Arkadaslar korkuyorum ciddi bir sorun varmidir?

Arkadaslar oncelikle lutfen gereksiz yorum yapanlar hic yapmasin kimsenin sinirini bozmasin ciddiye alip cevap vericek olanlari tesekkur ediyorum simdiden soruma geliceksek esimle sevisirken on sevisme sirasinda her pozisyonda rahatlikla erekte olabilirken sirt ustu uzanirken erekte olamiyor ornek vericek olursam ben ona oral yaparken o ayaktaysa cok rahat oluyor ama ayni seyi o sirt ustu yatarken yaparsam erekte olamiyor cok zevk almasina ragmen cinsel iliski sirasinda ben usteyken boyle bir sorun olmuyor oda biraz endiselendi urologa gidicez bu hafta icinde isten firsat bulursak ozellikle beyler basiniza boyle bisey geldi mi hic

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• eşinde kilo sorunu varsa etkiler. bir de biliyorsunuz ereksiyon kan basıncı ile alakalı olduğundan kan ve damar sağlığı gözden geçirmek gerekir.
    bir de şu var. o pozisyonu sevmiyor olabilir. siz istiyorsunuz diye kırmak istemez ama kendi sevmiyor olabilir.

daha önce çocukluğunda bir travma olabilir. anne babasını bu pozda görür aklına gelebilir. biliyorsunuz çocukların ebeveynlerini cinsel ortamda asla görmemeleri gerek. gördüklerinde cinsel izler bırakır. travma oluşur. hiç bir çocuk anne babasını birbirine yakıştırmaz. gördükleri an psikolojik çöküntü olur. afedersin eşek kadar olduk bu yaşta bile düşünmesi iğrenç gelir insana.

işte eşinin de böyle bir anı olabilir. en doğrusu üroloji uzmanına gitmek. yanlız bir uyarı yapayım. tek doktora gitmeyin. bir kaç doktora görünün. işinin uzmanını araştırın öyle gidin. her doktorda aynı tecrübeler olmaz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ürologla ilgili bir durum yok bence.

0|0
    0|0
  • Sırt üstü durumunu bir süre yapmayın. Diğer pozisyonlar işinizi görüyorsa bu sorun çözülene kadar denemeyin. :):

0|0
    0|0
  • Urologtan once psikologa gitmenizi oneririm bu psikolojik bir durum daha once buna benzer bir soru daha gelmisti

0|0
    0|0
  • Burada kimsenin mantıklı yorum yapamayacağı bir durum bu. Doktora gitmek iyi fikir. Bir ürologa, veya psikiyatriste görünmekte fayda var.

0|0
    0|0
  • psikolojik bir durumm. onunki yasi kac ve diyabet gibi sikintisi var mı birde kac yillik evlisiniz

0|0
    0|0
  • Sirtustu yatmasi hosuna gitmedgi icin olabilir

0|0
    0|0
  • psikolojik veya bedensel yorgunluk olabilir

0|0
    0|0
  • Basıma gelmedide. Burdakiler sana yardım edemez doktora gidin bence sacma yorumlara inanma

0|0
    0|0
  • tamamen konsantre meselesi.. sağlıksal bir sorun yok. nasılki kadınlar da orgazm olma noktaları var
    aynı şekilde her erkek aynı değildir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...