Arkadaşlar sormay utanıp çekindigim bir sorum var?

normal penis boyu normaldeyken kaçtır ereksiyon hali kaçtır eger bu degerlerin altındaysa hastalıkmı var olmuş oluyr bu kişilerde?

0|0
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• Et penisi: Et penisine sahip yetişkin kişilerin penisleri en inik halinde dahi ~10 cm civarındadır. Et penisinin sertleşmiş hali, inik (sönük) halinin 1,2-1,4 katı kadar büyüyebilir. Dünyada yetişkin erkeklerin ortalama %19'u et penisine sahiptir.

Kan penisi: Kan penisine sahip yetişkin kişilerin penislerinin en inik hali 4–6 cm dir. Kan penisi, en inik halinin 2-4 katına kadar büyür. Dünyada yetişkin erkeklerin yaklaşık %81'i kan penisine sahiptir. Yarı et yarı kan penisi ise inikken penisin kafası nerdeyse sert hali boyutunda olup, gövde kısmı kan penisi gibi büzüşen penistir.

Anormal penis: Yetişkin kişide, sert hali ~7 cm'nin altında olan ve ~16 cm'nin çok daha üstünde olan penis anormal büyüklüktedir, bunlar çok az kişide görülüp, yapı bozukluğudur. Anormal büyük penisin cinsel sağlık açısından olumsuz durumu yoktur. Çok küçük penise mikropenis hastalığı denir. Şişman insanların çoğunda penis bölgesinde yağ birikimi olabilir, bu yüzden penis inikken ~1 cm kadar gözükebilir, bununla mikropenis hastalığı karıştırılmamalıdır, bunda penis sadece yağlardan dolayı küçük gözükür.

1|0
    0|0
    • çok teşekkürler bu çok açıklayıcı oldu saol tekrar

• Rica ederim canım

• canımmı kime canım diyorsunz siz? sitemem böyle şeyler teşekkür ettim gerek yok laubali olmaya

Erkekler Ne Diyor 21

• Normal ereksiyonsuz penis boyu kisiden kisiye gore degisir ve havaya gorede degisir sogukda buzulur sicakda salinir ama ort. Olarak 5-9 cm arasi olur diye dusunuyorum erkesiyon halinde ikende yine kisiden kisiye gore degisir ve ortalama penis boyu turkiyede 12.5-13.5 cm dir bu degerlerin altinda ya da ustunde olabilir penis boyu 10 cm ve uzerindeyse sikinti yoktur ama 10 altindaysa doktora gorunmekte fayda var ayrica hastalik vb. Gibi seylerlede alakasi yoktur penis boyunun Genel olarak insanlarda kiz olsun erkek olsun cinsel organ buyuklugu bir takim soylemlere soz gelimi burun buyuklugu dil uzunlugu ayak buyuklugu vb. gibi detaylarla hic bir alakasi yoktur

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir ve sorduğun soru ile alakalı bilimsel olarak tanımlaman 3 tip penis vardır. Et penisi, kan penisi, mikro penis.

0|1
    0|0
    • nasıl ayırt edecz? ve neye göre peki linki atsaydın keşke buraya?

• Atamam arkadaşım, burada bunu okumaması gereken dünya kadar çocuk var. görmelerine sebep olmak istemem.

• tamam siz bilirsinz biri paylaşmış zaten yinede saolun.

• Bütün bayanların göğüs ölçüsü farklı olduğuna göre erkeklerin de penis boyu farklıdır.

1|0
    0|0
  • arkadaş normal olan bu soruyu başkalarına sormaman!!! bir de normalini napıcan onu merak ettim, yani hadi ilişkide ufak büyük tatmin eder edemez merak edersin de, normalini napıcan? adam işerken tutmanı mı istedi?

0|0
    0|0
  • Ne uzunu ne kisasi icinde en cok kalani demisler :) boyuta takili kalma hersey normal ama sertlesme vs olmuyorsa o sorun :)

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir standart bişey değil bu.

0|0
    0|0
  • bu sitede kızlar 180 erkekler 21 standart yani :p

0|0
    0|0
  • bu havanın sıcaklıgına sogukluguna gore degısmekte tam dogru bır sey soylemek yanlıs olur

0|0
    0|0
  • şu dönemlerdeki genclerin boyu olduğu kdr penisleride baya buyuk

0|0
    0|0
  • Benim 21 oluo

0|0
    0|0
  • sana kaç lazım

0|0
    0|0
    • ne alaka bana lazım oldugu içinmi sordum en azından burada degil zaten ben evliyim bu yüzden sordum bekar olsam sormazdım

• bak şimdi burada sorarsan bütün erkekler abartarak diyecek
      az yazanla dalga geçecekler kızlar da partnerinin söylediği uzunluğu baz alarak sana fikir beyan edecek
      bu konuda burada genele sorduğunda doğru cevap alacağını sanmam
      ama bir kaç tür penis tipi var bazısı inikken ile erekte hali arasında çok fark yok bazı tiplerde yaklaşık 2 kat büyür bazı tiplerde de 4 kat büyür erekte haldeyken inik uzunluğu baz alarak yorumlamak yanlış erekte uzunluğu sorman gerek ama herzaman da her erektede maksimum uzunluğa erişmeyebilir

• yok saolun dün cevap verdi biri zaten yeterli oldu o da.

• inik halini ölçmedim ama ereksiyon halindekine göre baya küçük kalıyor

0|0
    0|0
  • Kişiye gore degişir. Bunada net cevap verer Cıkan sallayan kesın.

0|0
    0|0
  • 7 büyük ise20

0|0
    0|0
  • sizin eşinizinki cokmu küçük neden böyle bir soru?

0|0
    0|0
    • yok saol ben dün aldım cevabı burada biri vermiş anladım ben olayı saol yinede

• neden böyle kestirip attın yaaa :((( üzüldüm şimdi

• Ingilterede son arastirma bcc nin makalesinde vardi 42.000 kisinin penisini cikarip olcmusler ve ereksiyon halinide ayni sekulde olcmusler sonuc ortalama penis boyu 13.4 normal kalkmamis hali 9.1 cikmis. Ayrica kimilerinde penis erekte olmadan ve olduktan sonra ayni boyda olabikir bu hastalik degil sadece genetik bir olaydir

0|0
    0|0
  • 5-6 cm ereksiyonlu hali 19 cm

0|0
    0|0
  • Bn 21 cm :)

0|0
    0|0
  • et penisi ve kan penisi vardır. et penisinin normal halide büyük durur, ereksiyonda 2 katına çıkar. kan penisi normalde küçük durur , ereksiyonda 3 4 katına çıkar.

0|0
    0|0
    • nasıl anlıycaz bunun ne penisi oldugunu ya da nerden? nasıl olurki? link atsanız

• ben evliyim zaten bunun için sordum bekar olsam asla sormazdım.

• normal halini boşver ereksiyon hali nasıl da bu soruyu sorma gereği hissettin

• Normali 4-5 cm ereksiyon hali 16 cm 😊

0|0
    0|0
    • genelmi bu yoksa sen kendin için mi yazdın?

• Bu rakamlar bana ait😄

• Onun belirli bir boyu yok arkadasm.
    Ama Türkiye de normal diyebilcek penis boyları 14 17 arasıdır (: bu soruyu utanatak sorduğunda için temiz bir kiza benziyosn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...