Evli bayanlar özellikle bir bakar mısınız.. mağdurum?

arkadaşlar evlendiği zaman kızlık kanaması olmayan var mı aranızda? benim kanamadı ilkim eşim fakat çok endişeliyim eşime şüphe düştü ne yapıyım ben. aranızda böyle yaşayan oldu mu kızlar?

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hanımefendi bunu sorun etmeyiniz gidersiniz hekime anında belli olur bana sorarsaniz evleneceğim kişide güven sorunum olmaz olmadığı içinde sorun etmem

1|0
    0|0
    • siz etmiyorsunuz ama eden var işte. umarımm bir problem olmaz :(

• birşey demiyor ama şüphelendiğinin farkındayım küs gibi duruyor

• Öyleyse karşınıza alıp ciddi ciddi konuşun muayene olmaya hazırım deyin bunun gayet doğal olduğunu anlatın

Erkekler Ne Diyor 9

• eşinin elinden tut doğruca bir kadın doğum uzmanına gidin ve kızlık zarının esnek olduğunu o söylesin senin yanında. dertten kurtul.

0|0
    0|0
    • ya aman ne bahtsız kızım ben yaaa. inanırmı öyle peki

• peki teklif edeceğim gitmeyi

• uygun bir dille anlat ama. böyle birşeyin var olduğunu ve seninde başına gelmiş olabileceğini söyleyerek beraber gitmeyi teklif et.

• Esnek kizlik zari diye bir kavram var esin bilmiyor sanirim

0|0
    0|0
    • türkiyede erkeklerin yüzde kaçı biliyor ki?

• Haklisin 4 kizdan birinin kizlik zari esnek olabiliyor

• eşine bunu anlat ilki olduğunu aklında şüpe kalmaması için doktora gitmeyi bile teklif et
    bide ilk birleşmede bulantı falan oldumu kusma gibi mesela

0|0
    0|0
    • yok hayır olmadı öyle birşey

• ilk ilişkide olaması lazım genelde öyle olur ama bilemiycem doktora gitmeyi teklif et
      yoksa hep bir ukte kalır yarın bir tartışmada yüzüne vurur ağrına gider

• bilmiyorum acaba bir sağlık problemim mi var o zman. kesin gitmem lazım benim de rahatlamam lazım

• Hep esnek herkesin esnek heee benimki de esnek tamam abimde küçükken bisiklet selesine çarpmıştı

0|0
    0|0
  • Doktora gidin kardesim esinizi bilgilendirir. Kafasi rahatlar malum turkiyedeyiz.

0|0
    0|0
    • valla bilmiyorum o kadar korudum kendimi eşime saklayım diye sonu hüsran oldu :)

• Haklisin sende tabiki ama gidin kafasi rahatlasin suphe kusku insani icden ice yer

• zarın biraz derinde ve esnek gibi korkma derine daha derine...

0|0
    0|0
  • Zar esnektir. Haydar dümen sağolsun öğrendik bişeler.

0|0
    0|0
  • Arkadasim simdilik esinin tepkisini normal karsila bu tur konular hakkinda bir bilgisi yoksa olur ama en kiza zaman onu bir doktora gotur dpktorda hersey ortaya ciksin zarin esnek olbilr ya da dogustan zarsiz olanlar var belki senin oyledir gidin doktora rahatlayin

0|0
    0|0
  • Belki esinde sorun.. iyi zikemedi.. olamaz mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kızlık zarın esnektir belki. Hemen kendine haksızlık etme birşey olmadıysa. Belki de hiç zarın yoktu. Zar olmadan doğdun belki de. Basit bir jinekolojik durum bakılıp anlaşılabilir.

0|1
    0|0
  • Burada zarınızdan daha önemli bir PROBLEM var... fark ettiniz mi?

0|0
    1|0
    • şüpheye düşmesi biliyorum

• Esin sana guvenmiyor demek ki supheye dusmek nedir ya bu kadar mi cahil esin kizlik zari esnek olabiliyor kimisinde hic olmuyor kimisinde dogumda bozuluyor bence esinin pipisi kucuk kendine dert yansin

1|0
    0|0
  • eşinin bir doktor tarafından bilgilendirilmesi gerekli doğumda bile kendiliğinden yırtılmadığı olabilir

0|0
    0|0
  • Şüpheye mi büne terbiyesizlik ya

0|0
    0|0
  • olmadı öyle birşey eşinle doktora git maksat içi rahat etsin

0|0
    0|0
  • Kusura bakma ama kocan bildiğin öküzmüş. Hala var mı böyle tipler ya? Ne demek şüphe düştü ya, vallahi sinirlendim. Benim de gelmedi ilkinde, ikincisinde oldu. Üzgünüm ama yanlış bir evlilik yapmışsın

1|0
    0|0
    • Öküz gerçekten ama kan gormeyince böyle davranması da normal gibime geliyor nerdeyse bir haftadır hergün ilişkiye giriyoruz fakat bir damla kan olmadı. Siz nasıl başarDiniz. Ben de çok kötü oldum inanki

• Normal mi? Yahu sonra kadınlar neden 2. sınıf diyorsunuz. Neresi normal bunun, ne kadar aşağılayıcı bir hareket. Kızlık zarın esnek senin muhtemelen, sebep ondan, doktora görün bari de öküze ispat et.

• canım sıkıntı yapılcak bisey degil bazen kizlik zari geride de olabiliyo siz en iyisi bir doktora gidin sen kendinden eminsen sikinti yapmana gerek yok 10 kadindan 1 sinde kizlik zari dogustan olmuyor

0|0
    0|0
    • Ya nası dert ettim gerçekten ya bana inanmazsa korkusu bürudu içimi. Doktorda en yakın zamanda da gidecez.

• canım nie innmasn ki innir ama icnde bir suppe olur tbi her erkginn tatmk istedigi bir duyguu ama doktor soyler ztennn bir problm varsa blki geridedir zar.

• evli bayan dedin butin erkekler cvb vermis bak erkekler bayanlardan once anlayisli hemen yardim ediorlar :-) birde bekarim benim bir kuzenim yasamistii anlatmisti bize zorlamalisiniz

0|0
    0|0
    • evet bu durumda çok tuhaf :) ya baya da zorladı canımı çok acıttı ama yok kan gelmiyor. peki kuzenınız ne yaptı

• ikinci gecede bozdurdular erkek guvendi birsey demedii baya esnek yani dogumda bozulanlar var yani ilk gece muhim degil doktora gidin bence esinizde gelsin dogum sirasindada bozulabilir bunu yasayanlar var

Yükleniyor...