Adet görememe nedeniyle doktora giden var mı?

Yarın doktora gideceğim nasıl muayene edecek bakireyim bu arada?

0|1
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Muhtemelen polikisyik over var. ultrasonla karninizdan muayene eder. kist gibi bir durumu tespit etmeye calisir. kist olsa bile en kotu ihtimal zari zedelemeden karninizdan ufacik bir delikle alabiliyirlar. ama buyuk cogunlukla bakirelerde prolaktin seviyesinin yukselmesi sonucu adet gorememe durumu gerceklesir. bu seviyede kan testiyld anlasilir. her halukarda bile cozumu vardir uzulmeyin

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim

• doktora gittim polikistik over teşhisi koydu. diane 35 adlı bir hap verdi araştırdım ve doğum konrol hapı olduğunu öğrendim. ileride bir sakıncası olur mu sizce kullanmalı mıyım?

• Hap hakkinda bilgim yok maalesef. ama hastaliginizin ulkemizde gorulme orani cok yuksektir. tedavisi oldugu icin de uzulmeyiniz. internette arastirma yapabilirsiniz. simdiden cok gecmis olsun

Erkekler Ne Diyor 3

• Ultrasonla bakar.

0|0
    0|0
  • muhane olmadan önce kesinlikle dr söyle bakire oldugunu.. kaza usulu sonra yirtilmasin. hormanlardan kaynaklidir. stresste yapabilir. yakin bir arkadasimda vardi hormanlari alt üst olmustu ilac sonrasi düzelmisti.

0|0
    0|0
  • Kaputu kaldırır motora bir bakar :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ultrasonla bakiyor kendimden biliyorum yalniz sıkısmıs vaziyette gitmen gerekiyor hastanede bol su ic

1|0
    1|0
  • Ultrasonla bakar

0|0
    0|0
  • Kan ve hormon tahlilleri yapar.

0|0
    0|0
    • alttan muayene felan yapmaz mı?

• Bilmiyorum hiç böyle bir sıkıntım olmadı ama yapacağını zannetmiyorum.

• Ultrasonla

0|0
    0|0
  • Ultrasonla karından muayene ediyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...