Oral ve anal yapmış bir kızla evlenilir mi?

Evet arkadaşlar sevgiliniz eski sevgilisine çok defa oral yapmış ve bir defada onun zorlamasıyla bakire olduğu için ikna etmiş ve anal yapmışlar ama kız çok acı çekmiş pişman olmuş ve birdaha yapmamış böyle bir sevgiliniz olsa onu çok sevseniz evlenirmiydiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Dürüst olmak gerekirse; Erkek olsam böyle bir kızla evlenmezdim..(hadi kaşarlar eksileyin)

• gizli kullanıcı yüreğine sağlık kaşarlara iyi kapak yaptın

• mehmetkurtar haddini bil! cacık olmazmış! sen ülkeye başbakan mı oldun ?! ne yararlı faydalı işler yaptın say dök anlat, alkışlayalım. ama gelip burada absürt absürt yorum yapma ok?

• bakire olmakla geri kalmışsam geriliğimle gurur duyuyorum ! tartışmak istemiyorum herkesin düşüncesi farklıdır..ben böyle yetiştirildim benim düşüncem bu. uzatmayalm artık.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 18

• Evllik müessesesi anal oral vajinal üçlemesiyle mi kuruluyor. O zaman evlenme.

• Milletin fikriyle hareket edeceğine kendi değerlerinle ve hissettiğin duyguların yoğunluğuyla ver kararını. Her insan hata yapabilir kız dürüstmüş ki açıkça anlatmış sana herşeyi. Ha dersen ki ben hazmedemem aklıma geldikçe üzerim kızı o zaman çek git hayatından. Ama herşeyi unutup devam edeceksen de üzme kızı hiç yaşanmamış varsay öyle devam et

• hayır evlenmezdim.

• Banane kim evlenirse evlensin tasası bana mı kaldı.

• sanki nikahlarini sen kiyacaksin degil mi :(

• Ha ayrıca içine alan iyide ağzına alan mı kötü geçin bu işleri. Erkeklerin genelininde girmediği delik yok neyse ıyk midem bulandı.

• oha ohara bu nasıl bir konuşma tarzı ya :O

• sen geçmişinde birşeyler yaşamadın mı. ben öyle şeyler yapmadım ama evlenirdim.

• Sen bileceksin.En azından dürüstlük yapmış anlatmış(.az öncede biri milletle yatmış kalkmış.sonra oyun oynayıp nişanlıma sen bozdun demiş.onunki çok daha fena.)Evlenmeden yaşadıkları doğru mu değil.Ama sen geçmişine sünger çekip onunla bir gelecek düşleyebiliyorsan ve seni sevdiğine emin sen Allah mesut etsin derim.

• en azından bunu sylemiş dimi saklayada bilrdi onuda düşün

• o kız hangi akla hizmet yediği her haltı anlatıyo

• en azinda meragi olmaz evlenincetek erkekle olan bayan hep merak eder öbürü nasil nasil yapar diye zavalim barider iki oldu cünkü merak kötüdür

• burda her çeşit insan var sen kendine sor bu soruyu en doğru kararı sen verirsin herkesle değilse yani her önüne gelenle değilse ve samimiyse bence sorun olmaz zira erkekler de yapıyor bunları.. onlarda ilerde baba olacaklar.. böyle düşünmemek lazım inanıyorsan sorun yok ve gizlemediğine göre dürüstlüğüyle bi adım öndedir. gizleyebilirdi

• seviyorsa biçok şey yapar kızlar.. o yüzden yargılama. anlayışlı ol çünkü o yeterince kötü hissediyordur kendini şu an sana karşı

• Zaten ilk sevgilisiydi ben ikinci sevgilisiyim.

• Millet genelevden kadın alıp evine hanım yapıyor sen hala konuşuyorsun

• O degilde oral yapip anal yapip bakireyim ben yeaaah diyenlere hastayim

• aynen +1 :)

• onu diyenler candır. öpüşmesinden anlaşılır oral anal yaptığı.

• sadece dürüstlüğü için bile evlenilir, rahat ol.

• Herkes bir şansı hisseder buna şans denmez belki ama silip atmak doğru değil sırf bu yüzden. gerçekten seviyorsan ve sevildiğini hissediyorsan geçmişin geleceği gölgelemesine izin vermemek lazım. kaldı ki yalan söyleyip saklamak yoluna gidebilir seni kandırabilirdi. ama yapmamış.

