Bakire değilim ama nişanlım bekaretimi aldığını sanıyor

nişanlımla yattım bakire değilim ama bakireymişim gibi davrandım kırmızı lekede geldi çokta acı çekiyomuşum gibi davrandım nişanlım benim bekaretimi aldığını zannediyo, bunu yapmak zorundaydım, nişanlım bana ilk çıktığımızda sorardı hiç birlikte oldun mu doğru şöyle benim için farketmez ben seni her halinle kabul ederim diye ama tabi hepsi yalan böyle diyip ağzından laf almaya çalışıyorlar neyse kendimi çok kötü hissediyorum bi yandanda, hele o çok iyi davrandıkça içim içimi yiyo, ona her baktığımda aklıma geliyo ona yalan söylediğim yakında da evlençez vicdanımı nasıl rahatlata bilirim ki ben ya :(

0|0
1646

En İyi Erkek Görüşü

• olan olmuş bence böyle şeyleri düşünme...

ayrıca bazı şeylerin telafisi olmaz...

nasıl söyleyebilirdinki...

ya ileride başına kakmazmıydı...yada dile düşmezmiydin..

en güzelini yapmışsın..tereyağdan kıl çeker gibi halletmişsin..

bence bu başarı için sevinmelisin..

dürüstlük her zaman puan getirmez unutma.. doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış...

samimiyetle söylüyorum...

9|3
    1|2
    • yazdıklarınızda samimi olduğunuzu düşünmek istemiyorum sevilen2, empati yapın lütfen. Bunu size eşiniz veya kızınız yapsa? Yanlış yanlışdır, nasıl doğruymuş gibi yönlendirirsiniz? Bunun neresinde etik, değer, hangi kısmı insani?

• kesinlikle katıldım +

• Kadın herzaman yalan söylemeye mecbur bırakılıyor... Helal olsun.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 45

• bakire değilken nişanlanmayı biliyorsun ama, yahu boşver bu vicdan temalı konuşmaları.

asıl rahatsızlık duyman gereken sevdiğin kişiye yalan söylemen ama buna bahanelerini sunmuşsun bile.gerisi zaten bozuk ki zara gelene kadar.dert etme. Allah mesut etsin.

5|1
    0|0
  • Hiç çaktırma, devam et.

4|1
    1|0
  • oha lan yazık çocuğa öyle böyle içim acımadı ya kahroldum yapılırmı bu adama en pislik insanlar bile bakire kızla evleniyorlar bu adamların bizlerin suçu neya yazık :( ama yorumlarını baktım aslında hiç için acımıyor tek kelimeyle iğrençsin inş boynuz manyagı yapar seni ileride

2|4
    3|1
    • biz erkeklerin korktuğu şeyde bu zaten of ya :S sanki bana yapmışlar gibi oldum arkadaş

• karsiniza daha beteri ciksin

• senden beteri aidsli travestidir :D adres ver gelip dalacam sana bekliyorum...!

• saçmalama yaa aferim sana çok da iyi yapmışsın. başın ağırmaz arkadaşım. sen onun iyi niyetini inanıp söylemiş olsaydın vay haline vay yani. burda zar hakkında yorum yapan zar kafalı erkeklerin yorumlarını okuyosundur umarım. search kısmında bekaret falan diye bi arama yaptırıp bak sonuçlara. iyi yapmışsın yalan söylemekle. yalan hak dene söylenir. geçen ay burda birisi soruya yanıt vermiş. aynen aktarıyorum bak: benim için hiç önemli değilmiş gibi davranırım kızlık konusu, ne önemi var ki falan derim, hiç önemsemiyomuş gibi yaparım, ağzından lafı alıncada basarım tekmeyi yazmış. yeminle bak. hiç vicdanın rahatsız olmasın. senin bedenin senin kararın.

1|0
    0|0
    • aa bu arada sevgili soran arkadaşım, o kırmızı lekeyi her nası yaptıysan sakın en yakınına bile anlatma. kimse bilmesin.

• bende artik hayatimi kurmak istiyorum ve bakire olmadigimi bilseydi tabiki kabul etmezdi bana evlenilecek kiz gozuyle bakmazdi.. her nekadar da soyleseler seni her halinle kabul ederim diye oyle sadece agzindan laf alabilmek icin diyorlar, tabi kendimi bazen suclu hissediyorum ama benim nisanlimda sutten cikmis akkasik degil bi kizi hamile bile birakmis zamaninda falan hani o bunlari bana gogusunu gere gere anlatabiliyor, tabi o erkek ya..

