Cinsel isteği öldürecek ilaç var mı?

Cinsel isteğimi tamamen bitirmek istiyorum yani en seksi kızdan bile etkilenmemek, p*nis hiç kalkmasın istiyorum böyle bir ilaç var mı? bilen varsa söylesin

0|0
1|14

En İyi Kız Görüşü

• kendine nefsine hakim olmayı öğren o halde..

0|0
    0|1
    • olmuyor

• olmaz ilk başta zaten çok zorlu bir süreç bu yavaş yavaş olacak mesela cinsellik konularından uzak durmayla başlayabilirsin hiç bir ilaca güvenme benim dediğimi yap

En İyi Erkek Görüşü

• Bende senin gibiyim. Artık nefret ediyorum cinsellikten. Aklıma hiç gelmesin mastürbasyon hiç yapmayayım diyorum ama olmuyor. Ama sen, n söylediğin çok mantıksız. İleride çocuk sahibi falan olamazsın. Gay olursun.. Bence ikimizde artık seks olmadığını düşünmeliyiz yavaş yavaş. Ben deniyorum şimdilik iyi aklıma seks geldiğinde ya da Seksi bir kız gördüğümde hemen kafamı çevirip salavat getiriyorum. İnancım gereği zaten haram.

0|0
    1|0
    • Allah herkese beyin dagitirken sen cinsel istegim olmasin diye dusunerek masturbasyon mu yapiyodun yavrum? Cinsel istegin kalmaz gay olursun ne? O nasil bir kafa?

• Benim iq umu sorgulayacak potansiyele sahip misin? Ona göre cevap verecem

• kıvırcık ordek bos bos ne konusuyorsun sennın kaşar hemcınslerının etkısı yasamadan bılemezsın aynı seylerı bende hıssedıyorum dusunuyorum salak salak yorumlar atma anlayıp bılmeden

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 13

• bilader böyle bir ilaç kalıcı etki bırakabilir
    ben çok küçük dozlu ama istek azaltacak bir ilaç istedim doktordan verdi ama etkisi olmadı fazlasını zaten doktor vermiyo kalıcı etkisi olabilir diye
    abi ben o ilaçlı halimle bile neler yaptım
    yani bu bizdeki genetik gibi bir şey bizde olan bir şey ve kurtuluş yok :D :D

0|1
    0|1
  • kardesım abazaysan eger gıt evlen cok cıddıyım testestoron sevıyende dusus olucaktır bılımsel acıklanmıs bısey boyle ılaclar senı gay yapar şap mış yok estrojenmıs harbı dıyorum genc yasta vurdurmaya baslarsın ya evlen ya da bıraz fazla karıya gıt bu işten kurtulursun

0|2
    0|1
    • abaza değilim ama çok canım çekiyor kadınları

• dedıgım gıbı karıya gıt bıraz bıkarsın tabı son hadde geldım ben artık mıllete sarmaya baslıcam dıyorsan orucda bı cozum dını kıtaplarda yazar secım senın

• kimyasal hadım yöntemi. sanırım 1 yıl boyunca östrojen hormonu alıyorsun. ama psikolojin ileri derecede bozulabilir.

0|0
    0|1
  • şuur. dat 'ı biostan güncellemen lazım.

0|2
    0|0
  • aga sorun ne mıllet onu kaldırmaya calışır sen ındırmeye yınede sen bılırsın tabıde bu konuyla alakalı olarak sana yardımcı olabılırım

0|0
    0|0
    • Kaldırmakta sorun yok, abazalıktan kurtulmak gerek

• Bir kutu antidepresan iç bakalım aklına seks gelecek mi

0|0
    0|0
  • fare zehri

0|0
    0|0
  • hormon tedavisi ile mümkün olur bence

0|0
    0|0
    • Ya anlamadınız trans olmak istemiyorum, sadece istek olmasın istiyorum

• Trans demedim zaten , Testestoron azaltan vardır sanırım

• kestir gitsin

0|1
    0|0
  • Şap al şap bidiya kus otmez

0|1
    0|0
  • Yapmazdın sen böyle şeyler sen hayırdır?

0|0
    0|0
  • Kes kurtul o zaman :)

0|0
    0|0
  • Kes Gitsin :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...