Şunu kabul edin artık kızlık zarının tek görevi...

Bekaret muhabbetlerinden artık midem bulanmaya başladı. Eskisi kadar bir tabu olmadığı aşikar. Olaya bilimsel açıdan bakmaya çalışın. Kızlık zarının tek görevi kadınsal hastalıklara daha erken yakalanmayı önlemektir. Erken yakalanmayı tercih etmişse de bu kimseyi alakadar etmez. Bir kız sizden önce birşeyler yaşamış olabilir. Onun son erkeği siz de olmayabilirsiniz. Bir kızın sizden önce yaşamış oldukları ve sizden sonra yaşayacak oldukları şeyler değil sizinle birlikte yaşadıkları önemli olmalı. Her iki cinse de soruyorum: Bunu böyle kabul etmek çok mu zor?

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Senin yazdıkların bilimsel gercekler olsa da toplumsal gercekleri de unutmamak gerekir ben işin bilimsel gerçeğini tercih edenlerdenim :)

Kızlık zarını bence bir erkek ne kadar önemsemediğini söylese bile özellikle eş durumunda önemsiyor .

Bir kankam var erkek onunla bu konuyu konuşuyorduk şöyle dedi ,belki sevgili için önemsemem ama evden çıkarken bakire olmadan evlendiğim eşimde gözüm kalır demişti .

Bence butun erkeklerde bu var bir de şöyle bir durum var bakire olarak evlenip sonradan aldatan kadınlarda var .

ALLAH herkese kalbine göre versin yoksa bu çok ince bir cizgi .

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bekaret benim için önemlidir.

Kızda da, erkek te de.

2|3
    0|0
    • toplumda erkek çocukları belli bir yaşa geldikten sonra ilk ilişkisini yaşamak için geneleve götürülür. ama kızların bakire olması beklenir. bu çifte standart sürdükçe zor o düşündüğün

• Benim ahlakımda görgümde ve yapımda bu yok.. Kıza ne ise erkeğe de öyle.. Allah nasip ederde oğlum olursa namus kavramı onun içinde geçerli olacak...

Ben benden ve evlatlarımdan sorumluyum gerisi beni ilgilendirmez kişisel tercihtir..

o dediğin çifte standart zaten iğrenç ötesi bişi..

onu yapan adama adam demem ben..

• Kızlık zarının bilimsel boyutuna inanmıyorum şahsen..Bakire olup vajinal hastalıklara yakalananlarda oldukça fazla..

Hayatta " etiket " önemlidir..Ve geçmiş insan hayatının bir zeminidir..Zemini nasıl oturtursan öyle gider..

1|2
    2|0
  • doğrusunu yazmışsın..erkekler sanıyorki ilk benimle yapdı artık benim..artık o herkesin olabilir..bir kapıdan ilk siizn girmiş olmanız..o kapıdan başkasının girmeyeceğini kanıtlamaz...bunu anlayamadılar..

4|0
    0|2
    • şşşşş genellemeyi yaparken "bazı" ya da "çoğu" kelimelerini kullanın hanım efendi :)

• bu işin mantığı sadece

1|0
    0|0
    • ben mantı yiyip mantıklı konuşurum. sen tatlı yiyip tatlı konuşmaya devam et

• senin mantığına yelleneyim

• ben bu karakterde insan için sadece susarım şu dakikadan sonra

• evet bunu böyle kabul etmek maalesef erkekler için oldukça zor. kendileri altlarına bir sürü kız alıyorlar ama kız yapınca suç oluyor. dini bakımdan bakarsakta erkek için günah değilde kız için mi günah? ben bekareti önemsemeyen biriyim. ama aynı zamanda bakireyimde. sadece karşıma doğru kişi çıktığına emin olmayı bekliyorum. umarım 'ben bakire kız isterim bakire olmayanla evlenemem' diyen erkekler en büyük kazığı bakire eşinizden yemezsiniz.

0|0
    0|0
    • yesinler de bize de "afiyet olsun" demek düşsün :)

• evet bunu demek istiyorum onlara :)

• efendim ? neymiş sizinle birlikte yaşadıkları önemliymiş zaten sadece cinsellik için birlikte olan erkekler bakire olup olmamasını kafaya takmaz nasılsa bir iki eğlenip başkasına gidcek.. yani senin anlattığın bu tipten .. ama pardon herkesin altında yatan birini kimse istemez zaten

4|0
    1|0
    • demek istediğim şu .. sadece cinsellik için biriyle birlikte onalar kafaya pek takmazlar ama evleneceği kişinin ilki olmayı isterler..

• cem-i cümlemize :))

• amin

• siz nasıl erkeksiniz be kafaya bak hey allahım akıl fikir versn sana ;)

1|2
    0|0
  • Çok doğru söylemişsin ama erkekler olaya böyle bakmıyor ne yazıkki evlenmelerindeki amaç ta o yani

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İslam dinini seçmiş bir birey olarak kızlık zarı ve bekaret benim için önemli.Yine dinimize göre dul bir bayanlada evlenmek elbette caiz .Evlenirsin bakiredir aldatır vs vs.Varsayımlar ve komplo teorileriyle bir yere varılmaz.Erkekte kızlarda namusuna dikkat etmeli ,etmeyen çok bunada itirazım yok ama dikkar edeni yermek yanlış.Etmeyenide yermek ve cezalandırmak birtek Allah'a mahsus.

3|0
    0|0
  • bende bunu söylüyorum her zaman ama midesiz oluyorum, hiçbir kadının bacak arasından akacak iki damla kanda gözüm yok, önemli olan ben var olduktan sonra yaptıkları.

1|0
    1|0
  • e tabi ortalıkta bakire kız kalmayınca erkekler de bunlarla evlenebilmeyi kendilerine yedirebilmek için bu tarz kuramlar ortaya atabilirler :D bana sorarsan tamamen algı meselesi, kırmızı kuşak tam 5000 yıllık türk geleneği bu algı kolay kolay değişmez ama insanlar şuan evlenmeyi aile kurmayı değil gününü gün etmeyi düşündükleri için direk yapıyorlar. evlenmenin bir anlamı özelliği kalmadı artık çünkü eski saflık yok iki tarafta da.

0|0
    1|0
  • İlerde kızın olunca anlarsın..

0|1
    0|0
  • seni tebrik ediyorum arkadaşım

0|1
    3|1
  • valla ben bekaret konusunda takıntılı değilim. evlenmeyi düşünmüyorum ama evlenirsemde bekaret konusunu sorun yapmam...

0|0
    2|1
  • Aynısını kız kardeşlerin teyzen annen halan kızların için de düşün olur mu?

2|0
    0|0
  • bu soru bakire olmayan kızların dikkatini çekmek için sorulmuş bir sorudur..anlamı bakire olmayanlar benimle tanışabilir..birazda biz tadına bakalımdır..her erkek bakire ister ama bazısı bakire olmamasını önemsemez bazısı önemser..yani bazısı kabul eder bazısı kabul etmez..ama evleneceği kızı secme sansı olsa her erkek bakire secer..2 artı 2 eşittir 4.

4|2
    0|0
  • bu soruyu soran kişi eminim ki sen kız bakire çıkmazsa terkedersin

6|2
    0|0
Yükleniyor...