Özel bölge sorunum var?

Ya benim ayıptır söylemesi özel bölgem iğrenç kokuyor ne yaptıysam olmadı şöyle düşünün yıkanırken bile kokuyor. Sanırım içimde sorun var yaşayanlar bilenler varsa hangi doktor bakiyor nereyr gitmem gerek ve onerdiginiz jel felan var sa? Tesekkur ederim

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• On mu arkami?

0|0
    0|0
    • 2 side

• Ohaaaa... tamam saol

• Vazifesi bu

Erkekler Ne Diyor 12

• Akıntın var mı?

0|0
    0|0
  • İltihabi bir durum olsa gerek. Jinekolog'a görünmen iyi olur.

0|0
    0|0
  • salla pati cildiyenin genital bölge kokusu ile ne alakası var ya :) Jinekologa gideceksin kardeşim :) büyük bir ihtimal enfeksiyonel bir durumdur.. ya da günlük kullanmış olduğun iç çamaşırlarının yaratmış olduğu bakteriyel bir durumdur... günlük yasamda genital bölgeye denk düşen ağ kısmı pamuksu olan çamasırlar tercih et... korkma kronikleşmiş olsa bile nedeni araştırılıp çaresi bulunur

0|0
    0|0
  • O mahal için özel temizleme maddeleri var.
    Watsons türü yerlerde satılıyor.

0|0
    0|0
  • Temizlemek için sabun veya başka bir şey kullandıysan olabilir, ayrıca ilişkiye girdiysen, parnerinin penisinden mikrop bulaşmış olabilir.

0|0
    0|0
  • Kadın doğum uzmanına bir görün

0|0
    0|0
  • çaresi var ve kolay, evde kendinizde yapabilirsiniz. ege-tıp, uzman

0|0
    0|0
  • Migdemizi kaldirdin be gece gece :)

0|0
    0|0
    • Okula decam et kafanda silah mi var :)

• Nerden bileyim boyle bir soru soracagini soruyu acinca gordum bence senin ozur dilemen gerekirdi.

• iğğğhhh oralı bırak normal sevişme bile olmass

0|0
    0|0
  • akıntın var mı ya da kaşıntın ve o bölgeyi sabunla kimyasal ürünlerle yıkıyor musun? ^*^

0|0
    0|0
  • ıyss ve geçmiş olsun diyerekden efendim ne söylim iyi geceler her ne kadarda saçmalamıs bulunsamda midem bulandıgındandır. Şaka bir tarafı iltihap olabilir içinde

0|1
    0|0
  • İçin çürümüş senin

0|0
    0|0
    • Seninde beynin

• Daha kotu benimki kokuyor ama beynim yerinde sende beyin yok yami koksa kokmasa farketmes :)

• Senin de beyin çürümüş işte bir taraftan kokacak deliği bulmuş çıkıyo :d

Kızlar Ne Diyor 3

• İleri derecede enfeksiyon gibi duruyor. Kaşıntı falan da var mı? İlaç tedavisi görmen lazım.

0|0
    0|0
  • Yıka sürekli intim jelleri var

0|0
    0|0
  • Sürekli yıkandıgın halde eger geçmiyorsa jinekolaga görün derim utangaçsan bayan olanı tercih et

0|0
    0|0
    • Ozel bolgeme bakicak mi ki muyane sirasinda.

• Peki saoll

Yükleniyor...