Boşaldıktan sonra ikinci birleşme için hemen sertleşememek nedendir?

Arkadaşlar bu durumda olan var mı ilk boşalmadan hemen sonra tekrar ilişkiye girmek isteyince hemen sertleşememek en az 15 ila 20 dakka sonra belkide daha uzun bir sürede sertleşmeye başlaması normal mi ya da böyle olan var mı

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Yorgunluk, enerji azlığı... ilk boşalma öncesi çok uzun süren bir ön sevişme yaşanıp sonrasında birleşme ve boşalma aşamasında fazla enerji harcanması bitkinliğe ve kısa süreli bir dinlenmeyi gerektirebilir... yaşın da etkisi büyük bu tür libido ile ilgili konularda.

1|0
    0|0
    • Yaş ile alakalı olcagını sanmıyorum kendimi bildim bileli bu işi nezaman yapsam öyle yani :D

• Olabilir, kesin sebep bufur diyemem zaten. Sadece görüşümü paylaştım. Siz içinden size uymayanları çıkarır uyanları alırsınız sevgili arkadaşım.(gizli olnanızdan ötürü bu sıfatı kullandım).

• Teşekkür :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• sen dıyorsunkı altı patlardan 8 mermı cıksın.. olmuyor oyle:)) bır sılahı temızlıcen bı bos kovanları atacan bır dolduracaksın sonra acacaksın emnıyetı..

0|1
    0|0
  • Normal bir durum dediğin olay.

0|1
    0|0
  • 2. Defada ön sevişmeyi uzun tutamamaktandır

0|1
    0|0
  • Herşey normal. Şöyle düşün.
    Lastikçide hava basan kompresorun tankında hava bitince boşalınca hava tankı 5 6 dakikada hava dolar.
    Birinci birleşmeden sonra 2. Tekrara giden yolda da penis kaslarının kompresor gibi kendine gelmesi lazım. 1 kere boşaldım 2. Kez yapmak için hiç duraklamadım diyen adam bil ki hayatında hiç seks yapmamıştır

0|1
    0|0
    • Bazıları hiç durmadan ikinci tura döndüm diyor ya l*n diyorum benim makinanın faprika çıkışı farklı heralde ondandır diyorum format atsam normale döner mi acaba :D

• Yok öyle bir şey hurafe :)

• o 1-2-3 diye sallayanlar muhtemelen hayatlarında canlı bir a m görmemişlerdir. :)

Yükleniyor...