Gayım ve canım çok acıyor

25 yasındayım ve eşcinselim.19 yaşında bi arkadaşım var onunla düzenli seks yapıyoruz.önceleri haftada bir veya iki kez yapıyorduk şimdi her gün istiyor ve bende karşı koyamıyorum.Canım çok acıyor gay olmak çok zormuş ama başka türlüde olmuyor çünkü bayanlara karşı hiç ilgim yok.Seks hususunda daha seyrek seks yapmak hususunda arkadaşımı nasıl ikna etmeliyim

Güncellemeler:
Biz 1.5 aydır aynı yatağı paylaşıyoz geceleri sarılıp yatıyoz yani.önceleri sadece seks yapacağımız zaman birlikte oluyorduk şimdi birlikte yatıyoz

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• " gay olmak çok zormuş"

bir meslekmiş gibi yazmışsın ?

4|0
    1|0
    • yok meslek falan değil benim cinsel eğilimim öyle ya zor değil sadece çok sık seks yapınca biraz acı oluyor sevgilimin peniside baya bi kalın belki bu medenledir bilemiyom

• bismillahhh

• tornaya hergün verirsen incelir rahat ol devammmmmm :)))

Kızlar Ne Diyor 8

• ya beni ekler misin muhabbetiniz çok güzel, eğlenceli oluyo sizin çok seviyorum ben gayleri.

2|0
    1|2
  • yazlk yaa

0|0
    0|0
  • bence bunu sorgulayacağına tedavi ol durumun çok kötü böyle olmazki ya :(

0|1
    0|0
  • Konuşarak..

0|1
    0|0
    • Konuşuyoruz ama çok istekli ısrar edince direnemiyorum Zevk alıyorum ama her gün olunca biraz zor oluyor

• Sizin işiniz de zor be

• evet biz anal yaptığımıziçin sizink gibi ıslanma olmuyor.kaydırıcı falan kullanıyom ama yinede biraz acı oluyo

• benimde bu konuda cok buyuk sıkıntım var eklersen sana yardımcı olurum ...

0|1
    0|1
  • bende seni yapabilirmiyim bende ters ilişkiden hoşlanıyorum çünkü

0|1
    1|1
  • Bizde mesela sevgilimle haftada 1 anal yapıyoruz ama onun bosalması 20 30sn sürüyor zaten , ama yine de büyük problem oluyor, bir makalede haftada 1 yapılan anal sexin sıkıntıya yol acmadıgı yazıyordu ama hergün yapılan anal sex anüs kaslarının yapısını bozdugu için dıskı ve gaz tutamamana sebep olabilir o yuzden oral yoldan tatmin olun...

0|1
    0|0
    • ok tamam zaten en fazla 1 2 diyorlar , şimdilik problemin yok hiç değil mi?

• yo hiç problemim yok zaten 3 gündürde cinsel ilişkiye girmiyoz sadece bu gün akşam üzeri oral yaptık sevgilimde çok zek aldı artık daha çok oral yapacaz

• bence antiseksüel olmalısın...

1|2
    0|0
    • ne demek antiseksüel anlamadım

• yani seks yapma arkadaşım. madem acı çekiyorsun neden yapıyorsun? seninki hergün cımbızla etinden bir parça koparmak gibi bişey yani...

• haklısın ama napıyım arada bir de olsa yapıyorum dayanamıyorum

Erkekler Ne Diyor 11

• Allah seni bu durumdan kurtarsın kardeşim, eşcinsellik çok kötü birşey. Hem Allah muhafaza ileride AIDS hastalığına yakalanma riskin var unutmalısın böyle şeyleri, bir kız arkadaş edin ve onla takıl en azından durum düzelinceye kadar. Allah bizleri kadınlı erkekli yaratmıştır çünkü, hemcinsimize yönelmek için değil... Hep dua et beni bu durumdan kurtar diye, ve mutlaka bir kız arkadaşın olsun herne kadar ilgi duymasanda...

1|0
    0|1
    • kızlarla birkaç kez birlikte olmayı denedim ama olmadı çünkü kızlara karşı hiç ilgim yok ayrıca benim erkekliğimde yok penisim falan hiç srtleşmiyor yani sizin gibi normal erkek değilim

• ben de de gay var istersen değiştirelim. sen de ben de kurtulalım

0|0
    0|0
  • Zaten onuda zoraki yaşıyorsan sene aseksüel ol öyleyse.

