Selam millett bir cevaplar misiniz rica etsemmm?

Ozellikle kizlar, sevgilime kizip kizligimi bozdum bir daha beni elde edemesin diye :'( ama tam yapabildim mi bilmiyorum ilk bozmaya calistigimda ufaktan kan geldi snra gelmedi ertesi gunu yine denedim sakir sakir kan geldi durmadi bir sure, iyice zorladim genislettim filan ama orami temizleyince filan yine ufaktan kan geliyo dokunmaya korkuyom kanadikca boy abdestim gidiyo, evlensem ilk gece esim anlar mi bozuldugunu? Tam bozabildigimi sanmiyorum ama yinede yani gelecekteki esime de mahcup olmak istemiyorum yardim edin kizlarrr napicam tam bozulmus mudur sizce :(

Güncellemeler:
Hee bu arada parmagimla bozdum sevgilim benden ayrildi diye bozdum :'(

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• eLİNLEMİ YAPTIN

0|1
    0|0
  • kimseyle birlikte olmamışsın bozulsan ne farkedecek kolaylık olur :)

0|0
    0|0
  • Sevgiline kızdıgın için mi bu hale geldin ben tam onu anlayamadım ama tabi anlar ilk gece ve o kan sanırım bir süre yaranın kendini kapatmasıyla geçecek bişey ve vücuttan vücuda göre de degişiyor bünye meselesi kanama 1 hafta da devam eder 1 gün de belli olmaz yani

0|0
    0|0
  • Ya ne manyaksın *

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kızlığını bozucak kadar değerliydi sevgilin demekki.. Neyle bozdun şakır şakır kan gelmezki 4.5 damla gelir tırnağın varsa içini zedelemişin belliki keşke yapmasaydın bekaret önemlimi evet önemli başın hep bükük durucaksın acabalar olcak kafalarda bu seni daha çok üzücek dr gitmelisin iyi bir muayne ol sinirini kendinden çıkartma kimse için yapma bunu. dr rapor almayıda unutma ilerde kanıtın olur.

1|0
    0|0
    • Anneme solemedm eski sevgilim haric kmse bilmiyo eger ona demeseydim o gun kan kaybindan giderdim zaten, neyse anneme soleyemem gebertir beni o yuzden doktora da gidemem :(

• O nasıl bir rapor ki bir açıklayblr misnz, her ne kdr resıt olsam bile nnem yanımda olmadan dr a gdemem bzmkıler merk ederler iznsz gıdemem helekı tek basına gondermezler gızlice de gıdemem of npcm ya doktora gtsem bıle bozdugumun ustunden on gun gectı orası artık kendne geldı doktor neyle ve ne zmn bozuldugunu anlayamaz kı artık :( napıcam bn yaaaa

• Canım korkma dr neyle bozuldugunu anlıyo ve vajina eskisi gibi olmuyo birdaha cok geçmemiş bişey uydur bişey cık evden reşitsin hakkın var 1 saatini ayır muayne ol en azından neyle bozulduguna dair bilgi verir hem belki bozulmamıştır bellimi olur.

• Bu nasıl bir manyaklıktır 😲 kimse için kizligimi bozamam

0|1
    0|0
  • Sik kafasında Bile daha çok akıl var

0|3
    0|0
Yükleniyor...