Bakire olmayan bir kizla evlenir miydiniz?

ve bunu sana acikca soyledi, ama tabi 10 kisiyle falan birlikte olan kizlardan bahsetmiyorum, sadece birini cok sevipte onunla birlikte olan kizlardan bahsediyorum, erkekler samimi cevap verin lutfen, neden isterdiniz neden istemezdiniz?

0|0
3|30

En İyi Erkek Görüşü

• Ben onunla tanıştıktan 3 ay sonra bana böyle birşey olduğunu açıklamıştı, tabi bizde seviyorduk ediyorduk bağlanmıştık öyle körü körüne.Kabul ettim, sonra hayatımın içine etti.Şunu bilir şunu söylerim, kalp sevdikten sonra beyin "error" verir, karar veremez düzgün düşünemezsiniz ve kalbe göre hareket edersiniz.

1|2
    0|1
    • yani severse kabul eder diyosun? ozaman ilk basta soylemicek

• peki hala birliktemisin o kizla? zaman gectikce kizdan sogudun mu? evlenirmisin o kizla?

• Zaten ayrılığımız bekareti yüzünden değildi, eski iti yüzündendi.Detaylı dinlemek istersen mesaj at burda rahat söyleyemiyorum :)

Erkekler Ne Diyor 29

• bekaretini kime verdiyse gitsin onunla evlensin.

5|5
    5|1
    • seni kandirirsa napcaksin? ruhun duymaz :(

• Bende o zaman herkezle yatarım. Ben bakirim o yüzden bakire isiyorum derim . Bunu sonu yok o zaman aynı şekilde kız da kızlık zarını diktirir :)

• sen ne iğrenç bi kızsın ya. yok arkadan verirmiş. git sen ver o zaman arkadan. bakireyim diye gez sonra.

• Bekaretten ziyade kalbinde beni taşıyabilecek yer var mı diye bakıyorum.

Bakire olmasına ragmen sürtünüp birşeyler yaşayan varken bakire olması çok önemli değil

5|0
    0|3
  • Evlenirim elbette. Namus kavramı zihinde başlar. Zihni namussuz olanla evlenilmez onun dışında herkesle evlenilir. Yeterki aşk olsun.

5|0
    1|4
  • evlenecegim kişi benim gibi olmalı

ben bakirsem o da bakire olmalı

4|2
    2|1
    • AYNEN OYLE olmali, bakir degilsende bakire kiz istemiceksin o kadar :)

• bu zamanda bekaret peşinde koşanın vay haline:D aramızda güven varsa(başak burcuyum hemen anlarım)sıkıntı yok ben onun birlikteliğinin bir kaç mislisini yaşadım:) saygı,güven,uyum,sadakat.gerisini kaldır çöpe at.

5|0
    2|4
    • katiliyorum sana

• Vajinismus olayı da var tabi :)

• e kardeşim düşünsene hatun bakire eleman bakire.eleman işi bilmiyo ve birazcık iricene...kız vajinismus u geç korkudan birdaha yatağa girmez

• Uzun uzun açıklamaya gerek yok. Evlenirim, çocuk bile yaparım.

5|0
    3|4
  • kıskanç bir adamım birisiyle bana yakınlaştığı gibi yakınlaşması sorun yaratır evlilik gibi önemli bir olguyuda sorunlar üzerine kurmamak lazım diye düşünüyorum. tabiki yinede kısmet büyük konuşmamak lazım önemli olan dürüstlük ve karşıdaki insana seçme hakkı vermek oldugunu düşünüyorum.

1|0
    1|2
  • ne bakireler tanıdım evlenınce deişen ben bile inanamadım ey erkek milleti kadın isterse herseyı yapar ruhun duymaz bekaret dıyenler o kapı acıldıldıktan sonra kım gırdı kım cıktı bılemezsın olay kafada bıtıyor

2|1
    1|3
  • Bir erkek bunu kolay kolay hazmedemez... Midesi bulanır düşündükçe. Erkeklerin hayal gücü çok gelişmiştir... Düşünür düşünür kendini bitirir böyle. Dürüstlük önemli tabi... Ama dediğim gibi, her erkek kaldıramaz bunu.

