Genital bölgede kıl çıkan yerde yağ bezesi ve pütürcüklenme :S Zararlı mıdır?

Merhaba arkadaşlar 20 yaşındayım.

Geçen gün tıraş oldum.
Her tıraşta kanatıyorum zaten :/

Kanattığım yerler traş olduğum gün kılların yönünün tersine doğru kabardı. Bazen kanatmadığım tıraş günlerimde de bu deriler kalkıyordu.

Az önce tuvalete gittiğimde fark ettim, o kabarmaların bir kısmı sırtta çıkan içinde beyaz yağ bulunan sivilceler vardır ya, aynı onlar gibi olmuş, bir kaç tanesini patlattım acıdıda yağ bezesi de çıktı. Şimdi patlattığım yerler acıyor ama.

Bazısı da böyle et parçası olmuş -ama çok ufaklar- üstünde o beyaz yağ sıvısından var onları patlamadım, kıpkırmı<ılar zaten farkında olmadan sıkmışım :S

Peniz üzerinde de var tam kıl çıkan yerlerin orada.
Endişeleniyorum, bir sıkıntı çıkarır mı diye.

Ayın 18'ine randevu aldım cildiyeye göstereceğim. Ama yine de size de sormak istedim.
Belki başa gelmiştir.

Yorumlarınız için teşekkür ederim.

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• o bezelerin iyi ve kötü huylusu var diye biliyorum bazıları zararsız oluyo ve büyüme göstermiyo fakat bazıları daha çok büyüyo ve ameliyat ile alıyolar umarım kötü huylu değildir

0|0
    0|0
    • Beze desem beze değil, sivilce desem sivilce değil.
      İnternette araştırdım tüm cilt hastalıklarını ağırlıkla genital bölgede çıkanları hiç biri bendekiler ile örtüşmüyor.

Umarım sıkıntı çıkarmaz.

• belki traşın etkisiyle tahriş falan olmuştur randevunu bekle bakalım ne olucak geçmiş olsun :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...