Boyle bisey yasayan erkek var mi?

erkek arkadasimin penisinde kabarmalar beyaz lekeler olmus biz hic birlikte olmadik doktora gitmis bir gecede olmus bu. Yanma ve kasinti hissi vermis binde bir oluyormus. Bunun nedenini sordum bilmiyorum ki krem verdi felan dedi sizce mantar mi?

0|0
5|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Mantar sıkınıtılı mikrop kapmış yaşayan arkadaşlar vardı kolay gelsin

0|1
    0|0
  • Mantar olmuş korkacak birşey yok. Mantar geçene kadar ilişkiye girmeyin, giriyorsanızda iikinizde o kremden kullanın.

0|1
    0|0
  • fazla zorlama var tahris olmustur. bendede bir ara olmustu cok zayif bir hatun vardi bir kac defa birlikte olduktan sonra olmustu.

0|1
    0|0
    • Kadin yzuundendir

• malesef gen genetik hormonlarla ilgili... bende sonucta bir erkegim ne kadar kendimi temiz görsem dahi güzel bayan görünce bakmaktan edemiyorum.

• Demekki bu o kadar guzel degil pismis. Sevgilin varsa bakmamalisin ki ise yaramiyor:)

• Hastalık kapmış :/ hayırlı olsun boynuzların.

0|1
    0|0
    • Ay cok sagol bunu ogrenmem lazim

• kızın aklına kötü kötü fikirler sokup durmayın, hemen boynuzlamış, aldatmış kelimeleri sarfediyorsunuz.. sanki hepinizde bu olay yaşandı.. doktor kesin sebebini bilir, bilmiyorsa ve çok nadir karşılaşılan bir durumsa, araştırmalar yapılır.

0|0
    0|1
    • Bunu oste onun bana anlatmasi lazm

• İnsallah boule bisey yoktur

• Karıya gitmiş olabilir

0|1
    0|0
  • mantar olamaz bır yerden hastalık bulasmıs

0|1
    0|0
  • doktor söylemiştir

0|0
    0|0
  • Fazla mast tan.

0|2
    0|0
  • Sevgilin kuduz köpekle yatmış heralde o ne biçim hastalık l*n :D

0|1
    0|0
  • erkek arkadasin mikrop kapmis bacim, boynuzlarini oturt yerine

0|0
    1|0
    • Kimden kapmis yani bu durduk yere olmaz mi

• Tamam anladim da bu sacma bir yontem

• tamam mantiklisini kendin bul

• Mantardır muhtemelen.

0|1
    0|0
  • Pis Bir Hayat Kadınıyla Beraber Olmuş , .

0|1
    0|0
    • Diyorsun?

• Öğrenemzsin , Soramazsın :) Tahlil sonuçlarının elinde olması lazım. O zaman sende bir Doktora sorabilirsin :)

• Tam anlamiyla anlatsin sorarim

• Fazla asiliyodur bence😁 soyle biraz mast azaltsin.

0|1
    0|0
  • Cok mast olur yanma ve kasnma

0|1
    0|0
  • aynı şey bir ara bendede olmuştu sanırım ilişki esnasında bulaştı ama şu an bir şey yok

0|1
    0|0
  • Boynuzlamis seni vatana millete hayirli olsun

0|1
    0|0
    • Nerden anladiniz

• Demek istedigim. Sorunda durduk yere dedigin icin prostat olabilir dedim. Ama diger soyledigin seyler cinsel yonden bulasan hastalik belirtileri

• Tamam ogrenicem

• Seninde onunda. !!!

0|0
    0|0
  • gecmiş olsun

0|0
    0|0
  • Evet ama mantar hayat kadınlarından bulaşır garip

0|0
    0|0
    • Yani biriyle bisey mi yapti acab

• Evet de bunu soyleyen diyorum ki bisey yapmaz bence

• Saygı ve edep neyse bb

• Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • İlk kez duydum

0|0
    0|0
  • Aynı sorun bendede vardı ikişki falanda yaşamamıştım jiletle kıllarımı aldıktan sonra bata bata kaşınmaya tahriş olmaya başladı doktora gitttim bir b*k yapmadı doktor bulaşıcı değil dedi ama halen derisi arada mastürbasyonda soyuluyor

0|0
    0|0
    • Ama o hic bisey yapmadim
      Diyor seninki basit bisey

• Anladim detayli ogrenicem bunu

• peki

• Bisey yok zarf atiyo * .. konu acmak icin iyi sebep. Yarin iyilestim der.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Kadınlar kendi kendilerine de bu tarz enfeksiyonlara kapılabilirler ama erkekler sadece başka kadınlardan alır bu tarz enfeksiyon döküntü mantar gibi şeyleri. Günahını almış olmak istemem ama malesef çok yüksek ihtimalle bir birliktelik olmuş

0|0
    0|0
  • Seni aldattigi kizdan HIV virusu kapmis. evren intikamini aldi kucugum rahatlayabilirsin

0|1
    0|0
  • Enfeksiyon kapmış olabilir, bulaşıcı olabiliyor bu durum erkeklerde cinsel ilişkide... Geçenlerde böyle bir haber okumuştum, ona dayanarak söylüyorum yanlış anlama. Bunun yanında mantar, egzama, siğil de olabilir.

0|0
    0|0
    • Bunlarin toplu nedeni cinsel iliski o zaman bu kisa surede geciyor mu

• Hayır hepsinin cinsel ilişkiye bağlamak yanlış olur canım, tabi ki de onların yapısı bizimkinden farklı. Nasıl ki hijyen olmayan bir bayan da mantar ya da sivilce gibi şeyler oluyor belki de erkek arkadaşının da böyle bir durumdur. Yani kesin cinsel ilişki de bulaşmış denmez, bunu ancak doktor anlayabilir. Erken davranmış, muayene olması iyi. Tedavi edilir tabi ki kısa sürede. Ağır bir durum söz konusu değilse.

• Bakicaz iste ilerde ne olucagina sagol oldukca sinirliyim şu an bu kadae cevap verebiliyorum

• Geçmiş olsun :(

0|1
    0|0
  • Aldatmış gibi

0|1
    0|0
Yükleniyor...