1|2
    2|1
    • o yuzden de bircok kiz yalan soyluyor bu konuda bakireyim diyor

• bakire kiz istiyorsaniz sizde bakir olacaksiniz yoksa aglayip zirlayip durmayin erkekler kaldiramaz hassas bi konu diye tamam mi ;)

• Ne kadar rahatsın arkadaş sen ya... Genelevden mi 5 dakika önce çıkmış gibi. Bu kadar rahat olmayın amk. Gidin sikişin, salak gibi erkekler üstünüzde tepinsin... Sonra beni almıyorlar, bakireyim diye hor görüyorlar diyin. Kafanız mı güzel amk?

• ben pek bekarete önem vermiiyorum karşımdakini gerçekten seviyorsam gerisi önemli değil önemli olan sevgi saygı gerisi teferruat...

0|0
    0|0
  • evlenirim diyen erkek arkadaşlar bence durust değiller belki evlenirler bu konuda durust olanı vardır ama bunu ömrü boyunca hiçbir şey olmamış gibi sineye çekmicekler bence herkes boş konuşuyor evlen görüm evlendikten sonra eşinden süphe duyma onu bunun yuzune vurma görim ben evlenmem dilim söylese mantığın gelecekte neler yaşıyabilecegimizi gösteriyor kız dediğinde sevdim deyip açmıcak bacaklarını evlilik neden var evlenınce acarsın bacaklarını her seyı neden yasıyosun aklın nerene kaçtı ..

0|0
    0|0
    • kiz bacaklarini acmicak mi, erkekler her delige neden sokuyorlar o pis seylerini ozaman?

• benim kiz arkadasim var o yalan soyledi birtek ben biliyorum bunu cok guzel bi evliligi var 5 senedir mutlu mesutlar :)

• sanada mutluluklar o zaman..

• erkeklerin %80 den fazlasi dert eder bunu

anca büyük bir aşk olsun ki herşeyinle seni sevsin

erkek arkadaşin bakır mi? neden kızlar böyle sorular sormuyor

neden hep kızlarin bekaretine önem veriliyor.

3|0
    0|2
    • diyorum ya bi erkek bakir degilse neden bakire kiz istiyorum diye kendini yirtar?

• 23 yaşındayım. muhtemelen 25-26 ya kadar askerlikti şuydu buydu onlarla geçecek. 27-28 yaşında da anlaşabileceğim mutlu olabileceğim birini bulursam bakirelik aramam yeter ki ruhuma hitap etsin. ama 20-22 gibi yaşlarda olsaydı arardım. tabi ki olursa daha kolay güvenir bağlanırım o ayrı mesele.

1|1
    1|4
  • sevgi ayrı bi konu ama ben çok takıntılıyım sürekli geçmişi aklıma gelir mutlu olamam o yüzden evlenmem

2|0
    0|2
  • Evlenirim.Ayrıca evlenmem desem ne yapacaksın ?Evlenmeyecek misin?

4|0
    0|3
  • eğer çok seviyosam ve bunu kendi isteğiyle yapmadıysa evlenirim.

2|0
    1|2
    • yani aslinda cevabin hayir

• erkek baki rolmasa bile bakire kiz neden ister? oyle temiz bi kizi hak etmediginiz halde :)

• ben erkeklerinden bakir olmasından yanayım.yani kız bakire değilse bakir olmayan bi erkekte bunu sorgulayamaz.:)

• hayır

1|3
    2|1
  • Bir de bu çıktı şimdi yok 10 kişiyle yatmamış da sevdiği 1 kişiyle yatmış . Ne anladım o zaman 10 kişiyle yatsan ne olcak o zaman da bakirelik insanın ruhunda mı diyeceksiniz. Sayı koymak çok saçma .

0|1
    1|1
    • yani kabul etmezsin? sen bakir degilsen bi kizinda bakire olmasini isteyemezsin okadar

• Sana soracağım zaten :)

• buna inandırman lazım o güveni vermen lazım bence.. anca öyle.

