Kızlık zarı diktirme

kızlar bana yardımcı olun lütfen nasıl yaptırcam bunu ailem öğrenmeden fiyatı kaç, ayrıca açıyor mu? bildiğin dikiş mi atılıyo? ve tekrar birlikte olduğunda bi erkekle özamanda çok acıyormu?saçma sapan yorum atmayın gidin başka yerde eğlenin ;)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kotcu mustafa var ünv cd.sinde . ovorlak makinesi ile cift dikiş atıyoruz diyor :)) arkadan lazer geçiyoruz . eskisinden saglam olarak deneyip. yaparız... garantisi 2 sene diyor . uluslar arası standartlara uygun ,bakkal isa dan kalite 2012 belgesi aldık diyor . ögrenci hattı turkceli olana %10 indirim varmış 2000 tl.geldigimiz durumlar . :((( s*ktir ,s*ktir sonrada diktir :(( bul bir garibim sonunda kendini ona kızım diye ittir :)) yanında araba lastikci osman var oda vicdanını yapıştırır . .. sonrada dürüst insan ararız :)) vajina ihanetle yaşıyorsa ...!penisinden sadakat bekleme :)))

• cok komiksin sen hic konusma gay profil resminle ;)

• Öncekileri Göster
    • annemle babam hic bi zaman ogrenmicek :)

• koptum okuyunca :):):):)

Erkekler Ne Diyor 14

• Zar dikimi evlilik öncesi yapılıyor.Gerek yok şu an böyle bir işleme.

• dürüst ol

• genç kalasın bu yaşamdan zevk alasın dürüst ollllll:)))

• kızlık zarı nikaha 3-yada 2 gün kala yapılan bir operasyondur. çünkü 3 günden fazla dikiş tutmamaktadır. tutar diyenlerin aklına şaşarım. allah kimsenin hakkını kimseye yedirmez. ancak yaptığın aldatmacayla kalırsın. sana kim dedi gerdekten önce o ilişkiyi yaşa diye. senin kızlığını bozanında vay haline o bir tarafta başkasının hakkına tecavüz edildiği için dübüründen sokulan ateş ağızından çıkartılarak azap çekecek. kızlık zarı dikiş atılınca kalıcı hale gelen bir operasyon değildir.

• evlenmeden bi kaç gün önce diktir,ithal bakirelik kanı da satılıyor ondan da al yerleştir oraya vucut ısısına uyum sağlıyormuş. sonra da bakireyim diye gez.önem vermesen daha çok saygı duyardım sana ama keriz yerine koymak bunu açık açık söylemekten daha acı vericidir emin ol.

• canım yaş kaçtı senin_?zarı ilişkiye girmeden 1 hafta önce felan diktirmen gerktigini biliyorum yoksa bi faydası olmaz

• Namus beyindedir diyen konuya bekleniyor çağrıya icabet edin.

• yine sanslısın, ya bide hamile kalsaydın yanlıslıkla

• kalıcı ve geçici olmak üzere iki farklı dikim var biri evlenmeden 3 5 gün önce yapılıyor kalıcı olan her türlü idare ediyor diye biliyorum fiyatı 1000 2000 usd arası değişiyor. estetik cerrahi merkezlerinin çoğunda yapılıyor ama önemli olan doktoru seçmek

• ara beni yardımcı olim

• kızlık zarını diktirirsen en fazla 3 gün kalır sonra kendiliğinden eski haline dönşecek

• rezil olacaksın.Allah ı nasıl kandıracaksın

• Allah'ım yukardan görüyo ayıp ayıp..

• düğünden iki gün önce diktirmek gerekiyor diye biliyorum. belki yanlış hatırlıyor da olabilirim

• bir şekilde hallolur dert etme neler neler var, diktiremeyenler o gece jilet atan, sulandırılmış nar ekşisi döken, adet gününe denk getiren v.s. yöntemler uzar gider, ya vicdanınla olan hesabı düşün bu seni yer bitirir. Ya dürüst olacaksın, yada bi ömür vicdan azabı duyacaksın seçim senin.

• adet donemine getirenler nasil yapiyorlarsa
      o sokmadan kanar :s

• çeşme mi sanki aksın, işini bilen biliyor...

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu kadar sorun edecektin neden verdin bekaretini?Seni böyle kabullenemeyecek adamdan hayır gelmez.

• İlk cümlen harika. 2. malca. Patlak tekerlek ile kaç km yol gidilir?

• İki türlü diktirme var, ilkini es geçiyorum o zor olan. İkincisi gerdekten 3-4 gün önce dikiliyor, duyduğuma göre kolay bişey acıma falan yapmıyor. Özel hastanede yaparsan ailen bilmez, yaşın kaç bu arada? Bide fiyatı 1000+.

• evlenmeden bir kaç gece önce diktirmen lazım

• bunu bilmiyordum gercekten.. sen yaptirdin mi? tanidigin varmi diktiren?

• hayır yaptırmadım ama bunu doktora danış bi yada internetten araştır en doğru bilgilere ordan ulaşırsın:)

• soru soran fake ?

• diktirmediysen yardımcı olabilirim.yaşadım biliyorum çünkü anlatabilirim

• Bana yardımcı olursan cok iyi olur :(

• ebrar tabiki yardımcı olurum asma suratını :(

• Gül gül çok komik

Yükleniyor...