Artık hiç kimseye güvenemiyorum ve evlenmek de istemiyorum...

Sizce nereye gidiyor bu işin sonu? www.kizlarsoruyor.com/Cinsellik-Sorulari/267150-bakire-degilim-nisanlim-bekaretimi-aldigini.html

Güncellemeler:

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• Sen erkek olarak güvenmiyorsun.Kızlar için durum daha vahim .bakire olsada inanmıyorlar çünkü herşeyin bir yoketme yöntemi çıktı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• İnsanlara zaten güvenme bu bi sorun değil bence ama istesen de istemesende bigün evleniceksin zaten kandırma kendini.

0|0
    0|0
    • Kendimi kandırmıyorum.Sadece bir gerçekten bahsediyorum.Birkere güvenim sarsıldı mı yerine getirilmesi çok zordur.İmkansız gibi birşeydir.Ne yazık ki o da sarsıldı.Böyle evlilik olacağına olmasın daha iyi.

• herkes öyle değil merak etme sen nasılsan sana da öyle biri düşecektir bunu evli arkadaşlarımdan çok duydum

0|0
    0|0
    • Klişe bir laf.Hep aynı terane.Bana pek inandırıcı gelmiyor nedense.

• Herşey bi zarda değil evladım, hayatta zardan önemli olan şeylerde var. Linki okumadım, evlenmezsende evlenme zorlamıyoruz zaten.

1|0
    0|0
    • Linkteki, zardan ibaret değil... Nişanlısına bakireyim diyip de katekulliye getirip ilişkiye girmiş ve sonra da nişanlısını buna inandırmış. Gözünün içine baka baka söylenmiş bir yalan var. Ve bu sıradan bir yalan değil...

• evet yaa neler var.

0|0
    0|0
  • durum vahim

0|0
    0|0
  • bakir misin ?

0|0
    0|0
  • Evlenenlerde güvenip evlenmiyor zaten.

0|0
    0|1
  • böyle yalan söylemesinin sorumlusu kim acaba

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben Okumuştum. Herkes Herşey Zar Olarak Algılıyor Ne Rahat Bir Toplumuz. Ama Lafa Geldimi Herkez Allah'ın Adını Ağzına Alır Yapmadığına İnandırır. Eee Arkadaşlar Evlenmeden Yatmak Ne Dinde Sevapda Ben Mi Yanlış Biliyorum ?

0|0
    0|0
  • evlilik şans işidir kardeşim.burada ne söylersen söyle hava civa.ama değişen bazı şeyler var bu doğru.linkteki konuya baktım ve şaşırmadım.bu zamanda böyle kevaşe ler oldukça fazla.bu yüzden ben bekaret e takılmıyorum.insanın kalbi bakire olmalı.o pislenmişse yapacak bişey yok.bu zamanın getirdiği bir yenilik de avantaj oluyor kimine göre.artık bekara karı boşamak kolay devri sona erdi.baktın ki eşin olarak kabul ettiğin helalin seni uyutmuş.aynen mermi gibi hızlı biçimde boşayabilirsin..

0|0
    0|0
  • Ulan yazık be... Bir de utanmadan kendini acındırıyor. Vicdanını siktiğim. Şimdi çok sinirlendim bak. Yazık be çocuğa...

0|0
    0|0
  • Linkteki numunelik onuı Allah a havale etmek lazım. Ne diyim Allah nişanlısına kolaylık versin.

0|0
    0|0
  • Sıfır km bulamazsan az kullanılmışına bakcan usta :) Bende bekarım napalım.Bahsettiğin olaylar iki defa geçti benden de.

0|0
    0|0

• Sorma kardeş ya ama herkes kendini hakedene gitse keşke :(

0|0
    0|0
  • fikirlerin kısa bir süre sonra değişebilir. belkide beni tanıman gerekir

0|0
    0|0
  • Linke baktım da İnsan insanı s*kermi hiç ya?Din kardeşiyiz sonuçta

0|0
    0|0
Yükleniyor...