Istenmeyen tüyler?

5 ay sonra düğünü m olacak eşim olcak kişi tüyde n nefret ediyor bu güne kdr hep jilet kullandım. Ağda ya cesaret edemiyorum. Acı eSığım çok düşük lazerin de saglik lı olduğuna inanmıyorum sizce napmaliyim :( ?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• tuylerin sariysa igne siyahsa lazer yaptirmani tavsiye ederim cokta sagliksiz oldugu soylenemez ozellikle ignenin agda veya epilasyon ise jiletten cok daha iyidir cunki jiletle aldiginiz zaman daha sert ve yogun olacak sertlikte partnerinizi rahatsiz edecektir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Tiksindim ya

0|0
    1|0
  • kesin çözüm lazer. neden sağlıksız olduğunu düşünüyorsun ki

0|0
    0|0
    • cunku cok arastırdım ve kesınlıkle zararlı olduguna ınanıyorum

• ne gibi zararının oldn düşünüyrsunn. ama yanıdığını söyleyebilrim. bu ciharzlar tümdüyada 30 senedir kullanılıyorr. bunlar denemeden piyasaya üretilemez piyasaya sunulmaz. bu cihazlar önce dünyanın bir numaralı sağlık ürünlerinın ona yını veren fda şirketinin onayından geçmeden piyasaya sunulmaz.

Kızlar Ne Diyor 3

• Lazer yaptır bence sanki günlük hayatta çok sağlıklı besleniyoruz zaten yaptırdıktan sonra iyiki diyorsun uğraş yok bişey yok.. ağdada yapmam diyorsun başka bişey kalmadı zaten

0|0
    0|0
  • Lazer de ağda gibi acıtıyor canım en iyisi jilete devam

0|0
    0|1
    • jıletı bırakmam lazımm cok kotu durumda yım zaten dugunum olacak

• Tatlım lazere başla acı olcak illa ki ama jileti bırakmaya lazer değer ağda değil

• jiletten sonra agda haa !! gozu karasin herhlde . bn bir cesaret ettim de sadece biki bolgesiydi ve tam bir bucuk saat surdu. araliksiz gozumden yas geliyodu. ama dayndim ve simdi hm azaldi hm de aldgimda bebek gibi oluyo. pembecik.:) simdiki aklim olsaydi jilete hic bulasmazdim

0|1
    0|0
Yükleniyor...