Kızlık Zarı'mı görebilirmiyim görsem nerden nasıl görebilirim?

Kimseyle cinsel ilişkiye girmedim. Ama kaza gibi bişey geçti başımdan ve kızlık Zarı'm hâlâ duruyo mu onu merak ediyorum. Ve nerden görebilirim ayrıca yemin ederim gerçekten kimseyle bişey yapmadım

Güncellemeler:
Allah biliyor. Ister inanin ister inanmayin. burada beni tanımayan insanlara ne diye kendimi gizliyim ki hazır gizli kullanıcı olarak yazıyorum beni zaten tanımıyosunuz size ne diye yalan söyliyim elime ne geçer söylermisiniz kendimi kandırmaktan başka? Emin olun kendimi kandıracak kadar aptal değilim.

0|1
5|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• 3ila7 cm derinlikte bir yerde onu gormen cok zor bence bu kdr merak etme evlendiginde anlarsin ve eger vajinana ciddi manada enaz 4-5 cm bir cisim girmediyse sorun yok. Esnek olma ihtimalide var yani cisim girmis olsada (kaza diyorsun ) bozulmamis olabilir.

0|0
    0|0
  • Yemıne ettıysen Kesin yalan.

0|0
    1|0
    • Allah biliyor. burada beni tanımayan insanlara ne diye kendimi gizliyim ki hazır gizli kullanıcı olarak yazıyorum beni zaten tanımıyosunuz size ne diye yalan söyliyim elime ne geçer söylermisin kendimi kandırmaktan başka? Emin ol kendimi kandıracak kadar aptal değilim.

• Madem ole Ben kabul etmezdim acık acık solıyım. he bu demek degilki seni kimse almaz Belki anlayıslı birini buulursan kabul ederinanırsa. Ama sımdıkı kızlara Guven yok Ben inanmam.

• Ben sana hakaret etmedım Duzgun konus. Ben olsam kabul etmem dedım İnanmam dedim kazayla oldgna Kızların neler yaptıklarını Goruyoruz. Merak etme Benım pesımde neleri var ewlenmek isten sen kendini dusun İns bozulmusturda Bu dedigklerim gibi olursun.

• Hanımefendi göremezsiniz gorsenizde anlayamazsınız çeşitli atacmanlarla bile bazı zar tiplerini zor anlaya biliyoruz kulaktan dolma bilgilere tamah etmeyiniz

0|0
    0|0
  • eig doğru söylemiş ama bilgili olman şart. net anlama çaresi var ve kolay, evde kendinizde yapabilirsiniz. ege-tıp, uzman. 6 çeşit sağlam hymen vardır hangisi seninki ona göre tetkik-teşhis önereyim

0|0
    0|0
  • -Aşkım bakiremisin
    + YHA ŞY AŞQM OKLDYKN DPRM OLDU BN MERDVNLRDN KÇRQEN AYAQIM TAKLDI SN QT HDEMENIN YARRAQNA OTR. S

0|0
    0|0
  • yemin ettiysen yalandır kesin

0|0
    3|2
  • ayna tut. bir ihtimal :)))

0|0
    0|0
  • valla ben burdan görüyorum. sen nasıl göremiyorsunççekmeyen bir yerden mi bakıyorsun acaba :)

0|0
    0|0
  • Aynayı yere koy bacaklarını açıp bak

0|0
    0|0
  • sadece kalp gözü açık olanlar görebilir :)

0|0
    0|0
  • Görsen bile anlamazsin...

0|0
    0|0
  • Yardım alman lazım doktora git

0|0
    0|0
  • Fotosunu çekte gönder bakalım ona göreyorumlayalım :D mantıklı değilmi

0|0
    1|0
    • Terbiyesiz!!!

• Nesi terbiyesizmiş görmeden nasıl yorum yapalım sallamasyon olur gerçekler acıdır :)

• İçeri bir şey girmdikçe zar girmez ya da kanama olmamışsa.

0|0
    0|0
  • Nası bir kaza parmak kayması mı oldu

0|0
    0|0
    • Yok öyle değil Uzun hikaye biraz

• Anlat da dinleyim canım sıkılıyo zaten

Kızlar Ne Diyor 5

• Görürsün de anlayamazsın. Uzman anlar onu.

1|0
    0|0
  • Goremezsin doktor anlar sadece

1|0
    0|0
  • Hop yerinde misin zar bulamıyorum :D

0|0
    0|0
  • doktora git. öyle bakmayla anlayamazsın sen.

0|0
    0|0
  • ayna al karşına iki dudağı ayır goggleden şekillerine bak tanısını koyarsın geride değilse

1|0
    0|0
Yükleniyor...