0|0
    0|0
  • arkadaşım ne bu çük sevdanız ya.sizde de var zaten ondan olmayana heveslenin ki doğanıza uygun olsun.bırak erkek erkeğe ilişkiye girmeyi anal bile çok ama çok yanlış bana göre.ak delik varken ne bu bok deliği sevdanız anlamıyorum valla

0|0
    0|0
  • kim kimi öttürüyor :)) sadece alıcımısın radyo. tv yoksa vericimisin . frekanssız istazyon :)) yoksa telsizmi ? alıcı vericimisin :)) kul hakkı zor . hak gecirmeyin bir sen ona bir o sana . haydi bakalım kolay gelsin :))

0|3
    4|1
    • ben pasifim

• o zaman pasif kal :))) seni halleder paskal :))) ilerde sürsende tutkal , tutmuyacak anal .

• ya bak boşver ikna etmeyide sen bi doktora görün inan seni kırmak için söylemiyorum ama cidden hoş değil bir erkeğin diğer bir erkekle beraber olması :S

0|0
    0|1
    • ben doktora gittim bi sürü test yaptılar.benim erkekliim yokmuş bana bi bayanla evlenemezsin dediler yani penisim sertleşmiyor ve cinsel ilişkiye giremiyorum

• anlayışın ve kibarlığın için teşekkürler...

• rica ederim ne demek

• hafdada 2 gün sadece oral 2 günde anal yapın

0|1
    0|1
    • önceleri aynen öyle yapıyoduk çok rahattım hiç acımıyodu.gelince kendisine sizin önerinizi teklif ederim napalım

• evet canım acısada bende alıştım.bende çok genç gösteriyom yaşım 25 ama görüntüm 19

• :D ya bak şimdı canımı çekdirdin beaa upsss :)

• böyle soruları nasıl kaldırmıyorlar şaşıryorum

0|0
    1|1
  • Yuh lan bende diyodum türkiyede i*ne yoktur fazla diye adım başı kaynıyo bildiğin top sun la bide bunu anlatıyonmu yumuşak töbe töbe elin ayağın yer değiştirir yakında merak etme çarpılmanız yakındır ne hallere geldik be püüü yazıklar olsun

doktora gitsen onada yatma teklif edersin sen en iyisi kendini odaya kitle anahtarını yut ölmeyi bekle

0|0
    0|4
    • yakıbda kadın olmayı düşünüyorum hormon alıyom memelerim büyüdü biraz.benim erkekliğim yok zaten bunu doktor söyledi.pipim küçücük bi şey zaten işlevi falanda yok.ben erkek değilim pipiyide kestirecem zaten

• Allah akıl fikir versin ne diyelim temelli kökten kazıt kurtul ozaman bülent ersoyla takılırsın artık

• Erkekliğim olmayınca napıyım ben.erkeklik olmayınca kadınlara ilgim de yok kendimide erkek hissetmiyom zaten

• Anal yapan bir erkek, kiminle yaptığı önemli değil, ertesi gün, hatta aynı gün içinde tekrar yapmak ister. Çünkü vajinadan yapılan sex'te, penis vajinadaki sıvıları emdiği için bir daha sex ihtiyacı 3-4 güne olabilir. Ama analda öyle bir durum olmadığı için, penis hala dinçtir, sert olur, içine boşalsa dahi yani..

Mesela yabancı p*rnolardaki, p*rno yıldızları genelde dışarıya boşalır. Çünkü tekrar yapması için penisin hazır olması gerekir..

0|0
    0|0
    • evet haklısın bazen 4-5 kez boşaldığı oluyor

• Madem yeri gelmiş sizin ağzınızdan duyalım. Erkekliğiniz yok diye vurdurmanız< mı gerek yani? Bu nedir? Ben böyle zevk alamıyorum bari böyle alayım olayı mıdır? Yani bir erkeğin erkekliği yok ise neden anal sex yaptırır kendine? Para kazanmak? Zevk?

• siz nasıl bayanlardan zevk alıyosanız bende erkeklerle seks yapmaktan zevk alıyorum erkekliğim yok diye cinsel ihtiyacım yokmu kendimi kadın gibi hissediyorum keşke penisim hiç olmasaydı.ben zevk için seks yapıyom vücudumu satmıyorum ayrıca biz sevgiliyiz

• git kestir amk tıro ol burlarda sürünüyon ergen misin mk burdakiler sanki acını dindircek ne biçim insanlar var ya bi de gayım ben dio

0|1
    0|0
    • gayım dediysem ana ne .gayım işte napıyım doğrusu bu.kestirmeyi düşünüyorum ama korkuyorum zor bir ameliyat öyle kolaymı kestirmek

• gay olmadığım için yardımcı olmacam kbakma

Yükleniyor...