• Şimdi sen tabi, seni pohpohlayalım, doğru yapmışsın, bir şey olmaz filan dememizi bekliyorsun ama... Lan çocuğu ayakta uyutmuşsun kaşar ! Yazık be... İnsanlık nereye gidiyor... İyi ki gizli sormuşsun. Yoksa üşenmez seni bulur sevgiline ulaşır, söylerdim. Bu nasıl bir yalancılık, iki yüzlülük be... O seni bozan inşallah karşınıza çıkar da bu olay ortaya çıkar.

2|0
    1|0
    • bana ulasirmiydin? ne zannediyosn sen kendinibe sanane? acin mi var? beni bozanda oyle karsimiza falan cikmaz sen yorma kafani, bence buyuk konusma, insallah senin basinada boyle bisi gelir farkinda bile olmazsin seni de ayata uyutur kiz insallah

• soylicek laf bulamadin dimi, sagol biz zaten cok mutluyuz

bye

• Evet, gerçekten bulamadım... Gerçekten pişman bile değilsin. Hayırlı akşamlar.

• eğer onu gerçekten seviyorsan onunda seni sevdiğini eminsen . sadece bu bekaret olayayından dolayı senınle evlenecek biri olduğunu düşünmüyorsan. bence gerçeği söyleyipte ilişkini bozma . ünkü muhtemelen bu yalanı kaldıramaz. hayaytta her zaman dogruyu söylemek dogru değildir. bazen dürüst olmak işi bozar. gül geç sende hatırlma.. birde burada düsrüt olmakla iligili nara atanlarada kanma iş pratık uygulamaya geldimi hemen hemen hepis farklı davranacaktır. bu yazıyı sen okusan başaka bir yazssa farklı bir yorum yapardın. bence kurcalama ..

1|1
    0|0
  • vicdanın bakire ise ona bozdur :(( dürüst olmadıkça hiç kimseden dürüstlük beklenmemeli.. sen motora yatak sardırmışın . sekman attırsan randıman vermez artık :)) ağladıkça gözyaşların vajina cukurunda birikip . burada buharlaşarak herdem gözlerini buğulandıracak nasıl bir ömür boyu katlanacaksın buna .

1|2
    2|1
    • :))))))))))))))))))))))))))))))))

• benimki sizlamiyo gayet rahat :D

• şuan cok istekli ,herhalde sızlamaz sinirleri alınarak agrı sızı hissetmezsin artık :)) bunuda iyi degerlendir! yaşam kısa bir daha ne devamı nede tekrarı var :)))

• yazık... nişanlının yerınde olmak istemezdim

3|2
    2|0
    • yalan soyledigim icin mi yoksa bakire olmadigim icin mi?

• Allah akıl fikir verssin bence bunu söylemelisin arkadışım ona o halinle seni kabul etsin etmesede etmesin bu işler böyle sen bakireliğini verirken bunu düşünmüş olman lazım o çocuğu tanıyan sensin...

2|0
    0|0
    • siz simdi hepiniz o erkek oldugu icin onun tarafindan bakiyosunu zolaya ;)

• olmusla olmuse care yok ;)

• tmam anladık orasınıda bayan yorumlarınıda görüyosun erkek olduğu için demiyoruz bunları fakat söyle arkadaşım ona bu durumu bak vicdan azabıda çekiyosun nasıl bir kişiliktesin bilmyrum bazıları gibi diktiripte öyle gerdeğe girmiyosun ve öyleleride var vicdan azabı çekmeyenler bak senin içinde yinede bir güneş var iyiyi ve kötüyü algılıyosun üzülüyorum acı çekiyorum diyosun .. ben senin yerinde olsam samimi bir şekilde doğruyu söylerim...

• işte sen böyle bi mahluksun. kendinle iftihar et.

yanına kar kalmaz

2|2
    2|1
    • kendimle iftihar mi ediyorum yaa :s aksine cok utaniyorum uzuluyorum gerizekali sen beni taniyomusun? burda bi kac yorum okuyarak mal gibi cevap veriyosun sen benim icimden neler gectigini nerden bileceksin

• o cocuk bunu ogrendiğinde olmusten beter olacak yazmıssın asagıdaki yorumundaa al bak

( o cocuk bunu öğrendiğinde ölmekten beter olacak gör bak sana şimdiden söylüyorum.)

