Masturbasyon motivasyon eksikliğine sebep olurmu?

arkadaşlar masturbasyon yapıldığında çok yorgun oluyorum başım dönüyor gözüm kararıyor gibi şikayetler var bunları bende yaşadım ama şuanda motivasyon sıfır isteksizim masturbasyon böyle sorunlara yol açarmı?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla masturbasyonun o tür bir sonucu olabilir. Çünkü mastürbasyon yapınca beynindeki ödül mekanizmasını besliyorsun. Normal hayatta da aynı mutluluğa ödüle ulaşamayınca mutsuzluk yapabiliyor. bir nevi uyuşturucu gibi. Uyuşturucular da kişiyi normalden cok fazla keyfe surukluyor. bir süre sonra vücut bunu hep istiyor almayınca da kisi depresyona giriyor

0|1
    0|0
    • çok teşekkür ederim yapmayınca sorun düzelirmi herşey eski haline dönermi o yöndende biraz depresyona girdim 5 gün içerisinde 15 sayfa ezber yapmam gerekiyor ben sürekli erteliyorum içimde istek yok güzel şeyleri gerçekleştirmek istesem bile içimde bir kıpırtı yok masturbasyondan olabileceğini düşündüm buraya geldim ama tam kesin olarak bunlara yol açabilirmi yani?

• Birşey değil umarım basarirsin.

• inşallah

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Atma elini oraya zararı cok

0|0
    0|0
  • Yapma olmasın gereksiz şeyler?

0|0
    0|0
    • yapmamaya çalışıyorum sabrediyorum ama olmuyo işte

• çok yaparsan olur herşey ama haftada bir kez yaparsan hiçbirşey etkin olmaz :D

0|0
    0|0
    • 18 yaşındayım 1 kez yapsam 10 gün yataktan kalkamıyom yorgunluktan nasıl hiçbişey etkin olmaz :D

Yükleniyor...