Kürtaj hakkında?

arkadaşlar kürtaj 10 haftaya kadar serbestmiş özel hastanede kürtaj ne kadar ya da ücret ödeniyor mu bilenler dalga geçmeden yazabilir mi lütfen

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• l*n kız soru sormus sız hamılemısınız yok hap alsaymısınız dalgasına yazıyorsunuz xper kasmayı kesin artik !

Senin soruna gelirsek bilmiyorum ama hastane yerine saglam bir yerde özelde ol bence ya hastane iyi değil.

3|1
    1|0
    • en iyi görüş seçiyorum kardeşim hepsi bir mallık peşinde yok zavallı yok katil b*k var * koyim neyse özelde durum nasıl biliyor musun

• hay alllam gızlıde olamıyorus. s

• atıyorum mesaj

Erkekler Ne Diyor 10

• Kesin hamile misin?

0|0
    0|0
  • 600 civarinda ucreti var 20 dk suruyor 1 saat sabit durman lzm bir cok hastahane yapmaz en ideal alim 9. Haftadir erken alinmasinda basari orani cok dusuktur

0|0
    0|0
    • dostum tıpçı mısın ?

• bir sorunuz olursa yazabilirsiniz kendinize cok iyi bakin

• teşekkür ederim iyi geceler

• ya 20 liralık hapa para vermesenız bölye 600-700 lira bayılırısınzı müstehaktır size.

0|0
    0|0
  • Paralı

0|0
    0|0
  • 2.000 cıvarında

0|0
    0|0
    • devlet özel?

• devlet artık kurtaj olayını tamamen yasakladı mecburen ozelde yaptrcaksın ancak 10 hafatyı gecmıycek, ben amerıcada yasıorum bak profılımden hakkımda bolumumu okursan yardımcı olabılecegım bısy cıkarsa olmaya calısırıım ( bu soyledıklerım turkıyedekı kesın olmayan bılgıler neden dersende sadece arastırma yapmıstm işimin geregı olarak bılgılerımı paylastım senınle)

• evet 10 hafta olayını biliyorum peki özellerde gizlilik var mıdır?

• I dont no

0|0
    0|0
  • bir bitmediniz l*n

0|0
    0|0
  • Ulan giriyon birinin altına sonra olan o cana oluyor yatacak yeriniz yok

0|0
    0|0
  • 800-1000 lira arası.

0|0
    0|0
  • hiç hamile olmadım bilmiyorm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Dalga bile gecilmiycek kadar zavallisin katilsin.

1|1
    2|1
    • soru sordum sadece neyim katil be manyak mıdır nedir

• Bilemiyore :/

0|1
    1|0
  • Her hastane ve dr farkli fiyat uygular..

0|0
    0|0
  • Bu hamileliğin haftasına göre değişir. 8 haftalık bir tanıdığım 1000 TL vermişti.

0|0
    0|0
    • özelde mi verdi hayatım

• evet mantıklı ama mecbursan illa bir yerden çıkıyor o para işte

• Yani söylediğim evliler için geçerli biraz, zaten devlet hastanelerinde bekarlara yapmıyorlardı. Yakında tamamen yasaklanır böyle giderse

Yükleniyor...