Nasıl dayanıyorsunuz?

Dün kuyruk sokumu tedavisi için hastaneye gittim makattan eliyle girdi doktor. Canım çok felaket acıdı. Anal ilişkiye nasıl dayanıyorsunuz ben anlamıyorum. Bu nasıl bir psikopatlıktır kızlar manyak mısınız siz? Yani bir parmak girdi diye öldüm geberdim resmen ben.

Güncellemeler:
Gerçekten bu saçmalıktan zevk alan kadınlar var mı aramızda ya?

0|1
7|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Ucunda b. k olan hic bisey güzel deildir

0|0
    0|0
  • Doktor ilaç kullanmadımı genelde hafif 5-10 dakikalık uyuştururlar

0|0
    0|0
  • ooooo oraya neler giriyo bayan kafa kol giripte zevk alamayan kişiler var -_-

0|0
    0|0
  • İyide sana kol girmiş doğal yani ve alıştırmadan sokılmuş

0|0
    0|0
  • Gunah zaten

0|0
    0|0
  • var diyenler yala söyleyen ergenler zevk almıyorlardır emin ol.

0|0
    1|0
  • yeterince tahrik olunca zevk alanları hatta yalvaranları gördü bu gözler

0|0
    0|0
  • Adam tedavi etmiş senin aklında orayamı kaydı...

0|0
    0|0
  • senin kutu açılmamış daha açılsın acımaz seninde

0|0
    0|0
  • Parmağı arkandayken vajinanı okşasaydı o acıyı yaşamazdın

0|0
    0|0
  • Okadarda abartma ya sadece bir parmak okadar acı vercegini sanmıyorum afedersin ama insan sıçarken bile daha büyük çıkarıyo agrı oluyomu :D

0|0
    0|0
    • Ya bilemezsin. Hayatımda bu kadar acımamıştı canım.

• Ya biparmak ne acıtacak normal bir insan parmagından bahsediyoruz heralde demi :D

• Abartma o kadar

0|0
    0|0
  • O b*k ordan nasıl cıkıyo Hıc dusunmuyonmu :D

0|0
    0|0
  • Normalde senin canının acıdığı kadar acımıyor arkadaşım. Yeterince tahrik olunca tahmin edemeyeceğin kadar genişliyor delik. Bundan dolayıda acı minimuma iniyor. Tabi bunda partnerin tecrübeside önemli rol oynuyor.

0|0
    0|0
  • Bir kere versen bağımlısı olursun

0|0
    0|0
  • Oyle diyenleri cok gorduk. yarin birgun bir bakarsin koca bir penisi icine almak icin ugrasirsin askim askim diye diye.

0|0
    0|0
  • Kuyruk sokumun mu yamulmuştu?

0|0
    0|0
    • Evet maalesef

• İyi de onun için makattan sokmaya gerek yok ki. Makata yakın bölgede omuriliğin bitimi niteliğinde bir kemik var insanın eline geliyor hatta. Elle bir fark edersin. Onu kaldırıyorlar dıştan çekerek düzeliyor.

• Ben de aynı durumu yaşadım ve 3 kere falan bu şekilde düzelttirdim. Yerimden kıpırdayamıyordum hatta.

• var öyle manyaklar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Doğru konuş kız ne psikopatlığı :))) zevk alıyosan yaparsın almıyosan yapmazsın :)))

0|2
    0|0
    • Ya zevk imkansız be.

• Ben denemedim ve denesem zevk alırım tabiki de kızlar almaz diye biliyordum. Sadece acı çektiklerini sanıyordum.

• Bilgilendirdiğiniz için de teşekkür ederim.

• iy:/ bncede neyse geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • İğrenç kim yapıyorsa

0|0
    0|0
  • Pozisyon iyi olmayınca acıyo

0|3
    0|1
    • sana katılıyorum doog durumunda harika oluyor

• İlkinde almanız garip geldi ama doğrudur tabiki. Demek ki kendinizi sıkmadınız. Bilgi için teşekkür ederim. @Lagaco bilgi için teşekkür ederim. Bu arada hayır çok kadın tanımıyorum ve ben zevk aldıklarını bilmiyordum. Tam tersi acı çektiklerini sanıyordum ve merak ettiğim halde böyle birşeyi kesinlikle yapmam diyordum.

• Hm..

• O an aklında acı olmuyor ki erkeğinin zevkini düşündükçe haz alırsın. Tabi doktorla bunu düşünemezsin :)

0|0
    0|0
    • İmkanı yok. Canım çok acıdı. İşkence bu be.

• Mecburiyet

0|0
    0|0
    • Neden mecburiyet olsun ki?

• o sevebilirde sen buna mecbur değilsin hoşuna gitmiyorsa çok canın yanıyorsa yapmak istemediğini ilet bence

• ayrıca sıcak sulu vajina dururken

• Acı seviyorlar demekki

0|0
    1|0
    • Ama iğrenç bir acı. Zevkten çok çok uzak. Psikolojim bozuldu acıdan. Üstelik sadece bir parmak.

Yükleniyor...