Sevgilimle neler konuşabilirim? Rahat konuşamıyorum.

sürekli cinsellik içeren şeyler konuşmak istiyor ve bana sen konuş birazda diyince kalıyorum odun diyor :D Sevgilimle neler konuşabilirim?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• seviyorsun belli ki cocugu sordugu sorular konustugu konular seni rahatsız etmiyor diye söylüycem bunları cinselliği konusuyor seninle değil mi? seninle neler yapıcagını felan anlatıyordur muhtemelen gece uyudugunda da rüyasında baska kızları görür zaten .. ki unutma senin ne esin ne de nisanlın sözlün bile değildir belki .. sevgiline bu kadar taviz veriosun onunla evlenmezsen halin nolur bilio musun her gün yatagına esinle girdiğinde bunlar aklına gelir kafan almaz ne hale geldim ben der durursun bu seni ihanete kadar götürür yanlıs yoldasın ..

saygılar ...

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• zorlamaya gerek yok. içinden geldiği gibi konuş eğer rahatsız oluyorsanda dile getir.

yaş kaçtı bu arada?

0|0
    0|0
  • eğer sevgilim bana odun deseydi bende ona odunların tarihini odun ve keresteyle neler yapılabilir 5e10 ilk ne zaman bulunmuş odunlar hangi savaşlar kazanılmış hangileri kaybedilmiş v.s herşeyi anlatıp buraya kadarmış deyip o yoluna ben yoluma

0|0
    0|0
  • Kuru fasulyenin faydalarini anlat cok tahrik olur

1|0
    0|0
  • ... Big Bang !

0|0
    0|0
  • içinden geldiyi gibi ol zorluyorsa ilişkini gözden geçir

0|0
    0|0
  • Birikim gerekir bazı şeyler için, zamanla yerleşir bunlar. Zorla olmaz.

0|0
    0|0
  • bence hiç konuşma daha iyi cinsellik evlendikten sonra konuşulacak birşey senin için iyi olmaz ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Icınden gelmıyorsa hıcbırşey konusamazsın herhalde... ve nıye ıstemedıgın şeyı yapıyosun ki

0|0
    0|0
  • Konuşmak için değil içinden geldiği için konuş içinden ne geliyorsa onu konuş doğal davran

0|0
    0|0
  • bence bu konuları knusma kendini küçük düşürme...

0|0
    0|0
  • o senle sadece cinselil yasamak istiyor daha fazla onurunla oynanmasina izin verme

0|1
    0|0
  • Cinsel konusamayınca odun diyen sevgilin varsa bir şeyleri gözden geçir bence (:

0|1
    0|0
  • Hikayeler oku netten.. Hayal gücünü zenginleştirir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...