Bekaret verirken o kişiyle gelecek düşünür müsünüz yoksa o an aldığınız zevk ve yasağı delmek midir amaç?

Soru biraz saçma olabilir ama kızlar bekaret verirken ne düşünür?bekaret vermek bu kadar kolaymıdır?ömrünüzde hayatınızda birkez olacak birşey değilmidir?karşınızdaki erkeğin onu haketmesini düşünmezmisiniz?birde erkek onu aldıktan sonra değişecektir bunu düşünmezmisiniz?diktirenler cehennemliktir biliyormusunuz?

Güncellemeler:
Bu linki eklemeyi unuttum,buna istinaden sormak istemiştim,daha bu link gibi kaç tane soru vardı burada
diktirmeyi savunan varmı burada?ben bunu hocanın birinden duydum,ömrü billah eşini aldatmış oluyormuş direk cehennemlikmiş sizde sorun abi hocaya inanmassınız buda var,diktirmek yerine dürüst olunması daha doğru değilmi?bana uyuz olanlar umrumda değilsiniz biliyorsunuz değilmi

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Evlilik öncesi bekaret kaybetmeye karşıyım. Bir gün yaparsam da çok güvendiğim sevgilimle olabilir. Her kızın hayalidir gerdek gecesi heyecanı bence..

3|6
    3|2
    • eksileyecek ne var anlamadım. birilerinin zoruna gitti sanırım

• en iyi cevap ve artılanacak cevap

• teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 9

• Hiçbir kadın zevk uğruna yapmaz bunu, Seviyordur, inanmıştır, üstelik birlikte oldugun adamla evlenemeyebilirsin, ailen izin vermez uygun bulmazlar, bunlar kader , kısmet işi, hem üstelik artık insanlar okuyor yüksek lisans doktora mastır vs vs yapıyorlar evlilik yası 30u geciyor ki zaten 30 yasını gecmiş bir kadınla evlenirken de ondan bekaret bekleme...

1|1
    1|1
    • ben bekliyorum demedim sadece düşünceleri merak ettim

• evet evet :D eminim evlenmezzz, ya sacmalama ya :D kendine guveni olan , cok yi mesleği olan kendi ayagı üzerinde olan, kocaya ihtiyacı olmayan bakire olmayan kadınlardan bahsediyorum ben :D onlar bırak evlenmemeyi erkekleri peşinden sürüm sürüm süründürür...

• cevaplayan doğru diyosun seni artılıyorum duruma göre tabikide önemsizdir

• Hıc oyle dusunmedım o beklentım olmadı sevıyorduk birbirimizi ve yaptık hala da birlikteyiz evlilik kararı aldık ama 2yıl üstüne

1|1
    0|2
  • bunu ilk yapan eşim olur inşallahhh

1|5
    2|0
  • hiçbir erkek kızı düşünmez gibi bir genelleme yapmak yanlış olur. ben biliyorum evlenmeden önce birlikte olup sonrada evlenenleri. o yüzden önce sevgi güven ve saygı gelmeli. ondan sonra evlenmeden yapsanda pişman olmazsın hiçbir zaman.

0|0
    0|0
    • peki ben sözlümle oldum ve abisi istemedi ayrıldık 4 yılın sonunda birbirimize sözler vermiştik nolacak yani garantisi yokmuş bak

• tabiki

• pişman olacağı şeyi yapmadımı insan sorun yok

• Hiç bir erkek kızın geleceğini düşünmez bence zevk işleri güçleri zevzek insanlar işte

0|1
    1|0
  • oha soruya bak tabi gelecek düşünüldüğünden.. güvenildiğinden çok sevildiğinden.aksini aklım almıyor

1|2
    0|1
    • peki sen bu dediğini yaparmıydın... ? çok sevseydin gelecek vaat ettiğini düşünseydin..? gerçekten bekaretini verebilirmiydin...

• süper bişey olsa gerek:))))

• hemde nasıl :)

• ya senin bu uslubuna uyuz oluyorum, o cehennemliktir bu cehennemliktir, koskoca HZ MUHAMMED bile bu kadar kesin konuşmazmış, Peygamber misin lan sen? Hem sanane milletin kıcından sen kendi kıcına bak...

0|2
    1|3
    • diktirmek cenetlikmi açıklada bileyim ben bilmiyom öyle duydum,bence diktirmeyle aldatmak aynı

• ben senin konusma biçimene kızdımm cehennemliktir, o sadece Allah ın bileceği iştir, Hocalar Allahmış gibi o günah bu günah, cehenneme gideceksiniz gibi kesin konusanlara da kızıyor ona bakarsan...

