Internetten online bir oyunda tanıştık

Bi kız olarak çok saçma bişey yaptım,internetten online bir oyun da erkek olarak üye oldum sonra bi kızla tanıştım ve mesenger aracılığıyla 3 aydır çıkıyoruz,o da bir kız ve ben de bir kızım ama lezbiyen olmak gibi bir düşüncem yok o benim erkek olduğumu sanıyor kamera filan açmadık da ne yapacağım hiç bilmiyorum şimdi kalkıp benim salak olduğu mu söyleseniz haklısınız ama neden böyle bişey yaptığımı da bilmiyorum sizce?

0|0
11|6

En İyi Erkek Görüşü

• can sıkıntısı ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Tansiyonum düştü.. Bol tuzlu ayran alabilirmiyim.

1|1
    0|0
  • insanların duygularıyla oynamayı bukadar hafife alan bu kadar çok insanın burda olması ne kadar garip

1|0
    0|0
    • Haklısın yaa çok haklısın :(

• senin hatanı anlamış olduğunu gördüm zaten sana lafım yok ama yorumlara baktım olaya doğru bir şekilde yaklaşan kimse yok

• Bunu bir tek filmde görmüştüm.Doğrusu güldüm :).Ama tanışmak istemiyorsanız devam edebilirsin.Ama yok ya. En iyisi gerçeği söylemek.Zor bir durum.

0|0
    0|0
  • Rahat ol çünkü yüksek ihtimalle o erkek :)) oyun kanallarında kız kılığında seks muhabbeti bağlamaya çalışanların sayısı oldukça fazladır.

0|1
    0|0
    • onun erkek olmadığını biliyorum ama :/

• kameram bozuk ayağına getir emin ol sonra hormonel bozukluğun olduğuyla ilgili yalan söyle, bakma öyle eğlenceli olabilir :)

• valla taciz edilmemek için girmediğiniz kılık kalmadı. anlıyorum seni. ama salak mısın yavrucum tamam erkek kılığına girdin de ne diye çıkma teklif ettin? puhhaaahaha!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• 3aydır çıkıyorsunuz sen salak değil bildiğin insanların duygularıyla oynayan birisin. bütün bağlantını kopar kızla yazık günah ister lezbiyen ol ister biseksüel istersen normal bir kadın o kızın sana ilgi göstermesinin tek sebebi kendini farklı göstermen. ya biz erkeklere yalan dolan derken artık kızlar kafayı yemiş can sıkıntısından oyun oynamaya başlamış pes sana

0|0
    0|0
  • ıyk :/

1|0
    0|0
  • lezbiyen bi bayan oldgunu söyle arkasina bakmadan kacar

0|0
    0|0
  • :) :) oda erkektir heralde :)

0|1
    0|0
  • eğleniyorsundur belki

0|0
    0|0
  • 3 aydır gormedıgın bırıyle cıkıyorsun hımm alla alla hey allam ya mılletın cık ma anlayısı ıste

0|0
    0|0
  • 3 aydır nasıl ilerlettin ya :D sevgilinde baya safmış :P

0|0
    0|0
  • tövbeee .erkek resmimi gösterdin ona

0|0
    0|0
  • bende kız olarak abime kız ayarlamıştım.yazısarak ne kızlar var ya:)onu hatırlattın bana guluyorum şu an

0|0
    0|0
  • tee allamm hiç güleceğim yoktuu :)))

0|0
    0|0
  • sesli güldüm :D çıkıyoruz demişsin bi de baya baya duruma alıştın yani.

0|0
    0|0
    • :D ben de ne yaptığımı bilmiyorum alıştım ama sadece kendim olarak :D

• unuttuğun olmuyo mu bazen erkek olduğunu? kız gibi davrandığın olmuyo mu mesela :D

• hayır :D çok alıştım :D :D bazen sırf bu yüzden erkek olsaydım diyesim geliyo :D

Yükleniyor...