• cocuk yani koca adayı bebeği değil.

• allah nişanlına doğruyu göstersin ona yardımcı olsun

5|0
    3|1
  • madem bakire değilsin kırmızı leke nerden geldi ben onu merak ettim büyük başarı valla! soruna gelince eğer onu seviyorsan ona seçme hakkını vermelisin seni bakire olmamana rağman sevip sevmeme hakkını sonuçta herkes bu kararı kendi vermeyi hak ediyor bence bu şansı ver.

2|0
    0|1
    • ama kendisi dedi ya benim icin farketmez diye seni her halinle kabul ederim diye ozaman yalan soylesem bile cokta farketmez beni nasilsa oylede kabul edermis

• siz doğruyu söyleyinde o zaman fark etmeyecekse yine etmesin.Bu kadar sığ bir savunma şekli olamaz .

• Allah senin gibilerden korusun bizi

4|3
    1|1
    • Amin kardeşim...!

• daha beteri cikar karsiniza insallah

• halen beddua peşindesin...! buradaki herkes sana fazlasıyla ediyor merak etme...onurlu bir kadın gibi davrandıgın zaman anlayacaksın zaten hatanı..

• Yalan söyleyende vijdan ne arar bakireliğin bu kadar önemliydi o zaman vermeyeydin

3|3
    0|1
  • sözlüm vardı senden daha gizemliydi bu konuda.Bana anlatmadıklarını ortaya çıkardım.Bana özürüyse "inanmazsan yarın sana verecem" olmuştu. Tam bir kaşar çıktı kız.

Yalanla başlayan mutluluk kısa sürer, çok üzülürsün.

3|2
    1|1
  • yazık ya. nişanlın inşallah bu olaydan sonra senden sıkılıp tekmeyi basar sana.

2|0
    2|1
  • senin gibi dolu başkasına verip, evlencek saf bi erkeğe kendini yutturan. vicdan azabı falan deme. yalancılığın daniskası bu.

2|2
    0|1
    • saf cocuk diyip duruyosunuz hicte saf bi cocuk degil ;)

• ulan söylemekten çekiniyosan yapmıcaktın o zaman başkasıyla. kız söylerken dikkat edecekmiş. o adam söyleyebiliyosa ne halt yediğini sen de söyleyeceksin. söylememiyosan adamı kandırmıcaksın. güya eşitiz diye bağırıp durursunuz bi de.

• biz esitiz diyoruzda ama siz buna karsi cikiyosunuz kiz bakire olmadiginda ona hangi gozle baktiginizi iyi biliyoruz ;)

• boşver ya düşünecek birşey bulamadın mı evlenınce gecer...

1|1
    0|0
  • ah umarım bi şekilde ilk yattıgın kişi tarafından yayılır muhabbet ve bi şekilde nişanlının kulağına gelir <3

2|2
    0|1
    • bu hic bi zaman olamaz mumkun degil ;)

• Senden korkulur. Burada itiraf etmem biraz rahatlatmıştır seni.

1|1
    2|0
  • Erkekler Devam
    25

Kızlar Ne Diyor 16

• Vicdanınızı rahatlatabileceğiniz tek bir önerim yok. Çünkü dürüst davranmamışsınız. Kandırarak karşınızdakini küçültmüşsünüz kendinizi. O bilse ne olur bilmese ne olur? Siz gerçeği bilmiyormusunuz? Ona yalan söyleyerek ne büyük bir vebale girdiğinizin farkındamısınız? Bu direk ''Kul hakkı'' dır.İradesi ve bilinci haricinde onun dugularıyla samimiyetsiz bir şekilde oynamaktır. Sizin istediğiniz vicdani rahatlama tekniklerini size sunamayacağım.Yanlış yolda doğru yürünemez. Henüz vicdanlar bu kadar özgür bırakılamadı dünya var olalı. Eğerki kendinizce savunma mekanizmaları geliştirirseniz, vicdanınızın sesini geçici dindirmeye çalışırsınız. Ama gerçekler apaçık ortadayken, ahirete kalmaz hesabı... Tabi o zamana kadar aynalardan gördüğünüzden utanmazsanız...