• Neden evlenilmesin

• Çok seviyorsa evlenir abicim

• Kızlar hep aynı yanıt bakalım erkekler ne diyecek size göre hava hoş tabi.

• evlenilir

• nerden bileceksin ki yaptigini :D Sorsanda sana evet yaptimmi diyecek.. bi tuhafsiniz haaa

• ben evlenmezdim sahsen,haa anal ha oral ha normal yapmis, ne farkediyo ki? baska birine söyle bakireyim dese herkes sey sanacak,kiza bak ne namuslu diyecek, ama yapmadigi halt kalmamis... sonrada yutturuyorlar istee.. ama dürüst davranmis sana anlatmis bu bana göre bi artidir.. neyse ben erkek olsam evlenmezdim...

• haa pardon ben tek soruyu okudum o yüzden.. :))

• Bana kendi açıkladı bunları zaten.

Erkekler Ne Diyor 15

• Eğer onunla mutlu olacaksan, vajinal seksin bile önemi yok. Aşk daha üstün emin ol.

• imkan dahilinde mümkün değil.

• o kız ANgelina Jolie olsa evlenmem

• Akşam Yatağa Yattığında veya onla bir şeyler yaşamaya kalktığında aklına gelecek o yaptıkları ve seninde Eğer için rahat edecekse Evlen...

• Ben sahsen evlenmem arkadasim cünkü güvenemezsin ki yarin öbürgün eski sevgilisine olan duygularí onu görünce depresirse neden bile bile katil olayim ki her seyi düsünmek lazim

• benim dürüst sert diye tabir ettiğim karadenizli bir kız arkadaşım vardı. dah önce oldu mu dedim. önce yok hiç bir şey olmadı dedi. sonra öpüştüğünü söyledi. ondan sonra sırf yalan söylediği için içimden silindi gitti. şimdi kendini birine bozdurmuş kendi isteğiyle istemediği çocuğuyla pişman.bile bile körü körüne evlenmem. kaç kişiye yaptırdı ne bileceğimasla anal seks yapmam isterse boşansın benden. bana öyle kız lazım değil

• Bak şimdi arkadaşım.Hemen hemen çoğu insan , özelliklede bayanlar.. İlk hayatına giren kişinin son olmasını ümid ederek bir yola çıkar.Onunda duyguları hisler var , genç çağlarda arzu dolular.Bişeyler yaşamış ve dürüst bir şekilde bunu senle payllaşmış.Benim için hayattaki en büyük erdem dürüstlüktür.Senin mantığınla gidilirse dullar hiç evlenmesin , var mıböyle bir mantık ? Yani insanların ne dediğini bi kenara bırak.Yüreğinin sesini dinle.Sana bir de büyük tavsiyesi ;Cevabına tahammül edemeyeceğin sorular sorma ...

• sen kaç kızla yattın kaç kıza oral yaptırdın yada ilişkiye girdin ..geçmişe takılırsan yanaşma bile kızcagızın canını yakma senden sonrasına bak kendine güvenin yokmu

• evet hanfendi bahsetmiş merakdan berraklaşmış . yarasın tosuna . anal . oral , derken yolal mış baya sanırım bütün delikler yoklanmış

• sonuçta insan mı evet, evlenilir.

• evet...aksini düşünüyorsan kimseden o tür isteklerin olmayacak...

• dostum bu ne biçim soru ya.kız demekki seni sevmiş dürüst davranmış o söylemese nerden bilecektin yaptıgını.sende seviyorsan bunların önemi yok be

• Bunları bilmeyeceğim için no problemo.

• Kardeş elalemın aletini agzına almış .Yada elalemın aletini arkadan inleyerk icine almıs kadın senın evlatlarının annesi olacak ömür boyu beraber gecireceksiniz.Bunu kabl edıormusun ?Bence oral yapanların hepsine lanet gitsin allah taş etsin.

• sen kmsn kzm valla ya bana taktın yazma mesaj snı tanmym.Harbi nie yazıoz biz .s

• bilmem, bilmek de istemem, insan sıfatı bunların çok çok üstünde olmalı. lafı bana getirmeye çalışıyorsan başka şeylerle gel, bir zeka parıltısı göster de hala umut var diyebileyim.

• Oral ypan ınsanı hc svmem blrmsn ıstnbllu ?

• Öncekileri Göster
  • oralda tecrübeli olarka gelcek iyi yönünden bak :D

• Dostum o farklı konu bu ciddi bir konu öyle düşünmüyorum benim bakış açım farklı sende anlarsın ilerde.

Yükleniyor...