Lezbiyen filan değilim ama

bi kızla seks yapmak istiyorum daha önce kimseyle sevişmedim ve ilk deneyimim bir kızla olsun istiyorum ama öyle birinide nerden bulabiliceğimi bilmyrm hem arkdşım olsun bir kerelik bişi yaşıyalım ve adı macera kalsın istiyrm sizce sapıttımmı?

Güncellemeler:
tekrar yorum almak istedm ne biliym

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• bazen soruyolarya kız olmak istermiydiniz diye aha şimdi olmak isterdim :)

2|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• sapıtmak ne kelime yoldan raydan çıkmışsın

1|0
    0|0
  • Biseksüel lik yolunda ilerliyorsun. Genel'den farklı olacağın için bu gibi farklılıklara sapıplık da diyen oluyor.

0|0
    0|0
  • ıstıyorsan yapacan sınır koyma

1|0
    0|0
  • kızlık bozulacak korkusundan böyle yapıyorsun, ama böyle birini bulmak hem kolay hem zor. Sana bağlı, netten, sitelerden, chatten falan bulabilirsin. Netten bulamazsan arkadaşının birini oyuna getirip ilişkiye başlamasını sağlayacaksın. Benim vajinam şöyle böyle nasıl sence bızırım çok büyük falan de bir baksana de, seninkine bakayaım mı nasıl de, derken başlar bir şeyler.

0|1
    1|0
  • yok normalsin

0|0
    0|0
  • Seni açelya ile tanıştırıcammm :))) olarmıııı

0|0
    0|0
  • saptmakmı yok sabıtmadın sadece abarttın ilk deneyımını neden bir erkekle yapmıyosun sadece merak ettim hem kızkıza ne zevk alıcan lez deyilsen

0|0
    0|0
    • ne biliyim erkeklerden çok çekiniyrm sanırım

• niye erkekler öcümü yemaz seni korkma ısırmayız ya abartma bence doğru olanı yap iillabı deneyım istıyosan kibar nazık efendi bri erkekle yap bunu ve normal ilişki olsun böle birini fazla aramanada gerek yok bence bana özelden ulaşman yeterlii meselaa

• Ben varım!

0|0
    0|0
  • sevgılımle sevısırmıydın

0|0
    0|0
  • Reklam yapacağına harakete geç yaparsın

Cevrene iyi bakarsan her iki kisiden biri sen gibi

0|0
    0|0
  • ne bu kızların bu kız kız yapması benim kız arkadaşımın yaptığını duymuştum :)

0|0
    0|0
  • Kadın kılığına giirp lezbiyen oluyorum

0|0
    0|0
  • bazı kavimler bunu yaptıgından dolayı helak olmustu, guzel ulkemin insanlarının yorumlarına bak. cok normal bişi sapıtmak ne kelime hos bile. iyi Allah selametlik versin size.

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• dünyada şişme bebekle hatta onu geçtm su sayfadaki soruları okuyup tahrik olan erkek varken kız nıye onu anlayamadım:)

0|0
    0|0
  • Belki de kızlıının bozulmasını istemiyordur arkadaslar bu seyler de biraz merakla baslıyo zaten herkes istiyo lezbiyen iliski ama ha deyince güvenicen biri karsına cıkmıyor canım netten buldun diyelim onların da amacı belli zaten

0|1
    0|0
    • aynen öyle bide korkuyorum sonradan yapışır falan

• Gel ne olursan yine gel! :D yeter ki gel arkadasım merakını alayım bu arada su erkekler artık göndermesin arkadaslık isteği bu ne yahu 25 kisi sil sil bitmiyo bi dakine gizli yazıcam bulamasınlar

• salaklar işte yapışırlar hemen

• Kendimi feda edebilirim.

1|1
    0|0
  • Ben olurum<3

1|1
    0|0
  • Biseksüelsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...