Rüyamda sürekli gay insanlar görüyorum. Bu ne demek ya?

Birkac gun once bir yerde gizli gizli opusen gayler gormustum. Dun gece de halka acik bir yerde resmen sevisen bir gay cift gordum. Bisex egilimim var ama kizlari gormem lazim nicin erkekleri goruyorum ki? Kafayi yiyecegim!

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sanırım bilinç altında eğilimlerine karşı bir suçluluk duyuyorsun ve bu durumda rüyalarına yansımış.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu bence tamamen senin aynı cinsteki insanların birlikteliklerine olan ilgin ve bence daha çok merakının bir getirisi. Bence "kafa yedirtici" bir durum değil, çok fazla takma bu rüyalara. Önemli olan kendini tanıman ve dışarıdan ya da gördüklerinden etkilenmeden kendi cinsel yolunu çizebilmen.

0|0
    0|0
    • ya zaten kizlara ilgim var benim. ama lez degilim. bisex oldugumu dusunuyorum. bazen de lez miyim acaba diye suphe duyuyorum.. acaba gercekten lez miyim yaa :/

• neymis o soru-cevaplar? cidden ihtiyacim var.

• Bana yazmanı isteyeceğim o halde.

• sanırım hatlarda karışım yaşamış olmalısın

0|0
    0|0
  • bilinç altına yerleşmiş valla :)) tek erkeğe odaklan:)

0|0
    0|0
  • Fazla takma kafana bi bu mu kaldı dünyada düşünecek..? :)

0|0
    0|0
  • havalar serinledi canım, üstünü iyi ört, tamamdır bi daha görmezsin :))

0|0
    0|0
  • Erkeklik hormonun fazla olduğu için...

0|0
    0|0
    • bir disi olarak erkeklik hormonum ne kadar fazla olabilir ki?

• Çift cinsiyetli olmaya yakın olabilecek kadar.

• yok cift cinsiyetli de degilim. gayet standart bir bayanim yani. nerden geliyor aklina boyle seyler acaba?

• başka eiğlimlerinde var bol bol eiğiliyorsun galiba :)

0|0
    0|0
    • yok tek egilimim bu cok sukur.

• onlar ne anlar kadında beee bir birlerini bipiyorlar sende onların sözünemi tamah ediyorsun :)

kopyala yapistir. basit ama guclu.

• ben konunun basini hatirlattim. bunun da konuyu saptirdigini soyledim. hatirla. basit ama guclu. ayrica fikirlerin hic umrumda degil. insana ve goruslerine saygisi olmayan birine benim de saygim olmaz. hadi nas nas :)

• iç dünyan baya karışık demekki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Şansına hep yıldızlar gaymış

0|0
    0|0
Yükleniyor...