Ertesi gün hapı hakkında?

arkadaşlar 20 gün kadar önce ertesi gün hapı kullandım tam bir birleşme olmadı ama riske atmamak amaçlı kullanmak zorunda kaldım şu aralar regl olmam lazım ama ne regl ve ne de ağrısı hapın adı ella yan etkilerinde regl gecikmesi yazıyor bazı kişiler 16 17 gün reglinin geciktiğini yazmış şimdi bence gecikir mi eğer bu ay gecikirse diğer ayı da etkiler mi? lütfen seviyeli yorum yapalım lütfen.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Gecikme normal degil daha once kullananlarda erken regl gordum tam gordum ama hic gecikme gormedim simdi seni suphelendirmekte istemiyorum ama bana iliskiye girmeden onceki reglin iliskide kac gun once oldugunu hapi iliskiden kac gun saat sonra attigini bide reglin duzenlimi kac gunde 1 oldugunu yazarsan sana aydinlatici bilgi verebilirim

0|0
    0|0
    • ilişkiye girmeden önceki ayın 12 si bazen 14 15i gibi ilşkiden 3 4 saat sonra aldım hapı reglim düzenli bazen 2-3 gün erken bazen 2-3 gün geç gelir bu kadar

• iyi geceler :)

• Eig icin tsk iyi geceler

Erkekler Ne Diyor 6

• Hanımefendi ella hormonların panzehiridir Adetiniz gecikecek akintilarinizda olacak ve bu gecikme diğer aylara da sarkacak geçmiş olsun

1|0
    0|0
    • ne kadar gecikir ki bu ya kestiremiyorum herkeste bu yan etkiyi verir mi

• Tabiki ama 2 gündür uyumadım yatmaya calisacam mesaj la yazarsanız sabah bilgimi paylaşa bilirim iyi geceler

• tabi ki

• Adet düzenini değişitirir bu hap. Keke içmeden sorsaydın. İçmene gerek yoktu belki.

0|0
    0|0
    • bence de yoktu ama çıktıgım geri zekalı tutuştu karı gibi triplere girdi ben de içmek zorunda kaldım

• peki teşekkürler

• burdan yarıdmcı olamadım aslında. rica ederim.

• hap işe yaramamış gibi geldi bana

1|0
    0|0
    • gecikme olur diyorlar ama ?

• ben bir hafta daha beklemeyi düşünüyordum abakalım gecikme mi hamilelik mi anca beklersem belli olur

• peki bol şans

• Ertesi gün hapı kullanmak ile çok mantıklı davranmışsın ne olacağı belli olmaz hiç beklenmedik anda bile gebelik olabiliyor.
    Bu hapın yan etkeliernde evet gecikme var ama ilk ayı geciktirebilir sornasında ise normala döner hiç merak etme.

0|0
    0|0
    • ya tam birleşme olmadı da bizimki tutuştu zevk suyunda sperm var ya hamile kalırsan diye hani girmeye çalıştı azıcık girdi ama dar diye yapamadı tutuşunca da hapı içmek zorunda kaldım

• Ozaman ilacın etkisini tam olark gisterir
      zaten içine de girmemiş bence normal bir adet gecikmesi kafana takma.

• inşallah öyledir

• evet gecikme olur bide psikolojıkmen olur kafana takma rahat olm

0|0
    0|0
  • En son 16 tl idi. Tek bilgim o.

0|0
    0|0
    • 49 lira verdim

• İcınde 2 tane var demi? Vah @mina koyim ne zam gelmis yaa. Hep tayyibin yüzünden bunlar.

Kızlar Ne Diyor 1

• Ertesi gün hapı adet düzenini bozabilir, beklenen yan etkisidir.

1|0
    0|0
    • of ama yaaa ne gıcık şey

• O kalktı aslında, sakıncalı bulundu, bazı değişiklikler getirildi. Ama burası türkiye nolur nolmaz sen özele git

• evet haklısın itlik olsun diye yine yapar terslersem

Yükleniyor...