Vajinal akıntıya baglı olusan sürekli koku nasıl giderilir?

Cok temiz tutmama gerekli bakımı yapmama ragmen sürekli bir akıntı ve koku olusuyor. Esimle iliskiye girmekten bile soguyorum bu koku yuzunden kendimi kötü hissediyorum. Akıntı beyaz oldugu icin saglik sorunu degilmis. Fakat ben bu olaydan nasil kurtulabilirim?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bir kadın doğum uzmanıa görünmende fayda var :/
    Genellikle vajinal kokuya şunlar neden olabilir:

Bakteriyel vajinozis
    Chlamydia
    Belsoğukluğu
    Pelvik inflamatuar hastalık (PID)
    Kötü hijyen
    Geçmiş ya da unutulmuş tampon
    Trichomoniasis
    Mantar enfeksiyonu (vajinal)
    Daha az sıklıkla, vajinal kokuya şunlar neden olabilir:

Rahim ağzı kanseri
    Rektovajinal fistül
    Vajinal kanser

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bu senin arzulu ve istekli bir kadın olduğunun göstergesi gereksiz bir takıntı senin kötü sandığın koku erkekler için afrodizyaktır yeterki günlük temizliğini yap.

0|0
    0|0
    • Diyosunuz? Peki kokuyu gectim akintiyi napicaz surekli vicik vicik, gunluk ped takmadan cikamiyorum

• olsun bu bir sorun değil demek ki kocan arzularını tam tatmin edemiyor daha çok ve zevkli seks yapman lazım her sekste orgazm oluyor musun ?

• Kutsal kasen kurusun istiyorsun dikkat et sonra vajinusmusdan doktora gidersin kuru vajina yalanmazda

0|0
    0|0
  • sen doktora git o sana çözüm bulur

0|0
    0|0
  • Ph degeri vucuda uykun sabunlar kullan... yuzde yuz pamuklu ic camasirla giy

0|0
    0|0
  • içsel sorun bu. çaresi var ve kolay, evde kendinizde yapabilirsiniz. ege-tıp, uzman

0|0
    0|0
  • doktora göster bir

0|0
    0|0
  • Eşin içine boşaliyorsa koku ve akinti yapar

0|0
    0|0
    • Ama bu evli olmadan oncede vardı?

• Ama normal sağlikli bir akınti kokmaz senin kutun enfeksiyon veya mantar gibi bir rahatsizlik olabilir vajinal duş yapiyormusun

• şeffaf bir akıntı mı var yumurta akı kıvamında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Süt beyaz renkli ise bu anormal yalnız mantar demek eğer şeffaf renk ise sorun yok demek üstelik vajina da koku zaten olur ama bu seni rahatsız edecek kadar yoğunsa bir doktora görün enfeksiyon olabilirsin

1|0
    1|0
  • Vajinanı yüzeysel olarak temiz tut ama içine karışma. Zaten kendini temizliyor. Dengesini mi bozdun anlamadım ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...