• ilk başta kendim demiş gibi dedim haklı olabilirsin ama bunu benim söylemeye hakkım olamaz,bende geçmişinde çok temiz biri değilim biçok sevgilim oldu yalan yok ama senin tarzın yanlış ben dürüstlükten yanayım,senin kıçın beni ilgilendirmez naparsan yap istersen 20 kişiyle ol umrumdamı

• eşimden başkasıyla olmaz.. ne el ne göz ne dudak nede çük :))

1|8
    3|0
  • Onaylamıyorum.

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 7

• kız çok aşık olur bağlanırsa bozman için yalvarabilir. ama erkeğin vicdanı varsa evlenmedikten sonra o naneyi yemez. yaparken kızın yerine koy kendini ve sonraki hayatını hayal et. eğer için seni rahat bırakacaksa yaparsın zaten.

1|0
    0|0
  • diktirenlerin cehennemlik olduğunu nereden biliyorsun onu anlamadım?

1|1
    0|1
    • ben demedim duydum sadece,diktirmeye gerek yok dürüst olmak en doğrusu bu benim fikrim sence diktirmek mantıklımı?amacı ne?

• ha diyosunki kız 50 kişiyle yapsın diktirip kocasına bakireyim desin tıb bunun için gelişti demi

• senin gibi erkekler olduğu sürece kızlar evlenene kadar sevişir sevişir sonra diktirir,tıp var nasıl olsa midem bulandı

• benim bildiğim islam dininde insan ne kadar günahkar olursa olsun, kalpten tövbe ettiğinde tüm günahlarının affedileceği yazıyor Kuranı Kerimde. Her türlü günahın tövbesi vardır. Kabul edilir edilmez bilemem cehennemlik olacaklar kafirler , müşriklerdir. diktirse tövbe etse Allah kabul etse tövbesini diktirdiği için nereye gider acaba...

0|0
    0|0
    • bilenler cevaplasın dini konuda çok bilgim yok ama tövbe eden her zaman affedilir bende duydum,mantığı çalışan insan diktirmeyi asla savunamaz

• savunduğum tek şey kesin cehennemliklerin kafirler ve münafıklar olduğu diğer herkes şüpheli

• bekaret verilip alınan bişey mi ki

1|1
    0|0
  • bekaret alınıp verilen birşey mi ?

0|0
    0|0
    • çok derin konu boşver yorma kendini

• sen ne saçmalıyorsun

• ben saçmalamıyorum bekaret verilen bişey öyle her önüne gelene verilecek bişey değil,ben okuduklarıma istinaden yazıyorum,yok ilk çıktığı gün vermiş yok sevgili az kan geldi die bakire değilsin demiş ben bunlara uyuz oluyorum,kızlar birlikte oldukları kişiyi biraz iyi seçsin die ama umrumdada değil s..n yaranır boşa dememişler

• Bekaret namus meselesidir ama bunu kaybedenler burada bakir erkek bakire kadın olayını uygulamaya çalışıyorlar,yok öyle yağma kardeşim ben kaç kişiye yatarsam yatayım evleneceğim kadının içine başka başka penislerin girmesini kabul edemem,bu tercih meselesi ben oraya dil atarken hangi penisin girdiğini düşünemem kusarım,birde bekareti diktiren eşini boynuzlar,benim bir arkadaşım zarını diktirmesi için kıza 1500 vermişti evlenince devam ederiz diyorlardı,ben şehirden evlenmem arkadaş kızların aklı fikri oynaşta,bekaret öyle zarla sınırlı değil onun tadını alan kaç kez yapmıştır kimbilir,birde bir yere 4 şey değdimi daha iflah olmaz anladın sen onu,hele bide 18inde kaybettiyse girenin çıkan haddi hesabı belli olmaz

0|2
    1|0
    • hepsi için geçerli değil bence genellemen yanlış birazda ağır olmuş her bakireliğini kaybeden çok kişiyle olacak die kaide yok,belki birini sevdi güvendi inandı,yada nişanlandı yani istisnalar olabilir yani hata yaptı die kız napacak evdemi kalacak,diktirip kandırmaktansa dürüst olması daha doğru olur,senin dediğin olay doğrumu?

• 1500 vermiş diyosun diktirmek için sevgilisinden?

• :))))bazı kadınların neler yapacağını aklın almaz bu olay doğru ve budaha hiçbişey,kaçtane bebek aldıran var üniversite ortamında ve arkadaşına verenlerimi ararsın,arkadaşı evde yokken onun sevgilisini s..mi ararsın neyse ben en iyisi susayım herşeyin hayırlısı olsun,hepsi için geçerli değil ama yarı yarıya böyledir hele çıkarlarına dokundunmu varya anında satarlar yaşadım biliyorum,bakir erkek bakire kadın diyen kadınlardan uzak durucan lafta yetişmez onlara

• herkes sadece eşine versin, erkek de eşine versin kız da

0|0
    0|0
Yükleniyor...