Vajina beyazlatma kremi varmı?

Vajinam jiletten dolayı karardı krem kullansam ten rengine dönermi beyaz tenliyim erkekler sizin için sıkıntı olurmu koyu renk olması

0|2
3|27

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• akıllı olun. vücudunuza kimyasal sürmeyin.
    bir kere şunu unutma herkeste o bölge koyu olur.
    benim anlamadığım hiç kimsenin görmediği yerdeki ton farkını kafaya takıyorsunuz ama herkesin gördüğü yerleri soran yok. hiç soruyormusun göz kapağı diz kapağı dirsek neden koyu diye.. kızım hareketli ve ereksiyon bölgelerinde deri yoğun olur. derinin yoğun olması rengin koyu olması demektir. göz açıkken deri toplandığından kapak koyu görünür kapadığınızda renk açılır. diz kapağınız da bacak kapalı iken rengi açılır çünkü deri gerilir ama bacak açıkken deri toplandığından koyulaşır.. vajina da öyle hem hareketli hem ereksiyon bölgesi. ayrıca tüy kökleri de alttan yansıma yapar daha koyu durur.
    lafın kısası herşey normal. bir şey yok. eğer bir erkeğin de buna aklı ermiyor bunun için sana laf söylerse öküz demektir hiç lazım değil kovala gitsin.

2|0
    0|0
  • Nedeni jilet falan değil , genetik. Erim ve doğurganlık yerleştikçe cinsel organlarda pigment nedeni ile koyulaşma her iki cinste de kaçınılmazdır. Hiç birşeyin etkisi olmaz , uğraşma..

1|0
    1|0
    • peki o pigment dediğin ne onu tedavi etseler olmazmi

• Bu doğal bir erim işareti ve Michael Jackson kadar masraf etmeden pigment açamazsın

• ya hıc kafana bıle takma bosver krem falan kullanma bence hepsı kımyasal madde sonucta o bolgede cok hassas degmez yanı ben sahsen onemsemem boyle seylerı

0|0
    0|0
  • Pamuklu iç çamaşırı kullanmalısın
    Evet Jilet kararmaya sebep olur genelde acıyı göze alanlar ağdayla tertemiz yapabiliyorlar ve beyaz.

Duşa girdiğin zaman limon dilimi al eline 3-4 dk felan masaj yap vajina bölgene.

Jiletten dolayı tahriş olduysa yapma ama iyi sonuçları olmaz.

Yatmadan önce biraz zeytinyağı ile masaj yapmak iyi gelecektir.
    Birde zerdeçal ve limon karışımı bir maske yapılıyormuş onuda uygulayabilirsin doğal olarak.

0|0
    0|0
  • Var. Ancak tavsiye etmem kılcal damarların fazla olmasından kararıyor. Normal bir şey problem edeceğini düşünmem kimsenin.

0|0
    0|0
  • fark etmez rengi. sekli önemli ben etli dolgun olani severim mesela. baskasi düz ve zayif.. renk önemli olsaydi biz erkeklerinki hepsi kara

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • öyle takıntılarm yok

0|0
    0|0
  • bilmem hiç görmedim beyaz tende ama seven kişiyi arıyorsan vajinanın rengi mengi farkettirmez bunun için sevmiyorsa seni

0|0
    0|0
  • http://www.vajinabeyazlatmakremi.com - Bu sitede Satılan Vajina Beyazlatma Kremini Öneriyorum.. Hem Uygun Fiyatlı Hem Etkili Hemde Yüzdeyüz Doğal...

0|0
    0|0
  • Bence değmez şimdi beyazlatım derken başka sorunlar çıkacak allah korusun daha kötü sonuçlarla karşılaşabilirsin
    Şahsi fikrime gelince tabiki farketmez siyah olmuş ya da beyaz olmuş

0|0
    0|0
  • yok oyle bır sey

0|0
    0|0
  • Kirec dok

1|1
    0|2
  • birşey kullanmana gerek yok bence ağdaya devam et açılır rengi ama sen bilirsin rengi benim için hiç sıkıntı değil;))

0|0
    0|1
  • Sıkıntı olmaz ;)

0|0
    0|0
  • Duzelmez o daha. Sıradan ilişkide sıkıntı olabilir oral bakımından ama evlendigin Kişide sorun olmaz.

0|0
    0|1
  • bayılırım koyu renglısıne sorun yok ayrıca beyazlamaz

0|0
    0|0
  • Gerek yok böyle seylere takmayın bu kadar xd

0|0
    0|0
  • jilette kararmaz çaresi var ve kolay, evde kendinizde yapabilirsiniz. ege-tıp, uzman

0|0
    0|0
  • koyu olmasın ı ıh

0|0
    0|0
  • kim için beyazlık erkek içine ben renge bakmazdım ki
    tüysüz olsun yeter sahaha kadar emerimmm

0|0
    0|1
  • Hiç alakası yok çok Dert ediyorsan partnerinle buluşacağın gün beyaz boyayla boya gitsin :)

0|0
    0|0
  • Var sperm kremi kullanırmısın

0|0
    0|3
  • vajinanın çirkini yoktur bunu unutma. ama pembe vajinalar daha bir güzel

0|0
    0|0
  • Her türlü koyarım sıkıntı yok

0|0
    3|2
  • Ben koyu severim beni seçersen beyazlatmana gerek yok :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ağda yap kizarir hic değilse kararmaz var beyazlatici kremler ama doktor kontrolünde al :)

0|0
    0|0
  • Yok be

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz..

0|0
    0|0
Yükleniyor...