Erken boşalma bu nedenle olabilir mi?

erkek arkadasima erken bosaldigini ve beni tatmin edemedigini soyledim oda bana karsilik olarak tam istedigim tipte bir kizsin vucud hatlarin etin budun olsun tam dusundgum gibi ee bu yuzden cok fazla ilerletemiyorum ama ugrasirim gibilerinden laf etti boyle bisey munkunmu dedigi gibi olabilirmi

Güncellemeler:
Yorumlara cok guldum yanliz beni kandiriyosa rezil olmamak icindir heralde kiyamam ben ona 😂😂

0|0
0|27

En İyi Erkek Görüşü

• bahane uydurmus sevısırken kredı borclarını konusun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Erkek kısmı masturbasyon yaparken ya p*rno izler, ya da en beğendiği hatunu düşler. p*rno seçiminde de en sevdiği vücut tipi olanı bulur.
    Not: Kimisine taştan yumuşak ne varsa uygundur.
    Çok şükür erkek boşalma gibi bir sorunum yok ama kendimi tahrik edecek düşüncelere itersem;
    bkz: "yerim o boynu" "gögüsleri bir harika dostum" gibi gibi. Süre yarı yarıya düşer. Ben daha çok karşımdakinin özelliklerini sevmediğim hakkında kendimi kandırrım. Ve düşüncelerimi de başka yöne çevirrim. Dokunmasına boşalmaya yakın izin verrim. Tahrik ediyor çünkü :)

0|0
    0|0
  • Söylediği neden mantıksız.

0|0
    0|0
  • Düzenli ilişkiniz olursa erken diye bisi kalmaz

1|1
    0|0
  • Seni yemiş

0|0
    0|0
  • heyecan yapıp kendini kasıyorsa erken boşalabilir. Bunu yapmazsa biraz toparlayabilir.. Ayrıca düzenli cinsel hayatı yoksa da erken boşalmaya etken.

0|0
    0|0
  • evet ole bişey yok bellı donemlerde hemn hmn her erkekte erken boşlama vardır zmnla gecer

1|0
    0|0
  • erkek arkadaşının işi zor , bir sürü etken var erken boşalmada, çok motive olmaması lazım ilk seks deneyimlerinde çoğu erkeğin başına geliyor ama sonradan kendini kontrol etmeyi öğreniyorsun bisiklete binmek gibi:)

0|0
    0|0
  • Var kımısın de bu sorun sana anlattıklarıylA alakalı bı durum degıldır sanırım. Bu durum senın ıcın üzücü bır durum

0|0
    0|0
  • Çok fazla 31 çekmiş zamanında birde seninde yardımcı olman gerekiyor ve ön sevişme biraz uzun tutun rahatlayacağını anladığında geri çeksin ve 3. 4. dak sevişin

0|0
    0|0
  • tecrübesiz birine denk gelmişsin kendini eğitmesi gerekiyor bu konuda Hindistanlıların meşhur tantra tekniği hakkında araştırma yap ve erkek arkadaşınla paylaş bunları çekinme

0|0
    0|0
  • yemış senı :D

0|0
    0|0
  • öyle olsaydı eğer direk boşalmazdı :D ya toydur ya da tahrik oluyordur senden

0|0
    0|0
  • Ulan iyi sallamış he :D

0|0
    0|0
  • :-D ne güldüm

0|0
    0|0
  • Geciktirici kullansın. Tedavisi de var ayrıca tıbben.

0|0
    0|0
  • öyle olur da siz de pozisyon değiştirin. her pozisyon 2-3 dk daha uzatabilir çünkü

0|0
    0|0
  • çok haklı oğlan öyle olur aynen

0|0
    0|0
  • Hayir mumkun degil bildigin erken bosaliyor bu. Sn kendine bir zenci bul abla :D

0|0
    0|1
  • Bende bosalamiuorum ya :(

0|0
    0|0
  • onu azdıracak yöntemler dene

0|0
    0|0
  • ilk zamanlar fazla heyecanlandığı için olur ama o heyecan artık düzenli bir ilişkiniz olduğunda kaybolacak. başlarda normaldir.

0|0
    0|0
  • sen yiyormusun bu cümleleri peki, sevgilinde erken boşalma problemi var konuyu değiştiriyor. partnerini mutlu etmeyen erkek çöpyen başka birşey değildir. ^*^

0|0
    0|1
  • Aynen yemis seni muhahahahajaja :D

0|0
    0|0
  • http://www.xticaret.com/xticaret/?649_78687 Bir arkadaşım bu ürünü kullanıp çok faydasını gördüğünü söylemişti alsın denesin isterse linki kaydet bir yere gösterirsin kullansın işe yarıyor

0|0
    0|0
  • kac dakıka suruyor her defasında aynımı?

0|0
    0|0
    • 6,7 ve hep ayni

• ulasılmaz sınırlarındaysan ve senı cok arzuluyorsa eger tamamen sana odaklı planlar sevısms tektıklerı yapıyorsa bu erken bosalma mumkundur bu degıskenlık gosterebılır sızın yaoma sıklıgınızda bunun ıcın etken olabılır

• boşalmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...