Sanırım bana sulanıyor

Arkadaşlar durum ciddi.En yakın arkadaşım gay mi bilmiyorum ama alanen bana sulanıyor sanki.

Şakayla kıçıma elini atıyor.Mesela geçen cüzdan koymuştum arka cebime deri bende dedimki buda terletti falan oda alan geniş ya ondandır falan dedi.

Mesajlarında şakayla sevgilim, karıcım falan demeye başladı.

Anlamıyorum napcam ben :(

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• hahaha mesajda sevgilim, karıcım demek nedir ya? :D

'sanırım' ı at oradan

0|1
    0|0
    • :( vallahi böyle hep.Tamam karıcım, Oldu karıcım diyor hep

Kızlar Ne Diyor 8

• yuh ya bence tepki göster, sakayla karisik hani arkadas arasi derler ya "olm topmusun nesin rahat dur" gibi biseyler yaz, yani saka yapmis gibi.. bir kac defa tekrarla anlar bence

0|1
    0|0
  • oha çüş demek istiyorum diğerleri tamamda sevgilim karıcım bir erkekten birde yok artık :D daha kız arkadaşına karıcım sevgilim demeyen varken

0|0
    0|0
  • götü

kolla

derim

bro.

1|2
    0|0
  • benim başıma da gelmişti böyle bir şey bütün bağımı kestim hatunla

0|1
    0|0
    • Banada mı aynı şeyi önerirsin

• elbette artık iyice tozutmaya başlıyorlar,kapına dayanıyor,alkollü geliyor ,ağlıyor,seni seviyorum diye bağırıyor ,erkek bile bunu yapmaz yani o derece :-)apartmanda bağırıp ağlamya başlamıştı herkes kapıya çıkmıştı rezil olmuştum herkes lezbiyen olduğumu vs konuşmuştu kendimi aklayana kadar canım çıktı mahallede taksi durağına kadar haftalarca konuşmuşlardı.Şimdiden yol vermez isen olacakları söyleyim dedim

• Uatutshahaharhfzust gotu kolla lan gat esprilerinden nefret ediyorum o erkekten sogurum

0|1
    0|0
  • Gay severim.. Ama istemiyorsan u tür şakalardan hoşlanmadığını belirt..

0|1
    0|0
  • ahahhah

geçen kukuma el attı kızın teki .şüphelenmeli miyim:(

0|1
    0|1
  • şaka yapıyo demek ki öyle çok sevdiği insanlarla taşkala geçmek zevklidir kendisi de öyle yapıyodur bence.Hemen de oraya çekme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sulanıyor sankisi mi var len karıcım demiş daha ne desin üstelik bu seni pasif duruma sokarki kolla arkayı derim oldu bittiye getirmesin

0|1
    0|0
  • Yemin olsun şimdiye kadar kızlardan çok gaylerin ilgisine maruz kalmışımdır.Sen daha birine katlanamıyorsun , ben dayak atmaktan usandım , onlar yemekten usanmadılar :D

0|1
    1|0
  • gözler ne renk onu de bana elemanın..turkuaz ise kaç gaydir..sitelerde falan boy boy resimleri var

0|2
    0|0
  • Bi dene belki seversin hacıt :/

0|1
    1|0
  • gardaş çıkarıp eline vercen adam ol s.kerim dicen iki üç destekli küfür ü yedimi oturur yerine :D

0|1
    1|0
    • Öyle dersem dönüşü olmaz :D

• gardaş o kadar samimi değilsen niye s.kliyorsun ki boşver konuşmasa konuşmasın...sert karşılık vercen ki aynı hareketi bir daha yapmasın

• arkayı kolla yanlız kalma o arkadaşınla bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...