Günde 7 kere mastürbasyon zararlı mı?

Günde 7 kere mastürbasyon zararlı mıdır?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Oha mk :D:DD: zararlı olmaz olurmu döl attırdığında otomatik çinko ve protein kaybedersşn yapmayın oglum haftada 2 idealdir la ne adamsınız :D:D:D

0|3
    0|0
    • Haftada 2 mi. Peki protein kaybetsek ne olur

• Eyvallah Sağol abi.

• rica kardeşim.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 8

• Haftada 3 den fazlası zarar arkadaşım sen ne yaptın... Gücün çok azalır kuvvetsiz kalırsın, zekan düşer yani bildiğin her yönden çok geriye götürür insanı fazla mastürübasyon... Ben ortaokul yıllarımda senin gibi çok yapıyordum çok zayıftım, kambur duruyordum düzelemiyordum ailem doktora bile götürecekti kambur diye zekam, ezberim inanılmaz gerilemişti , dikkat dağınıklığı vardı ve lise 1'den sonra giderek azalttım o çok zayıf, kuru halden orta kilo kalıplı birine dönüştüm şimdi azalttıktan bir süre sonra kamburluğum düzeldi şimdi dim dik duruyorum, zekam ve ezberim tekrar kuvvetlendi dikkat dağınıklığı yok her şey olumluya döndü yavaş yavaş haftada 3-4 defa yapıyorum eskiden günde 3 ile 6 arasıydı

0|2
    0|0
    • Abi eyvallah ben bu kadar zararı olduğunu bilseydim valla hiç dokunmazdım. Ama bu günden itibaren bir daha yapmıyorum.

• Hiç yapmamak da iyi değil birikinti olunca sperm kalitesi düşüyor düzenli yapmak iyi ama az şekilde yapacaksın 2-3 günde 1 defa yapacaksın haftada 3-4 iyidir haydar dümen de söyledi bunu yapmayınca vücut rüyalanma ile atar zaten.. Azalt mastürübasyonu en geç 1 yıl sonra kendindeki inanılmaz farkları gör insanın gücü kuvveti yerine geliyor.. Bende ortaokul çağlarımda bilmiyordum zararlı olduğunu köyde bir abi vardı o dedi bana sen dedi el işi mi yapıyorsun dedi ilkten anlayamadım yani 31 çok mu çekiyosun dedi fazla yapma dedi bak kambur kalırsın zararlı dedi azaltınca kilo aldım çok kuruydum şekilsizdi vücudum kilo aldım düzgünleşti vücudum bir şekle girdi güc kuvvet zaten arttı

• 7 çok fazla.. hergün yap yine ama 3 e düşür... uykusuzluk yapar.. yorgunluk. . sinir sistemine zarar verir ama gülü sevende dikenine katlanir !

0|0
    0|0
    • Uykusuzluk var. Her gün kabus görüyorum ve gece 2 3 kere uyanıyor um.

• ozaman geberene kadar asil kardeşim.. ne diyim.. rekorum 22 bu arada.. (12 saat icinde) :D

• Çok yapmışsın.

• sen evlen dostm iyi deilsin sen

0|0
    0|0
  • ben 3

0|0
    0|0
    • Bala yorumlarda millet hafta bir ya da iki yap diyor, ben de sayıyı azaltmaya çalışacağım.

• çoğu oral yapıyor onların.

• Oduncumert çok doğru yazmış. Tebrik ediyorum onu.

0|0
    0|0
  • Oha ya mk başka bişey dusunemıyormusun

0|0
    0|0
    • Stres ten son 1 yıldır böyleyim.

• yasın kac

0|0
    0|1
  • Çok çok zararlı. Sperm oranını düşürürsün, kansızlık başlar, üriner enfeksiyona yakalanırsın.

0|0
    0|0
    • Yani sonucu ne olur

• Haklısın abi

• Konunun uzmanına gidin ve de danışın.

Yükleniyor...