Beyler acil yardım lütfen

üniversite öğrencisiyim geçen gün anfid ders dinlerken gayın biri 2 kez sulandı ama ben tersledim bu tarz bir tercihim yok ama merak ediyorum biraz tip falan zalımımdır ;) ama kızlarla konuamıyorum erkek falanda olsa takılsammı sonuçta onlada ihtiyacımı giderebilirim yardım edin beyler

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Yahu kızlarla konusmaya bak arkadasım bırak gayleri her şey meraktan oluyo zaten sonu kötü oluyo söylim sen git bi kızı ayarlamaya bak zaten ünide coğu kız yatağa düsmeye hazır dünden razı bir 2 gezmeden sonra alkol falan sonra kendini beğendir jestler falan tamam yani anladın mı? Kızları düsün! Daha estetik ve hoş

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sonun lut kavmi gibi olmasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• sacmalama erkek adamın erkekle beraber olması kadar iğrenc bişey varmı madem o kadar darazıdın git geneleve.

0|0
    0|0
  • Sana söylenebilecek tek kelime : iğrençsin

1|0
    0|0
    • nie ya ihtiyaç işte kızlarla yapamıyorum konuşamıorum utangacım o elemanı 2 günde kafalarım

• Bunun ihtiyaçla ne ilgisi var? Elin ne güne duruyor?

Neyse, sinirlenmeyece, git hastalık kap, ömür boyu çek, Ömür boyu ihtiyaçlarını onlar karşılar o zaman.

• yyaa yürü gitt.. bir kendini tanı gel.hem sevmiyon hem deneyeyim diyon..

varmısın yok musun oldu.. acuna danışalım mı:D

0|0
    0|0
  • la git sen zaten gay olmuşsun bişeyi düşünmek başlamanın ilk adımıymış töbe töbe...

1|0
    0|0
  • yok be dostum bulaşma bu işlere derim... ama sınırların genişse, dini yönden de git takıl acaip kız ortamı olur o i*nelerein ama herşey karşılıklı anladın mı?

0|0
    0|0
  • Kızlar için alternatif mi şimdi gay la olmak ?bi kızın vücudunun güzelliği vs. saçmalama usta.sınırını da aşma.

0|0
    0|0
    • ama kızlarla konuşamıyorum 1 kere konustum aynı gun yataga atabildim ama 1 kerelik oldu süreklilik yok

• Söylediğin son derece mantıksız.Kendine saygına yitirirsin? Aklını başına al.Abaza olsan bu dediğinden daha iyi bence.Yanlış yapma usta

• onunda ihtiyaçları var karşılamaya hazırsan sana iyi iğrençlikler.

1|0
    0|0
Yükleniyor...