Bekaretini saklamak için anal ilişkiye giren kızlar

böyle kızlar hakkında ne düşünüyosunuz

öyle bi kızı bakire olmayan bi kıza tercih mi edersiniz?

aynı değil mi? ha önden ha arkadan :s

0|0
6|26

En İyi Erkek Görüşü

• valla ikiside aynı bence . sanki biri misafirler için arka :)) digeri ilk sahibi ve protokol için ön :)) iyi leynn benimki arka sıradan olsun abiiiii:)))

1|0
    1|1
    • hahahahahahah :D

• haksızmıyım :)) arkadan veren kızlara anlam veremiyorum . madem arkadan verenleri i*ne olarak niteliyoruz toplumumuzda bu kişiler hiç müteber degil neden bu tür bir sıfatı takınıyorlar ...! neticede onlarda i*ne hakem sınıfında :))) / yakıştırma sıfatı bilinçli p olarak yazılıdı/

Erkekler Ne Diyor 25

• Anal seven kızlar her zaman daha avantajlıdır. Erkeğine bir değil, iki seçenek sunar :)

0|1
    0|0
  • valla bakire olsunda bikere ama şuda var arkadan ilişkiye girip girmediğini bilemesinki zaten kısaca bakıreyse sorun yok bu devirde zaten bakire olup yada olmayan ve başka bişe denemeyen kız kaldımıkı sankı oral yapan anal yapan eliyle alet boşaltan bacak arası yaoptıran larmıd ersin oyüzden tamtamına sıfır kilometre kız zor yanı bence bakirelik varsa geri detaya takılmamak gerekir

0|3
    0|0
  • Bakire olmayan kız en azından rengini belli etmiştir, Anal ı yapanı anlamak da daha zor.

0|1
    0|0
  • Bu tamamen çevre baskısı ve kadınları aşağılayıcı bir durum. Cinsel ilişki sevişmeyle de olur, sonuçta bekaret bir ölçüt değil ki.

1|0
    0|0
  • titiz kızlardır. Lağımını erkeğe temizlettirirler.

0|0
    0|2
  • bedeni bakira olmasın mühim değil, yeterki ruhu fahişe olmasın.

1|2
    0|0
  • ikisinide tercih etmem tamamı ile bana ait olmasını isterim her anlamda.

1|1
    1|0
  • Bakire olmayan bi kizla evlenirmiydiniz? konusunu açan kişiyle bunu konuyu açan kişi aynı. yani sensin. git kime veriyosan ver arkadan ya burda cesaret denemesi yapıp duruyosun.

0|0
    0|0
  • her kadın benim gözümde aynı değere sahiptir, bakire ya da değil, fark etmez.

1|0
    0|0
  • Ben ne bakireler biliyorum, Önü trafiğe kapalı , arkası OTOBAN..." demiş şair :D

2|1
    0|0
  • sevdiiğim kızın benden önceki ilişkisi beni ilgilendirmez. yeterki dürüst olsun

1|0
    0|0
  • o pipi biyere girdiyse bakire olmaz bence nereye girdiği farketmez.

1|1
    1|0
  • ööğğhh...

0|0
    0|0
  • herşeyiyle bnim olmlı. Ne o öyle yarım yarım. zina haram bir kere.

1|0
    2|0
  • böyle kızlara çoksesli yapmak lazım ...

0|0
    0|0
  • bekareti olmasın ama kakasını tutsun yeter:D

0|0
    0|0
  • yazık günaha giriyolar...

0|0
    0|0
  • Nereden bileceğim anal yaptığını ?

0|0
    1|1
    • o arka deligine parmagin kolay giriyorsa falan deligi buyukse, parmagini soktugunda tepki vermezse bundan zevk alirsa fark edilir bu hemen yani

• O ne öyle ya :)

• Benim icin iliskiye girdigini söyleyen bir kizin nasil iliskiye girdigi farketmez, isterse sadece eliyle yapsin, bir cinsel tecrübesi vardir sayarim. Bekaretse acikcasi sadece manevi deger tasiyor toplumumuzda, fakat insanlari sifatlandiriyorsa bence hic olmasin daha iyi. Anal iliski tecrübesi olanlarin sayisi azimsanmayacak kadar cok, bu her kesimi kapliyor, kabul eden veya etmeyen herzaman olacaktir. Fakat bu tür iliskidende haz alan insanlarin oldugunu kabullenmeliyiz. Istesekte, istemesekte

0|1
    0|0
  • ruhuda bedeni gibi temiz olmalı, ikiside temiz olmalı

0|1
    0|0
  • bakire olmasada olur yeterki arkadan almamış olsun :(

1|0
    0|1
  • siz değerli bakire kızlar, küçük zarlarınıza değer veren kızlar boşanıp 2. kez evlenirseniz acaba zarlarınızı diktirecekmisniz?

biz erkeklerin çoğu aldırmıyo bazı örümcek beyinliler dışında ama siz zar aşağı zar yukarı başka işiniz gücünüz yok.. insanlık olmadıktan sonra napayım zarını. kim neresinden napıosa yapıyo .. aşkın önü arkası bekareti zarı olmaz hala anlayamadınız

0|0
    0|0
  • günümüzde evlenen kılzarın yüzde 90 ı o kırmızı kuşağı haketmiyor. bu kadar basit. ön veya arka evlilik öncesi ikisi de olmamalı .

1|0
    0|1
  • önden de vermeyin arkadan da. Bekaret kemeri takın, biz de sevişmedik durun

1|0
    0|0
  • Sana katılıyrum o da bakire değil artı vajinal seks yapandan daha kötü bile bence.

0|1
    1|0
    • bencede arkadan yapacagina onden yapsin daha iyi ya ;s

• Sonuçta sadece oral bile yapsa ya da yaptırsa yine aynı kapıya çıkar.

Kızlar Ne Diyor 6

• bunu ayrcak olan erkekler değil kızlar bence yani arkadan veren kızlar bakireyim dememeli zarım var desin sadece bizim bakireliğimize haksızlık edilmesin olsun bitsin

2|8
    2|0
  • Adam seni çırılçıplak görmüş ha oradan ha burdan ne farkeder ki.bence bekaretini her anlamda kaybetmiştir.

0|2
    1|1
  • Anal deneme düşüncen varsa hiç yapma..

0|1
    0|0
  • o kızlar bir süre sonra kakalarını tutamıcaklar.

İğrençler..

0|0
    0|1
  • nasıl anlaşıldığını nerden biliyosun?

0|0
    0|0
  • İkiside aynı fark etmiyor.Birinde kandırma daha kuvvetli , diğerinde diktirme durumunda tolere çabası ama her ikiside bekaretini kaybetmitir, biri hem fiziken hem ruhen, biri fiziken olmasada ruhen ve bu en adicesi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...