Evlendikten sonra cinsellik neden unutulur?

Çooook samimi bir erkek arkadaşım evlendi 2 yıl önce. Çocukları vardı şimdi hanımı 2. çocuğa hamile. Dün görüştüm yanlarına gittim hal hatır sormaya. . Bi iki bardak bişeyler içtik. hanım yattı çocuk yattı biz muhabbet ettik.

Evlenmek stiyorum bende dedim ama arkadaşım aman hayır yapma etme dedi. Arkadaşım çocuk doğduğundan beri hiç eşiyle yakınlaşamamış.

Tabi ki bunların eşten eşe fark olacağını biliyorum ama sanki genelde böyle olacak gibi..

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• O arkadaşın 9 ay çocuk taşımamış.Eminim ki eve geldiğinde iki kez başını okşayıp köşesine çekilmiştir. Geceleri çocuk ağladığında yeri gelip eşine söylendiği olmuştur.Eve geldiğinde yemek ,temiz kıyafet bulmuştur .Bulamazsa evdesin niye yapmadın demiştir.Bütün bunların yükünü kadın taşıyor.psikolojik bunalımıda cabası.. Evlilik herşeye rağmen güzel şeydir bence. Eşine ilgi göstermeye devam etsin zamanla oda bunalımdan çıkacaktır .Süprizler hazırlasın şaşırtsın onu karşılığını eminim ki alacaktır.

4|0
    0|0
    • İşte feminist biri. Tanıdığım kadarıyla bunları zaten yapmadı. Hanımı bence suçlu. Bazen çok sert çıkışıyor arkadaşıma. hemde çocuğu herkesin içinde utandırıyor.

• Bu arada arkadaşının vereceği cevabı bana da söylermisin :)

• tabi ki güzel bir durum toy bence evli olmak sorumluluk ister acele etti biraz bence de. ama hanımı çok haklı diyemem.

Kızlar Ne Diyor 6

• Bebekten sonra yakınlaşmadılarsa kadın 2.ye kimden hamile kalmış?

0|0
    0|0
  • Erkekler anlatıyor mu erkek arkadaşlarına özelini?

3|0
    0|0
    • evet siz anlatmıyormusunuz__?

• adam anlatmamış ki . çocuk olduğundan beri yaklaşmamış. sadece evlenince bak böyle oluyor demek istemiş.

• yav ne diyonuz. arkadaşım oturup karıma böyle böyle yaptım demedi. çocuk doğduğundan beri zaten şey olayı olmuyo falan dedi.. yok daha neler ya öyle bi konuştunuz ki. hepimiz mezhepsiziz sanıcaklar.

• bütün evlilerin cinsel hayatı böyle olucak..şimdiki bekar erkekler sanıyorki evleniriz evde kadın oh ne güzel..ama kesinlikle aldatacaklar...evlilik aşkdan önce seksi öldürüyor...ama kimse bana inanmıyor.

1|0
    1|0
  • kadın gitmiş yatmış senin de aklına direk seks ve evlilikmi geldii :)))

2|0
    0|0
  • üst üste çocukları yapmıslar baksana demekki bayagı bir yakınlasmıslar :)

2|0
    0|0
  • Alakasi yok esi bunalimda olabilir sadecebende evliyim ve 8 aylik bir oglusumuz kocamda bende cok mutluyuz her anlamda cinsel olarakta her turlu seyi sinirsizca yasariz hatta oglusumdokduktan sonra bir sure dahada bi doruklarda yasadik hayatimdaki 2 degerlimede en iyi sekilde bakiyorum ve yetiyorum eminim arkadasinin karisida elli bir sure sonra kendine gelecektir evllik her seye ragmen guzeldir :)

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İlk evlendiği zamanları anlatmıştır belki. Hergün bir kaç kez ilişkiye girmiştir kesin. Bi süre sonra haftada 3'e düşer. Bir kaç yıl sonra haftada 1 felan. Eşi hamileyken fazla ilişkiye giremezler zaten. E çocuk olduktan sonra da kafalar baya bi meşgul oluyor. Seks düşünecek vakit azalıyor. Bu azalma alışkanlık haline geliyor ve doymuş oluyor bazı şeylere. Cinsellikten soğuma da olabilir monotonlaşmış da olabilir ama genelde sekse doymaktır ilişki sayısının azalması.

1|0
    0|0
    • Doğrudur olabilir. Monotonlaşmış.

• Fantezisizlikten kaynaklanıyor o da. Değişik pozisyonlar ve değişik mekanlar lazım canlandırmak için.

• tamam cocuğu versin kaynanaya biz sevişcez desin :)

• onların arasındaki sorun başkadır.. aşk bitmiştir.sevgi tükenmiştir ne bilim. kalmadı ortak bi şeyleri.. bu demek değildir herkes aynı seyi yaşıyordur.

1|0
    0|0
  • okadar gece hayatını size anlatıyorsa gerçek sorun var o arkadaşınızda

3|0
    0|0
  • ben buna çok inanmıyorum,yapmış olduğunuz evlilikle ilgili gerçek bir AŞK evliliğinde seks asla unutulmayacakdır ama günümüzde kaç insan gerçek AŞK'ın ne olduğunu biliyor ki,anlık hoşlanmaların,beğenilerin,etkilenmelerin adı AŞK oluyor bir anda...

1|0
    0|0
  • benimde 9 aylık kızım var. Doğumdan sonra eşimde iştek azlığı oldu. Sex çok geri plana atıldı. Bende o o konuda sıkıntı çekştorum. Ama cocuk bakımıda kolay değil. Her han her dakka yanına gitmek zorunda kalabiliyosunğ

1|0
    0|0
  • genelde öyle olmaz

0|0
    0|0
  • eşlerine yataktan yatağa güzel cümleler kuranların sonucu o oluyo. sadece seks için güzel söz söylenen evlilikler hep öyleymiş, her zaman ilgi ve destek göster eşine sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • sen arkadaşını dinle evlenme. adam doğru demiş.

kadınlar nikah masasında imzayı alır. ilk yıl sürekli dep dep oynar. sonrası wah wah..

0|0
    1|0
Yükleniyor...