Lezbiyen olsaydınız ilk kiminle birlikte olurdunuz?

soru gayet açık :eğer lezbiyen olsaydınız ilk kimle birlikte olurdunuz ?

aileden biri mi, yoksa en yakın kız arkadaşın mı, yoksa hiç tanımadıgın biri mi olurdu ya da size göre kimle?

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• erkek arkadaşımın ablasıyla yada en yakın kız arkadaşımla

0|1
    0|0
    • abla çok mu güzel ve seksi yoksa farklı bir durum mu var? intikam gibi filan...

• budur işte açık sözlülük...

• tatlı birisi çok güzel ve hayranım kızın vücuduna ==))

Kızlar Ne Diyor 10

• lezbiyen olsam biseksuel olan en yakin kiz arkadasim ile birlikte olurdum, ona karsi duygusal birseyler hissedebilirdim diye dusundum cunku en yakin kiz arkadasim. ayrica cok da cekici:)

0|0
    0|0
    • O sana Boyle bir teklifde bulunda tepkin ne olurdu ?

• Anladım .. O zman paçayı Uzun kurtarmıısıın :) yoksa baska yerlerinmi desek :D

• bence iki kadının bir arada oluşu kadar estettik bir olay yok erkek açısından ...yorumun çok iyi her zamanki gibi taosutra...:))))

• mila kunis... garip bi şekilde çok çekici geliyor bu hatun banaa:)

0|1
    0|1
    • duru bir güzelliği ve sade bir tazeliği var...çekici olması garip değil ki normal bence...

• garip olan kısmı onun için lezbiyen olmama bile gerek yok:))

• aah Angelina Jolie...aah lezbiyen olmasamda verirdim ona :D

0|2
    0|1
  • Hiç tanımadığım 3-4 kız buldum. Toplu yapmak daha zevkli olur. Zaten kızlar eğilimlidir o tür şeylere.

0|0
    0|1
  • geçen kuaförde kaşımı aldırdığım kadın olurdu bu kesin.

0|1
    0|1
    • bir bayan bir erkeğin yerini ne kadar tutabilir ki... eksikleri var bir kere :))

• başka kadınlardan farkı neydi acaba...

• çekici bir kadındı.sesizce işini yapıyordu.arada bir de tebessüm ediyordu .etkilenmiştim.

• annemle yaparım.zaten haftada bir babam iş seyahatine gittiğinde annemle sevişiyorum

0|0
    0|0
  • lizbiyanka olamk istemem ama olsaydim bi emo kiz arkadasim var guzel ve hos onunla olurdum

0|0
    0|0
  • en yakın arkadaşımla sanırım

0|0
    0|0
  • milla jovovıçh ona aşık olurdum.

0|0
    0|1
  • ağdacımdan başkası olmazdı kesin...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kızlara bir günlüğüne erkek olma şansı verilse, vay kızların hallerine çok fenasınız başka bir şey demiyorum.. :)

0|0
    0|0
  • ilginc düşünmedim ama ilginc geldi

0|0
    0|0
  • en yakın kız arkadaşımla

0|0
    0|0
  • ben olsam iki lezide hooooop

0|0
    0|0
  • sasha grey olurdu hatun cok güzel öpüşüyor. müzikte yapardı bana gecinir giderdik...

0|0
    0|0
Yükleniyor...