Bakir veya bakire misiniz?

bakir veya bakire misiniz;? kızlık zarının olması bakire olduğunuz anlamına gelmiyor .buna göre cecaplayın lütfen..ve kaç yaşından beri oldıuğunu da lütfen ..

• Bakirim
    4% (3)64% (65)39% (68)Oy Ver
  • Bakir değilim
    3% (2)32% (32)19% (34)Oy Ver
  • Bakireyim
    63% (47)3% (3)28% (50)Oy Ver
  • Bakire değilim
    30% (23)1% (1)14% (24)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
anketin sonucu tam da beklediğim gibi çıkmış..100 kadından en az 30 u cinselliğini yaşıyor ve haliyle bakire de değil.erkeklerde de durum hemen hemen aynı.Bu da demek oluyor ki bekarete çok önem verdiğimiz vs sadece palavra.Diğer toplumlardan hiçbir farkımız yok.Bu sadece dilimizde çok önemli ama bekaret kavramı hayatımızdan büyük bir hızla çıkıyor.Şahsi düşüncem de zaten hayatı kızlık zarına bağlamaktan ve buna çok önemli misyonlar yüklemektense kızları da erkeklerle eşit yalansız bir toplum..

0|0
16|16

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• bakireyim bedenen ve ruhen

4|7
    2|1
    • problem değil seni c şıkkına alalım :)

• inş Allah hayrlısını versin

• bu arada eksileyenede teşekkürler işine gelmemş demekki

• insanlar sürekli ks da paylaşıyor bakirelik olayını.yorumlara şöyle bir baktığımda erkeklerin bakireliği çoğunlukta umursamadığını görüyorum.peki çevremde gördüğüm her insanın bunu umursadığını duyuyorum evliliklerinde.Bence erkekler işlerine geldiği için zar onemlı degıl dıyorlar .ama evlenecekleri zamanda eşlerini bakire seçiyorlar.bu nasıl bir davranış ? hele kızlar üniversite okumayıda berbat etmiş durumdalar bu kızların yorumları yuzunden herkes üniversiteli kızları os.olarak görmeye başladı.Bir bayan illa evlenmeden once bırılerıyle yatıp kalkmalı mı bu normal bir şey mi ? belki erkek arkadaşlarınız size bunun normal olduğunu söylüyor sizi altlarına alabilmek için ama emin olun sizin gibilerle genelde evlenmezler.Namuslu insanlara kezban denilecek kadar arsızlaşmışsınız artık...MeNeSe

2|5
    1|0
    • bu genellemeyi sen mi uydurdun yoksa elinde veri mi var.kim namuslu insanlara kezban diyor veya kim kime namuslu veya namussuz diyor ?bu genelleme hakkını nerden buluyorsun?erkekler eşlerine öyle diyor veya böyle diyor sonuçta ikisinin arasındaki bişey ve çıkıp açıklayacak haleri yok.kişisel tercih meselesi.önemli olan kişisel tercihlere saygı duyabilmekte

• insanların kişisell kararlarına müdehale edemezsin etsen yararı olmaz hiçbirşekilde.kızlar bunu tek başına yapmıyor genelde isteyerek yapıyor zaten.bunun evlenmek demek olmadığını zaten biliyorlar

• gerçekleri yazmişsin

• Bakireyim.Evleneceğim kişiye kadar ..

1|4
    1|1
  • Bakireyim.Cinsellik adına hiç bir şey yaşamadım.

2|3
    2|0
  • hangi kız bakirmiş çok merak ettim :D yoksa fake hesap mı :)) daha yeni gitti benimki :((

2|0
    2|0
    • hahaaa:)) gel seni tekrar bakire yapalım :)

• Bakireyim. Ama her haltı yiyip de bakire kalanlardan değilim.. Kendimi korudum bugüne kadar. Biride gelip saçma yorum yapmasın. Bakire olmasam gelir gizlide yazardım.

3|4
    4|1
  • Elime erkek eli değmedi.

2|5
    2|0
  • Hükümsüzdür.

1|2
    1|0
  • kaporta sağlam mkfjkdgdjg :S

0|2
    1|0
  • çetelemi tutuyorsun

0|0
    0|0
  • hadımım.

1|0
    1|0
  • Yarı bakire olabilirim:)

0|0
    1|0
    • esnek mi bacım

• Ön taraf trafiğe kapalı arkası otoban. ( anlıyacağın )

• hayır öyle de değil.

• 17

0|0
    0|0
  • daha önce hiç ilişkiye girmedim..şu ana kadar tek bir erkekle öpüştüm ve daha ilerisine hiç gitmedim

0|3
    1|0
    • olmaz saymıyoruz .kıstaslarımıza göre bakire değilsin :) ama öte yandan da masum bir öpücükmüş.bu sebeple seni c şıkkına alıyoruz :)

• :)

• kızlık zarım evet duruyor ama bedenime dokunuldu ve bakıldı bundan dolayı bakire değilim evet.. 2 yıldan beri

3|3
    0|0
  • ben ilk bir erkekle 21 yaşındayken oldum şuanda 21 yasındayım

0|0
    0|4
    • bikaç ay içinde yani:)

• mutluyum , sonucta bu devirde insanlar üni okuyor mastır doktora yuksek lisans yapıyor, erkek 35 36 yasında evleniyor kadında 30 31 şahsen 30 yasında bir kadınla evlenen adamın o kadından bakıre olmasını beklemesi çok sacma zaten beklemıyorlardaaa

• bir zar senin hayatını belirlemez sonuçta insansın .bakire olmak yada olmamak seni değerli veya değersiz yapmaz

Erkekler Ne Diyor 15

• A dedim.

amaç kamuoyunu aldatmak...acaba?

0|0
    0|0
  • Komşunun memesini görmüştüm bikere bakir sayılırmıyım

1|0
    0|0
  • daha sonraları bi dönem seks arkadaşım da olacak kızın benimle ilk beraberliğinden beri bakire değilim. iyi ki çıkmış karşıma, sonradan daha da açıldım. evlenmek üzereyken bile, bana bugüne kadar seviştiği en iyi erkek olduğumu söylüyodu. bazı erkekler seks yapmak için yaratılmışlardır. kadınları yatakta mutlu etmek için :) ilkinde 20 yaşında falandım heralde.

0|0
    0|0
  • ben aslında bakir değilim ama öyle hissediyorum sanki ilk günkü gibi saf ve masum :)))

1|0
    1|0
  • anketin sonucu olarak anladıgım kezbanlarla şabanlar siteye doluşmuş sabahtan akşama kadar sex muhabbeti yapıyor...şimdi aklıma takılan acaba tecrübe edinmeye mi çalışıyorlar yoksa hiç yapmadıkları etmedikleri halde öyle davranıp egolarınımı tatmın ediyorlar birde millete akıl vererek :D :D :D?

0|1
    0|0
  • Ne yalan söyleyim

bakir değilim pipime bakıldı bir kaç sefer :(

1|0
    0|0
  • 32 yaşındayım Allah seni inandırsın elime kadın eli değmedi daha bakirim yani :D

1|1
    0|0
    • ohaaaaaaa eskişehire gel karıya götüreyim abicim seni bu kardeşin sana güzellik yapsın ne işe yaradını unutacan şeyinin

• Ceyizlerim sapasaglam..

0|0
    0|0
  • daha da yükselecek o %30 oranı

0|0
    0|0
  • bakirim

0|0
    0|0
  • Sizene la milletin çükünden kukusundan

0|1
    0|0