1|1
    0|0
  • açıkla .ya evlendikten sonra ağzından kaçırrsan ne olacak?

2|0
    0|0
    • :) bu mu agzından kaçıracak ? agzından tek kaçıracağı şey ...laftır ya :)))

• srphry buyuk konusma sen seninde basina boyle bisi gelebilir ;)

• kaybeden ben olmam ki ? sen olayı çözememişsin maalesef...sen kendini yamamışsın. yalan söyleyerek ulaşacağın tek yer vicdanın o da varsa tabi...ama bunun diğer tarafı da var..! sen zekisin ya kendince aslında bi halt degilsin zekilik milleti salak yerine koymak degil...zeki insan gibi davranabilmek

• bilmiyorum anladığım kadarıyla ikinizde rahatsınız. o zaman ondan önce yaşadığın herşeyi unutacaksın evlilikle birlikte yeni bir sayfa açacaksınız kendinize sadece sen ve o olan.

0|0
    1|0
  • Öyle bir adama ileride nasıl koca diyeceksin?Ondan olan çocuklarının yüzüne nasıl bakıcaksın?anlamıyorum nasıl bir vicdan var sizde.Allah o çocuğu senden kurtarsın dilerim.

0|2
    4|1
  • Cevabı sizde biliyorsunuz O'na doğruyu söyleyerek rahatlayabilirsiniz.Bir ömür boyu böyle geçmez ki muhakkak bir yerde açık verirsiniz.

2|0
    0|0
  • kötüsün bencilsin yalancısın...

3|2
    1|0
  • kızlıgını bozdurdugun kısıyle evlen sende cok degerlıymıs demekkı vermıssın.sizin yuzunuzden erkekler genelleme yapıyor kızlar ıcın beee

0|2
    0|0
  • Renk verme. Takıl hiçbir şey olmamış gibi.

2|0
    3|3
    • yani her türlü yalan mübah olurdu öylemi? ''Umrunda olmayanları'' ilahi adalet ''umurda olmamakla'' sınıyor...

• en dogrusunu söylemiş +1

• söylüyosan söyle bi an önce yoksa ömür boyu sus

0|0
    0|0
  • benim anlamadığım kırmızı lekeyi nasıl başarabildin

0|0
    0|0
  • kirmizi lekeyi nasil getirdin?

0|0
    0|0
  • o bakirse ben de çok vicdan azabı çekerdim ama değilse umrummmmmda olmazdı.

3|0
    0|0
    • hayir bakir degildi

• salla o zaman umrunda bile olmasın çok ta iyi olmuş baksana inanmış Allah sana yardım etmiş

• Unut gitsin

1|0
    2|1
  • yazık ya nasıl insanlar var

2|1
    2|2
  • bu saatten sonra cok gec , ona en bastan soyleyecektın, soylersen tekmeyı yersin... yukarı tukursen bıyık asagı tukursen sakal etmissşin mevzuyu artık ... vicdanına kalmıs yazıkkk bizim gibi dürüstlerin ne günahı var?

0|1
    1|0
    • temiz ve dürüst olanların günahını da alıyor bu tipler? ama bunlar prim yapıyor işte...dünya tersine dönüyor

• sorun gizlemen değil ki burada sadece kimliğini gizliyorsun içinden gecenleri değil aman neyse sen haklısın biz haksısız iyi geceler

• derdi sanki seninle de senin dediklerini tartışıyor? ben dürüst olan her kadına kefilim fakat hem kalbi hem ruhu vicdanı çirkef kadınlardan ve bunu marifet zanneden kadınlardan nefret ediyorum. hatta bu soruyu sorandan hiç tanımadıgım halde nefret ettim...! senin gibi tipler bize uzak olsun senin derdin vicdanını rahatlatmak ama bunu burada yapamayacaksın

• herşeyi anladım da kırmızı leke nasıl geldi peki? boya falan mı kullandın?

0|0
    0|0
    • kimsin sen gizli?

• ben evliyim ayriyetten. bekaret için yöntemlere ihtiyacım yok

• sen işini halletmişsin kafeslemişsin yani :) tebrikler...!

Yükleniyor...