Arkadasim icin soruyorum lütfen ağır konusmayin?

Oncelikle evliyim ve oglum var bu soru kesinlikle bana ait degill :/ cocukluk arkadaşım bakire degil ve su an ki erkek arkadaşı bariz kan istiyorm demis ne yapalim diye sordu aklima burasi geldi degisik oneri denenmis kandirmalara ihtiyacimiz var sanırım ben pek anlamam bu islerden simdiden tesekkur edrizz :(

Güncellemeler:
Sor dedi ne kiziyosunuz beeeee

0|2
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• bariz kan derken bakirelik kanı demi bir şey soracağım bu konuda yardımı olur ama arkadasın bunu yaparmı bilmiyorum çok fazla seks yaptımı genişleme var mı onun yapacağı tek şey su gerdek egecsini adet günününe dek getirecek yani 4 cü gününe falan kanın az olduğu ve penis içine girince kan haliyle penise bulaşır oyaga çarşafa falan baskayolu yok bence böyle bir durumda asla sevgilimi sokmam zamanında yaptığı bir hata olabilir amma en bastan söylemsine saygı duyarım bendne önceki geçmişi bitmiştir ve tek kural vardır o geçmişini bana yansıtmıcak

0|0
    0|0
    • ve adet kanıyla bkirelik inan %99 işe yarıyor test edildi onaylandı

• Katiliyrm ;)

• teşekkürler neyse rahatsız etmeyim kolay gelsin

Erkekler Ne Diyor 22

• bu aşağıdakiler bir doktora sorulan sorudur ve artık herkes bakire olabilirmiş şimdi nasıl anlayacak insanlar şimdi gelde güven insanlara aldatılmak ne kadar iğrenç bir durum

Ben 2 sene once nisanlandim sevdigim cocukla beraber olduktan 1 sene sonra ayrildik. Simdi ciddi bir iliskim var ve bunu o cocuga soyliyemiyrm oda bu konularda hassas oldugunu bir kac kez dile getirdi 2 sene icinde evlencez. 1 sen snra nisanim var ve korkuyorum ogrencek diye. Zarimi diktirmek istiyorum nasil bir tedavi uygulanmasi gerekiyor ailemin haberi yok dikim surecinde agrim olurmu?

CEVAP:

Merhabalar, kızlık zarı onarımı 2 şekilde yapılmaktadır ;

1. geçici yöntem beraberlik tarihinden bir kaç gün öncesinden yapılmaktadır. söylendiği süre içerisinde beraberlik sağlandığında ilk beraberlikte yine kanamanız olur.

2. Kalıcı (flep) yöntem ise, cerrahi bir onarımdır. iyileşme süreci ortalama 20 gün ile 1 ay arasında tamamlanmaktadır. iyileşme sürecinde doktorla uyumlu olan ve kontrollerine gelen hastalarda herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. İyileşme sonrasında süre sınırlaması yoktur istenildiği zaman beraberlik sağlandığında ilk ilişkiyle beraber kanamanız olacaktır.

0|0
    0|1
  • Arkadaşın evleneceği adama bir ömür sahtekar mı olacak yani?

Benim önerim şu, bu kafada bir adam da geçmişinde asla cinsel ilişki yaşamamış olmalı. Eğer böyleyse zaten haklıdır ama sanmıyorum.

Hal böyle olunca da bence arkadaşın yol versin ona ve aklının onun bacak arasındaki zardan başka şeyler ile dolu olduğu bir adama kalbini açsın.

0|2
    0|0
  • çok komik bir durum. sevgilisi kan istiyor kız da adet gününe denk getirip kandırdı diyelim ilerisi ne olucak yalan üstüne kurulu bir hayat kısa ve mutsuz biter. kız arkadaşın dürüst olsun seven kansız da sever..

1|3
    0|0
  • olay sadece kan ise evlenmeden vajinanın iç kısmını tahriş ettirir bir doktora adamda ilişkide istemediği kadar kan görür ama dediğim gibi amaç kansa bekaret zar degil

1|0
    0|0
  • Arkadaşının üç alternatifi var ya gerçeği söyleyecek evliliğini yalan üzerine kurmayacak ya da düğünden iki gün önce diktirecek ve evliliğini yalan üzerine kuracak ya da kendisini o şekilde kabul eden birini bulacak

0|0
    0|0
  • Gerçekten bu kadar alçak insanlar mısınız?

1|1
    0|0
  • adetinin son günlerine denk getirsin...

(yazık l*n çocuğa)

0|0
    0|1
  • ruh o*pu olmuş diktirse ne fayda

1|1
    0|0
  • tekrar kan gelmesi için diktirmesi lazım sanırım diktirsede ilişkide kan gelirmi onu kadınlar bilir artık..

0|0
    0|0
  • Bazi kizlara TC kimlik no yerine MOTOR ŞASE no verilmeli

0|1
    0|0
  • Diktirsin kolay is kolay yutuolat

0|0
    0|0
  • Kendini yutturacak yani? İnşallah o iş bozulur eşi olacak kişi dikkirsede ne yaparsa yapsın anlayacak yalancının mumu yatsıya kadar yanacak emin ol bundan kendinden pay biç

0|0
    0|0
  • işiniz zor

0|0
    0|0
  • adetin son gününde aklını çelsin elemanın birlikte olsunlar..

0|0
    1|1
  • Yardım edebilirim :d

0|0
    0|0
  • o erkek bakire istiyor diktirsede kan gelmez artık

0|0
    0|0
  • Diktirsin gitsin

0|0
    0|0
  • adet gününe denk getirsin belki kandırırsınız

0|0
    0|0
  • salça dök

0|0
    0|0
  • ee werip werip sonra burada yakınıyosunuz napalım. arkadaşına sölüyorum yani

0|0
    0|0
  • Dogruları söylesin bu şekilde devamederse ne ala ha kabuletmezse zaten yuvanın temeli güvensiz olursa ilerde ne olur sen düşün en mantıklısı herşeyin bilinim yola öyle çıkılması

0|2
    0|0
  • Senin o arkadaşının gelmişini geçmişini yedi ceddini ulan bu bildiğin şerefsizlik adam kabul etmeyecekse ayrılsın sendemi ortak olacaksın buna utan utan

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İnşallah bütün erkekler ister bunu. ancak ozaman bu kızlar akıllanır.

3|4
    1|0
  • Arkadaşın baştan hata yapmış bence yani insan tanıştığı gün kendini anlatmalı yolunu onagöre çizerdi olan olmuş ama şunu söylim yapabilceğiniz illaki bişey vardır yalan üzerine kurulan bir evlilik yılını doldurmaz söylim illaki ortaya çıkar o gece belki yutturur ama sonrası hep bunun korkusuyla açık vericektir daha kötü olucak açıkca söylesin illakı kanı görcem diyosa öyle kolay yutucak birine benzemiyo kardeş son bişey daha lütfen kızlar giyiceğimiz gelinliğin hakkını verin.

0|0
    0|0
  • Lanet olsun sizler gibi Kadını mal gören zihniyete. Valla artık nefes alınmıyor ülkede... !!!

0|1
    0|0
    • Şu yorumlara bak ! Çocuğa yazık diyorlar soru soran zihniyete üzülüp, sinirleneceklerine

• birlikte olmasın o zaman anlamış da olmaz.. yav ne saçma insanlar var ya ne diyim ki o arkadaşına

1|0
    0|0
Yükleniyor...