0|0
    4|3
  • pek isen ilerleyen yılarda o erkekle karşılaştığında yine birlikte olucanmı yada o anı düşünüp zevklencenmi ?

0|2
    2|1
    • ne alaka? erkekler bircok kizla birlikte oluyor kiz bunu kabul ediyor, onun 1/2 eski sevgilisi seni rahatsiz ediyor? ozaman o kizda dusune bilir bu benimle yatarken melis'i esra''yi dusunuyor diye

• bi kiz zaten yeni bi iliskiye basliyorsa unutmustur eski sevgilisini dimi? al soruna cevap

• ahhh be ne unutanlar gördük biz :)

• ok sana hayatımda yaşadığım baya bı samımı cevap verıyorum son kız arkadaşım. bakire değildi bunu bana söyledi. herkesle değil sevdiğibiriyle yapmış. ama ondan bunun için ayrıldım evlenme konusuna düşünemem bıle allaha korusun.

1|1
    3|1
    • o yuzden de cogu kiz yalan soyluyor o konu hakkinda

• evet 1 kere hatayı yapmış yalan söyleyerek daha büyük bir hata yapıyor bunun vebalini asla ödeyemez tabi dini bir inançı varsa zina yapan insan ançak zina yapmış bir insanla evlene bilir ayetlerle sabittdir. ve bu diktirme olayları fılan varya eşini bu şekilde kandırmakta ne kadar iranç birşey asla ama asla effedilemez.

• sadakat ve namusun bacak arasından ibaret olmadığını, kalbinde taşıdığını hissettiğim an evlenirim.

0|0
    0|0
  • yaa açıkça söylemek gerekirse erkekler kızın ilk aşkı kızlarda erkeklerin son aşkı olmayı diler duruma bu gözle bakınca soruna yanıt verebilirim ama ben bu zamana kadar masum olmadığım için sevdikten sonra sorun olmaz diyorum

0|0
    0|1
    • bi erkek bakir degilse neden bi kizin bakire olmasini ister?

• erkek hükmetmeyi sever her konuda bilgisiz olması ona hükmedeceği anlamına gelir 2. el muhabbetini yapmıcam o da bana yakışmaz ama anlamışsındr

• heyer bir erkek bakir değilse bir kızında bakir olmasını istemeye hakkı yoktur bu karaktersislik örneğidir.

• evlencek olsam farketmezdi.

0|0
    0|2
  • binanda verilecek yanıt değil o an farklı

0|1
    1|2
  • herkesi eksiledim soruyada tek yıldız :D

0|0
    4|6
  • Büyük konuşmayı sevmem bu yüzden illa böyle olacak tarzı şeylere girmenin alemi yok . Zamanı geldiğinde ve birbirimizi iyice tanıdıktan sonra bu karar verilir :)

2|0
    0|2
  • asla evlenmem, hiç öpüşmemiş olmalı

4|3
    6|2
    • hahahah karsina sana laik birisi ciksin :) bakir degilsen kizda bakire olmasin :)

• ben hiç öpüşmedim zaten

• eksileyenler sizi bulucam oğlum

• Ne evlencem lan salakmıyım?

2|4
    4|1
    • ee kizda sana ozaman bakireyin diye yedirir evlenirsinde cocukda yaparsin

• tencere yuvarlanir kapagini bulurmus :D

• canımsın :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Bizde diktiririzzz ruhunuz duymazzz :D

2|1
    2|7
  • kizlar siz siz olun bakire degilseniz erkek arkadasiniza nisanliniza vs bunu soylemeyin, goruyorsunuz erkeklerin ezici bir cogunlugu bakire istiyor, yalan soyleyin kendi geleceginiz icin, artik bunu cok kolay yedirte bilirsiniz! ;) kan lekesi gelmesi icin bircok sey satiliyor aci cekiyomusunuz gibi yaparsiniz falan

2|0
    1|8
  • cevaplara baktım da şimdi, bekarete bayağ önem veren varmış. vay beeee

0|2
    0|1
    • olmazmı bakire olmayan kızı biçmeli

• kusura bakmasın kimse de beni sırf bekaretten ibaret görüp reddedecek erkeğin ebesini bellerim ben

Yükleniyor...