.

fotolarımıza falan bakıyosun beraber bowling oynuyoruz surekli yaşadığım şehire geliyosun eğleniyorz beraber gülüyorz sinemada sarılıyorz opusuyorz.

bisürü şey yaşıyoruz. kıskanıyosun bide. terk ediceğimi zannediyosun

empati kursana bi.

ben sana ne desem

nasıl guvenini kzarm snın

• eğer bu dediklerini onunla yaşadıysan harfiyen emin ol döner sana geri hiç şüphen olmasın..farklı arayışlara girmez bu durumda veya seni unutmuş gibi yapsa bile sen mesaj attığında unutulmadığını görünce bütün sıfırdan başlama isteği gider döner sana merak etme bukadar..okadar sey söyledim bana birazcık inanadıysan dediğim olacak sonra demiştin dersin :) hemcinsimi çözeli yıllar oldu sorun yokta sizi hala çözemedim ben okadar seyi söylerken bile seviyorum diyebilen mükemmelite sizlersiniz :)

• söylediklerin beni mutlu ettti .bu işlerde epey tecrubeli birisin.

o kadar yalnızımki telefonda konuşmak istiyorum ararmısın beni ?

arkadaşlık isiteği gonderdim az once sana.biriyle dertleşmeye cok ihtiyacım var.klavyede falan kendimi yeterince ifade edemiyorum.

• Güvenebilmesi zamanla olur.aynı şey benimde başımdan geçti bende aldatıldım bi sene oldu yeniyeni toparlamaya başladım.üstüne gitme onu en iyi ben anlarım.tehlikeli modda eleman

0|0
    0|0
    • peki tamam üstüne gitmem ama mesajı onun atmasını mı bekliyim ben mi atayım ne kadar zaman sonra atayım?

nası davranayım ona karşı .soguk oluncada kotuki.

Napsam kazanırımValla gozum başkasını gormuyo.

Yemin ederim aldatmam onu

• teşekkürler

• Rica ederim...

• sana sadece tavsıyel gel eskı eskıde kalsın tanısalım senı her anlamda maddı manevı ve sex konusunda mutlu ederım

0|0
    0|0
  • bundan sonra bi araya gelmeniz baya zor baksana söylenenlere bence mesaj atmamanda fayda var devam etseniz bile bu sözlerden sonra bi şekilde biter yani

0|0
    0|0
    • ama ben onu cok seviyorm

• o seni sevmedikten sonra neden sevesinki sana değer verecek birini bul daha ilk gün yani bu kadar kötü olman normal sakin bi kafayla dediklerini düşününce devam etmenin hata olacağını anlayacaksındır...

• bakıre olmadını sakladınmı

0|0
    0|0
  • onca olaydan sonra siz daha ayrılmadınızmı ?

0|0
    0|1
  • senden tecrübeli biri yoktur bence burda kaşar abla

kime soruyosun bilmemki

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 4

• o dediği çocukla yattıysan ve bunu o çocuk yeni yapmışsınız gibi anlattıysa istememesi normal.

0|0
    0|0
  • sen ona bakireym diye yalan söyledin o bunu ögrendi öyle mi ?

0|0
    0|0
    • evet ogrendi.

• söyleyebilrdi ,dürüst olmalıdydı güvenini kazanmalıydı .. bakire kz kalmamıs diyerek genelleme yapmayın bizde burdayz alnımzn akıyla'

• Haklısın karahan sevişmesi neysede seks kabul edilir birşey değil bazı durumlar için

• bence o seni çoktan gözden çıkarmış

0|0
    0|0
  • Aranızla asla guven duyusu olusmayacak acabalar alıp basını gıdecek bence bu ılıskıden hayır gelmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...