Sevgilimin vajinasini daraltmak istiyoruz boyle birsey mumkunmu?

Arkadaslar sevgilimin vajinasi eskisi gibi tat vermiyor bizde daraltmak istedik boyle birsey mumkunmu eğer mümkünse güvenilir hastane var mı fiyatları neler bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim tsklr

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Ben yaptırdım ama kaç yıllık evliyim

0|1
    0|0
    • Peki faydası var mı mutlu musunuz bu yontemden

• Benim kocam gibi sizinde :) meslek nedir. O bayanında?

• Bnim ps3 oyun salonum var sevgilimde açıktan uni okuyo ewde B'ni bekliyo bazen gündüzleri bile sadece icin eve gidiyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• hayyy ben senin beynineee aceleye getirmis annen gil seni heraldee

0|0
    0|2
  • Ameliyat olabilir en etkili yöntem. İşlem yarım ya da bir saat sürüyor. Fiyat 1500-4000 arası bulunduğunuz yere hastahaneye göre değişir.

0|1
    0|0
    • Tsklr peki ameliyattan sonra iliski icin bklemk gerekiyor mu

• dikiş atılıyor iyileşene kadar beklemek gerekir sanırım. yine de doktorla görüşürsünüz kesin bilgi almak için.

• Vajina daraltma amelyatı diye bir şey var. googledan araştırın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• hiç gerek yok düzenli olarak kegel egzersizi yapsın bir de tüm seksleri vajinadan yapmayın bir kısmını anla seks yapın ki vajinada genişleme olmasın.

0|0
    0|0
  • kas egzersizleri deneyin ayrıca sende kadını biraz daha uyar gir çk gir çık genişlikten değil artık hissedilmemekten uyarılmamaktan heyecan olmadıgındandır büyük ihtimalle

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum eski tadı alamıyorum

• araya biraz mesafe koyun ara verin seks yapmaya biraz yenilikler deneyin kamasutra gibi olayar iyidir ama biraz heyecan katıp deneyin hafif alkol farklı sevişme yöntemleri biraz araştır çözersin sen bu sorunu ve en önemlisi her şeyin kalktıgında seks yapma

• Terziye getir diktir..

Soruya bak ya: ))))))

0|0
    0|0
    • Bilader diktircez demedik daraltcaz dedik

• Kaynakcılarda daraltma makinaları var onlarda al.

0|0
    0|0
  • Mumkunmu bilmiyorum ama en guzeli bastan o kadar acmamak tadinda esigjnde birakmak :)

0|0
    0|0
  • aga darlmasın genıs kaldımı daha raht gırer cıkarsın

0|0
    0|0
  • Yanlardan sokturup daraltin

0|0
    0|0
Yükleniyor...