Lezbiyenlerle sevişmek sakıncalı mı?

Şimdi okulda 2 lezbiyen kız var

sürekli beni evlerine davet ediyolar akşamları

ben nazikçe reddediyorum tabi

aklıma kötü kötü şeyler geliyor

şimdi bunlar beni kötü emellerine alet etmesinler

lezbiyenler tehlikeli mi ne yapsam

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• Şu zelil hayatlarımızda bu kadar seçici olmamalıyız. Tuttuğumuzu dürtmeliyiz <3

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Duydugun dogru :) lezbıyeler senı cagırıyor ve sen yok dıyorsun bu konuya en ıyı cevap su olur .

At yalanı ... inananı :)

0|5
    0|0
  • Lezbiyen olsalar seni niye çağırsınlar ki biseksüeldir onlar arada bir değişiklik olsun diye seni çağırmışlardır :D

0|1
    0|0
  • En fazla seni severler ...

0|0
    0|0
  • Bence onlar lezbiyen değil biseksüeller. :)

2|1
    0|0
  • adı üstünde lezbiyen yani napıcaksın abi onları bırak Allah korusun seni linç ederler böbreklerini deşerler satarlar he.

0|0
    0|1
  • olar biseksüel olmasınlar onlara birtane senden lazımmm

1|0
    0|0
    • Kesinlikle.+ :)

• fazlalık nasıl nereye alınır?

• cahatxxx valla alemsin, nereden nasıl bulacaksın ki onu :) adam gizli kullanıcı bosver güzel kafanı yorma sen :) bende seni severimm

• valla grup olursunuz da pipi keseni duymamıştım uzaklaş ordan

0|0
    0|0
  • ne olur ne olmaz :D bence gitme.. bide böyle bisey duymussun.. sonra kalirsin ortada mal gibi :D

0|0
    0|0
  • Atın ölümü arpadan olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bence kafanı bunlarla meşgul etme. okuluna bak. onları bana devret. benim okul falan yok. onları doğru yola getirmemiz lazım

0|0
    0|1
    • bana da yollasın iki kişilermiş sen onlara yetmezsin birini sen birini ben ;)

• özellikle lezbiyenim dedikleri için istiyorum. lezbiyenler erkeklerle uğraşmaz ki :) sırf hava olsun diye lezbiyenim diye geçinenler onlar. tek kişi olsa istemem. yurtlarda kız kıza çok yatınca böyle oluyor :)

• İyi yapmışsın. Bunlardan biri aktiftir. Oyunda senin üzerinde oyuncaklarını denerlerse sana yazık olur.

0|0
    0|0
  • 2 tane kız ne yapabilir. ama elini kolunu bağlattırma.

0|0
    0|0
  • anasını satayım bunlr bana neden sormuyor hiç benim neyim eksik bana sorsunlar üfff

0|0
    0|0
  • la olum şimdi bu lez ve gayler dost ya genelde bunlar seni gay bi arkadaşına ayarlamak istiyorlardır belki de :D

0|0
    0|0
  • ben biliyorum onlar. bi tanesi "ayyyy ne güzel yalıyosun öyle yerim senin dilini"demişti bende gururlanmıştım. amacını sonradan öğrendim sürekli yalatmak istiyor. Başka bişey yok.

0|0
    0|0
  • hayallerinden vazgeçmelisin dostum

0|0
    0|0
  • strapon kullanıyolarsa vaay halineee :D

0|0
    0|0
  • yok öyle bi şey pipi kesmekmiş falan traş.

0|0
    0|0
  • ben direk dalarım

0|0
    0|0
  • la oğlum sen hala burdamısın...

:)

0|0
    0|0
  • valla buralarda böyle fantezilerle kızların düşeceğine inanarak, bilinmez kimlikle yalanlar üzerine kurulu hikayelerle egonu tatmin etmek:D onlar lezbiyende sen şizo lmalısın:))

0|0
    0|0
  • evet pipi kesiyorlar nedeni ise erkeklerden nefret etmeleri

0|0
    0|0
  • sakın bulaşma bana oral yapıcaz demişlerdi sonra şeyimi ısırmışlardı manyak oluyo onlar

0|0
    1|0
Yükleniyor...